توزیع سهمیه بیمه ۲۰۰ هزار کارگر ساختمانی

نایب رییس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی کشور از توزیع سهمیه بیمه ۲۰۰ هزار کارگر ساختمانی خبر داد و ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال تعداد بیشتری از کارگران ساختمانی تحت پوشش بیمه قرار گیرند.

هادی ساداتی اظهار کرد: در راستای توزیع سهمیه بیمه سال ۱۳۹۴ کارگران ساختمانی تا این لحظه سهمیه ۲۰۰ هزار کارگر ساختمانی در دو مرحله ابلاغ شده است که یک مرحله در اردیبهشت ماه اعلام و تا ۱۰ خرداد در شهرستانها توزیع شد و یک سهمیه هم در پایان خرداد ماه اعلام شد که با همکاری انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی از تیرماه مشغول بررسی و توزیع آن هستیم.

وی ادامه داد: توزیع سهمیه روندی دارد که باید طی شود و از مرحله ثبت نام متقاضی که روند اداری را طی می‌کند تا زمان بعد از ثبت نام که شامل تایید کارت‌های مهارت توسط سازمان‌های فنی و حرفه‌ای استانها و بازرسی‌ است انجام می‌گیرد.

به گفته نایب رییس کانون انجمن‌های صنفی کارگران ساختمانی، تمام کارگران ساختمانی متقاضی بیمه که کارگر بودنشان محرز شده و دارای کارت مهارت باشند مشمول بیمه خواهند بود.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با همکاری همه جانبه شهرداری‌ها روند توزیع سهمیه در استانها افزایش یابد و تعداد بیشتری از کارگران ساختمانی تا پایان سال تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.

پیشنهاد می کنیم  استخدام ۵ ردیف شغلی در خانه کنتاکی در رشت

 

منبع:ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *