کلید رفع مشکلات اقتصادی در دست کارآفرینان بزرگ

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر مجید ایزدی، رئیس شورای مرکزی کانون کارآفرینی کشور، کلید رفع مشکلات اقتصادی را در دست کارآفرینان بزرگ دانست و افزود: در حال حاضر عمده اقتصاد کشورهای آسیایی موفق از جمله چین، ویتنام، تایلند، کره جنوبی و مالزی در دست اینگونه افراد است.

دکتر مجید ایزدی در سمینار علم، کارآفرینی و اشتغال، باز شدن دست بخش خصوصی و افزایش نقش حمایتی دولت‌ها و نظام‌مند شدن سیستم‌های حمایتی را در راستای توسعه کارآفرینی مورد تاکید قرار داد و افزود: دلیل اینکه در کشور همه نوع امکاناتی وجود دارد، اما در توسعه با ضعف مواجه هستیم اینست که خود را به درستی نشانخته‌ایم.

وی اظهار کرد: کانون کارآفرینی در راستای توسعه این مهم و رشد فعالیت کارآفرینان گام برداشته است، گفت: این کانون برای دستیابی به اهداف یاد شده نیازمند حمایت مردمی و حمایت صاحبان قدرت در کشور است.

ایزدی گفت: در کشور ما از لحاظ اصولی در حوزه‌های مختلف اقدامات بسیار خوبی انجام می‌شود، اما از لحاظ اجرایی اقدامات چندان قابل قبول نیست و مشکلات بسیاری در حوزه اجرا هست که باید برطرف شود.

وی اظهار کرد: دلیل اینکه گاهی در مراحل راه‌اندازی واحدهای صنعتی با مشکلات بسیار مواجه می‌شویم اینست که امور آنچنان که باید جدی گرفته نمی‌شوند و مسائلی همچون مشکلات در سیستم دولتی، کمبود منابع و نبود تخصص نیز مزید بر علت می‌شود.

ایزدی گفت: اصل ۴۴ یک اصل مترقی و سازنده است و این مجریان هستند که اصول را به درستی پیاده نمی‌کنند.

پیشنهاد می کنیم  فرهنگیان به مدت یک سال دیگر تحت پوشش بیمه آتیه قرار گرفتند

وی راهکار توسعه اقتصاد کارآفرینی را فراگیری اصول درست کار کردن و رعایت درست اصول کارآفرینی عنوان کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *