کسب و کار های اینترنتی مساوی با اشتغالزایی

سیامک سلیمانی دشتکی پیش از ظهر سه شنبه در نشست توسعه دولت الکترونیک با اشاره به اینکه یکی از مشکلات مهم در استان چهارمحال و بختیاری بیکاری جوانان است، گفت: توجه جوانان به حوزه فضای مجازی و استفاده از این بستر برای ایجاد شغل باید مورد توجه قرار گیرد.معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: کسب و کار های اینترنتی برای ایجاد اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری باید مورد توجه قرار گیرد.
وی گفت: کسب و کار های اینترنتی برای ایجاد اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری باید مورد توجه قرار گیرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به فعالیت های کمیته دولت الکترونیک، گفت: توسعه ارائه خدمات و بهره گیری از فضای مجازی و امنیت در فضای مجاز از اهداف اصلی این کمیته است.
سیامک سلیمانی دشتکی با اشاره به توسعه دولت الکترونیک، گفت: بسیاری از کارهای دولت به دفاتر پیشخوان سپرده شده است که مردم در دریافت این خدمات رضایت بالایی دارند.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: خدماتی که به دفاتر پیشخوان سپرده شده موجب شده است که مردم در محل زندگی خود خدمات را دریافت کنند و نیازی به حضور به ادارات و سپری کردن مدت زمان طولانی در راستای گرفتن خدمات را ندارند.
سیامک سلیمانی دشتکی گفت: سرعت ارائه خدمات به مردم با ارائه خدمات توسط دفاتر پیشخوان بسیار زیاد شده است.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار چهارمحال و بختیاری در ادامه گفت: با واگذاری ارائه خدمات دولت به دفاتر پیشخوان هزینه ها بسیار کاهش پیدا کرده است.

پیشنهاد می کنیم  کارآفرینی به جایگاه اصلی خود نرسید / نقشه کارآفرینی تدوین می‌شود

 

منبع:ای-استخدام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *