استخدام ۷۰ بهورز در استان لرستان

به گزارش وب سایت خبری باروت- به نقل از خبرنگار مهر، کوروش ساکی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان از استخدام ۷۰ بهورز در این استان خبر داد.
کوروش اظهار داشت: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته به زودی ۷۰ بهورز در سطح استان لرستان استخدام و مشغول به کار می شوند.
وی با اشاره به تعداد بهورزان مشغول به کار در استان لرستان عنوان کرد: هم اکنون بیش از هزار و ۱۲۷ بهورز در سطح استان لرستان مشغول به کار هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به فعالیت این تعداد بهورز در خانه های بهداشت روستایی استان گفت: در حال حاضر ۶۴۸ خانه بهداشت در سطح استان لرستان وجود دارد.
ساکی با تاکید بر اینکه بهورزان لرستان از زحمتکش ترین بهورزان سطح کشور محسوب می شوند گفت: این امر به این دلیل بوده که مناطق صعب العبور و دور افتاده در سطح استان لرستان نسبت به سایر استانهای کشور بیشتر است.
وی با تاکید بر لزوم ارائه خدمات بهتر و بیشتر به بهورزان استان عنوان کرد: در حال حاضر بهوزان استان در زمینه های مختلف از جمله ادامه تحصیل فرزندانشان در روستاها دارای مشکلات فراوانی هستند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه شرایط ادامه تحصیل برای فرزندان بهورزان به عنوان مثال در مقطع دبیرستان وجود ندارد گفت: این امر موجب شده بهورزان استان با مشکلات فراوانی مواجه شوند.
ساکی از بازنگری شرایط شغلی بهورزان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی خبر داد و گفت: در این راستا اقدامات لازم برای بازنگری در زمینه نوع مدرک، آموزش، محل تعهد و … بهورزان در دستور کار قرار گرفته شده است.

پیشنهاد می کنیم  استخدام ۳ ردیف شغلی در دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بم

1 نظر در “استخدام ۷۰ بهورز در استان لرستان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *