پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی به صندوق‌های خرد محلی

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرنگار ایسنا، اصغر نورالله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اعلام حمایت از کسب و کارهای خرد و خانگی گفت: صندوق‌های خرد محلی در صورت راه‌اندازی صد میلیون تومان وام می‌گیرند.

نورالله زاده اظهار کرد: برنامه ایجاد صندوق‌های خرد محلی در راستای توسعه طرح اشتغال روستایی است که قرار است در ۱۴ استان به اجرا درآید و وظیفه صندوق، توانمندسازی و آموزش افراد در روستاها و ساماندهی صندوق‌هاست.

وی افزود: هم اکنون در بسیاری از روستاها صندوق‌های خرد محلی زنان شکل گرفته و مشاوره‌های لازم برای بازاریابی و فروش زنان روستایی ارائه شده است.

نورالله زاده ادامه داد: در حال حاضر حمایت مالی از کسب و کارهای خرد و کوچک، خانگی و کارگاه‌های زیر ۱۰ نفر جزو اولویت‌های اصلی صندوق در پرداخت تسهیلات به شمار می‌رود.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: استراتژی‌های متعددی در زمینه حمایت مالی از کسب و کارهای خرد و کوچک داریم که یکی از آنها کمک به راه‌اندازی کسب و کارهای خدماتی و فروشگاهی است.

به گفته نورالله زاده، حمایت از کسب وکارهای خرد و کوچک در قالب تکمیل زنجیره‌های ارزش، برند سازی و بازاریابی خواهد بود.

وی صندوق کارآفرینی امید را یکی از موثرترین نهادهای حمایت از زنان دانست و افزود: در حال حاضر زنان بخش اعظمی از تولیدات خانگی را به خود اختصاص داده‌اند و عمده کسب و کارهایی که در آنها حضور یافته‌اند موفق بوده است از این رو صندوق در راستای ارزش افزوده و اثربخشی این نوع مشاغل حمایت از زنان را در دستور کار قرار داده است.

پیشنهاد می کنیم  استخدام آتش نشان در بنادر استان بوشهر

او از افراد پشتیبانی که وظیفه ساماندهی و فروش محصولات تولیدی خانگی و خرد و کوچک را بر عهده دارند به عنوان یکی از گروه‌های مورد حمایت مالی صندوق نام برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *