استخدام های جدید تیر ماه سال ۹۶

استخدام های جدید تیر ماه ۹۶

مخاطبان و کارجویان عزیز در این صفحه می توانید آخرین استخدامی های تیر ماه ۹۶ را مشاهده نمایید همچنین در صورت نیاز به آرشیو استخدامی های تیر ماه اینجا کلیک نمایید. در ضمن می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار و  آگهی های استخدامی به کانال استخدامی در تلگرام بپیوندید (کلیک کنید) . شما کارجوی عزیز می توانی نرم افزار ازمون استخدامی را بر روی موبایل خود نصب کنید تا همیشه و همه جا به نمونه سوالات آزمون های استخدامی دسترسی داشته باشید.

افزایش حقوق سال ۹۶ کارکنان، کارگران و بازنشستگان

میزان حداقل حقوق برای سال آینده یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است، اخبار تعیین حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۶، افزایش حقوق کارگران در سال ۹۶ بین ۹ تا ۱۱ درصد، افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال آینده، افزایش حقوق بازنشستگان با حقوق کمتر از ۲ میلیون تومان در سال ۹۶، تعیین دستمزد کارگران بازهم به روزهای پایانی سال موکول شد، تعیین دستمزد کارگران به صورت منطقه ای تنها پس از تعیین حداقل دستمزد ملی، آیا دستمزد کارگران سال آینده منطقه‌ای می‌شود؟، دولت برای تعیین دستمزد کارگران تورم را در نظر می‌گیرد اما به معیشت توجهی ندارد، حداقل حقوق و دستمزد سال ۹۶ در انتظار نتیجه جلسات ستاد مزد، خبر خوش برای متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد، افزایش پایه حقوق و دستمزد کارگران باید با خط فقر برابری کند، برگزاری نشست کارشناسی تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۶ این هفته در وزارت کار، لزوم تعیین دستمزد کارگران متناسب با نرخ واقعی تورم در سال ۹۶، حداقل حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ یک میلیون تومان، پیش بینی ها از روند مذاکرات دستمزد کارگران در سال ۹۶، افزایش دستمزد کارگران برای سال ۹۶ باید بیش از کارمندان باشد، دستمزد کارگران باید ۳ برابر شود، پاداش پایان خدمت کارمندان ۷ برابر حداقل حقوق از ۳۶ میلیون تا ۲۴۰ میلیون تومان


استخدام بانک پاسارگاد

بانک‌پاسارگاد به منظور تأمین و تکمیل سرمایه‌انسانی مورد نیاز خود، با شرایط زیر دعوت به همکاری می‌کند.
* فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد در رشته‌های مورد پذیرش، جهت همکاری در شعبه‌های مورد نظر بانک
* فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد در رشته‌های زبان‌انگلیسی و زبان‌ و‌ ادبیات‌فارسی، جهت همکاری به‌عنوان منشی در شهر تهران
* فارغ‌التحصیلان مقاطع کارشناسی و کارشناسی‌ارشد در رشته حقوق، جهت همکاری در شهرهای مورد نظر به‌عنوان کارشناس حقوقی


استخدام دانشگاه علوم پزشکی تربت حیدریه در سال ۹۶

شرکت تعاونی خدمات پشتیبانی بهساز پاکان پیام برنده شده در مناقصه مورخ ۲۷/۰۱/۱۳۹۶ دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تربت حیدریه در نظر دارد جهت ارائه خدمات تخصصی در واحدهای ستادی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی تربت حیدریه، افراد واجد شرایط را از طریق فراخوان، شناسایی و بعد از برگزاری آزمون، بصورت قراردادی (بخش خصوصی) اقدام به استخدام کارشناس شبکه ،کارشناس نرم افزار، کارشناس امور آموزشی، کارشناس روابط عمومی، کارشناس فناوری اطلاعات و آمار، کارشناس خدمات آموزشی، کارشناس تجهیزات پزشکی، کارشناس امور فرهنگی و روانشناس نماید .


استخدام دانشگاه علوم پزشکی زنجان در ۴ ردیف شغلی

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان زنجان در نظر دارد تامین نیروی خدماتی – پشتیبانی مورد نیاز در بیمارستان جدید التاسیس الغدیر ابهر را به شرکت های خدماتی واجد شرایط واگذار نماید.
بدین جهت متقاضیان واجد شرایط زیر می توانند در این آگهی ثبت نام نموده و در آزمون توانمندی های عمومی که توسط دانشگاه بعمل خواهد آمد شرکت نمایند.


استخدام جدید بانک تجارت در سال ۹۶

اداره حسابرسی داخلی بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور جذب تعداد محدودی نیروی متخصص از بین متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی، گزینش، معاینات پزشکی با انعقاد قرارداد کار با مدت معین استخدام نماید.


استخدام دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران در سال ۹۶

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون تعیین صلاحیت متقاضیان تدریس در دانشگاه جامع علمی–کاربردی استانتهران (موضوع فراخوان متقاضیان جذب تدریس در دانشگاه جامع علمی کاربردی بهمن ماه سال ۱۳۹۵۵ و قبل از آن) می‌رساند، جهت ادامه روند ثبت‌نام و شرکت در آزمون از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۳/۲۹ لغایت روز یکشنبه ۹۶/۴/۴ منحصراً به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.orgg مراجعه نمایند؛ و در صورتی که رشته تحصیلی آن ها متناسب با رشته های مورد نیاز اعلام شده در جدول ذیل می‌باشد، نسبت به تکمیل فرایند ثبت‌نام اقدام نمایند.


استخدام جدید نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال ۹۶

نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران جهت تکمیل کادر درجه دار و امدادگر رزم (حرفه بهداشت و درمان) به صورت پیمانی ۵ ساله از بین جوانان مؤمن و متعهد با شرایط و امتیازات زیر داوطلب پسر استخدام می نماید


شرایط ثبت نام در چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی

مفاهیم برخی از اصطلاحات بکار رفته در این دفترچه به شرح زیر است:
الف) دستگاه های اجرایی: کلیه وزارتخانه ها، موسسات دولتی، موسسات یا نهادهای عمومی غیر دولتی، شرکتهای دولتی، و کلیه دستگاه های مشمول قانون بر آنها مستلزم ذکر و یا تصریح نام است از قبیل شرکت ملی نفت ایران، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، بانک مرکزی، بانکها و بیمه های دولتی، دستگاه های اجرایی نامیده میشوند.
ب) مقاطع تحصیلی: مقطع تحصیلی نشانگر طول مدت تحصیل و نوع مدرک اعطایی در پایان تحصیلات دانشگاهی و (سطوح حوزوی مرتبط) است که عبارتند از:
۱- دیپلم ۲- فوق دیپلم ۳- کارشناسی (لیسانس) ۴- کارشناسی ارشد(فوق لیسانس) ۵- دکتری(دکتری تخصصی، دکتری حرفه ای)


شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۶

ﻣﻔﻬﻮم ﺑﺮﺧﯽ از اﺻﻄﻼﺣﺎﺗﯽ ﮐﻪ در ﺷﺮاﯾﻂ اﺧﺘﺼﺎﺻﯽ آﮔﻬﯽ آﻣﻮزش و ﭘﺮورش ﺑﮑﺎر ﻣﯽرود ﺑﻪ ﺷﺮح ذﯾﻞ ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ:
– دوره ﯾﮑﺴﺎﻟﻪ ﻣﻬﺎرت آﻣﻮزی: اﯾﻦ دوره ﺷﺎﻣﻞ ﻣﺠﻤﻮﻋﻪای از دروس ﺗﺮﺑﯿﺘﯽ، ﺗﺨﺼﺼﯽ و ﮐﺎرورزی (ﻧﻈﺮی، ﻣﻬﺎرﺗﯽ) اﺳﺖ ﮐﻪ ﺑﺮای داﻧﺶآﻣﻮﺧﺘﮕﺎن رﺷﺘﻪﻫﺎی ﻣﺨﺘﻠﻒ داﻧﺸﮕﺎﻫﯽ و ﺣﻮزوی ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪه در آزﻣﻮنﻫﺎی اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ آﻣﻮزش و ﭘﺮورش ﺑﺮاﺑﺮ آﯾﯿﻦﻧﺎﻣﻪ ﺧﺎص ﺧﻮد اﺟﺮا ﻣﯽﺷﻮد.
– داﻣﻨﻪ ﭘﺬﯾﺮش: ﺷﺎﻣﻞ ﯾﮏ ﻣﺤﺪوده ﺟﻐﺮاﻓﯿﺎﯾﯽ (ﺑﺨﺶ/ﺷﻬﺮ/ﺷﻬﺮﺳﺘﺎن) ﺑﺮاﺳﺎس ﺗﻘﺴﯿﻤﺎت ﮐﺸﻮری ﻣﯽﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﭘﺬﯾﺮش و ﺟﺬب داوﻃﻠﺒﺎن واﺟﺪ ﺷﺮاﯾﻂ ﺑﺮاﺳﺎس آن ﺻﻮرت ﻣﯽﭘﺬﯾﺮد.
– ﻣﺤﻞ ﺧﺪﻣﺖ: ﻣﻨﻄﻘﻪ آﻣﻮزﺷﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ ﺣﺴﺐ ﻧﯿﺎز آﻣﻮزش و ﭘﺮورش ﺟﻬﺖ اﺷﺘﻐﺎل ﭘﺬﯾﺮﻓﺘﻪ ﺷﺪﮔﺎن ﻧﻬﺎﯾﯽ، در اﯾﻦ آﮔﻬﯽ ﻣﺸﺨﺺ ﺷﺪه اﺳﺖ.


آغاز ثبت نام چهارمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه های اجرایی کشور از امروز عصر

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌ نام چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (شهریورماه سال ۹۶) از عصر امروز خبرداد.
دکتر حسین توکلی در گفت‌ و گو با ایسنا با اعلام این مطلب اظهار کرد: براساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده ثبت‌ نام برای شرکت در این آزمون از عصر امروز دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶ از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز می‌شود و تا دوشنبه ۵ تیرماه ۹۶ ادامه خواهد داشت.


استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در مقطع درجه داری

نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن ، متعهد و کارآمد (مرد) بصورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع (درجه داری) ، از طریق آزمون ورودی و سایر مراحل گزینشی (مصاحبه ، معاینات استخدامی و … ) استخدام می نماید .
متقاضیان واجد شرایط می توانند پس از مطالعه شرایط استخدام ، در صورتیکه حائز شرایط مندرج در این آگهی باشند درخواست های استخدام خود از طریق تکمیل فرم های ثبت نام الکترونیکی ، به مرکز گزینش و استخدام ناجا ارسال نمایند


استخدام دیوان عدالت اداری در سال ۹۶

دیوان عدالت اداری به منظور انجام پروژه های کارشناسی و تحقیقاتی در حوزه موضوعات پرونده ها، آراء و تصمیمات قضایی دیوان عدالت اداری از بین دانشجویان مقطع دکتری و فارغ التحصیلان ممتاز مقطع کارشناسی ارشد حقوق (ترجیحاً حقوق عمومی) به صورت قرار داد پروژه ای دعوت به همکاری می نماید.
واجدین شرایط می توانند ظرف مدت یک ماه تقاضای همکاری خود را همراه با رزومه و سوابق تحصیلی و کاری به آدرس پست الکترونیکی divan.edari@gmail.com ارسال نمایند.


دعوت به همکاری معاونت فناوری اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران

معاونت فناوری اطلاعات ارتش جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد اقدام به فراخوان همکار تحقیقاتی در قالب کسر خدمت سربازی برای دانشجویان و نخبه های دانشگاه کشور نماید.
داوطلبین جهت شرکت در این طرح لازم است اطلاعات لازم را از طریق سایت ارتش کسب و نسبت به تکمیل و ارسال فرم های مربوطه اقدام نمایند.
ارتش جمهوری اسلامی ایران از بین دانشجویان / فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و بالاتر در رشته‌های زیر به عنوان همکار تحقیقاتی در قالب کسر خدمت سربازی با شرایط زیر دعوت به همکاری غیر حضوری می نماید.


استخدام دانشگاه امام صادق (ع) در سال ۹۶

بدینوسیله به اطلاع می رساند دانشگاه امام صادق(ع) پردیس خواهران در نظر دارد جهت تکمیل کادر خود بشرح زیر، از بین واجدین شرایط به صورت تمام وقت اقدام به استخدام مدیر روابط عمومی، مدیر امور دانشجویی، کارشناس اطلاع رسانی و کتابدار مخزن نماید.


استخدام دانشگاه علوم پزشکی لرستان در سال ۹۶

دانشگاه علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی لرستان برای تامین نیروی انسانی مورد نیاز در واحدهای تحت پوشش خود طبق مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی وتخصصی برای به کارگیری افراد در دستگاه های اجرایی در نظر دارد با توجه به تبصره ۶ ماده ۳۴۴ آئین نامه اداری ،استخدامی و تشکیلاتی کارمندان غیر هیات علمی دانشگاه و همچنین تبصره ۳ ماده ۲ دستورالعمل اجرایی پذیرش و استخدام بهورز تعداد ۹۹ نفر از افراد واجدالشرایط را از طریق امتحان عمومی ،تخصصی ،مصاحبه وگزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورزی به صورت قراردادی  به شرح فایل ذیل بکارگیری  نماید .


استخدام نیروی انتظامی اصفهان در مقاطع درجه داری و افسری در سال ۹۶

سرهنگ ابراهیمیان از استخدام نیرو در مقاطع درجه‌ داری و افسری خبر داد.
به گزارش صاحب نیوز؛ فرماندهی انتظامی استان اصفهان به‌ منظور تکمیل نیرو در مقاطع درجه‌ داری و افسری از بین جوانان متعهد، انقلابی و علاقه‌مند به خدمت در نیروی انتظامی استخدام می‌کند.


استخدام جدید قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا ارتش

قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء (ص) ارتش جمهوری اسلامی ایران، به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، ازبین دارندگان مدرک دیپلم جهت آموزشگاه نظامی به صورت پیمانی (۵ ساله) داوطلب پسر میپذیرد.
داوطلبان لازم است با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز در بند (پ) از تاریخ  ۲۷/۳/۹۶ تا ۱۵/۴/۹۶در ساعات اداری (۸:۰۰ الی ۱۳:۰۰) یکی از روزهای هفته(در روزهای پنجشنبه تا ساعت۱۲:۰۰)با توجه به محل سکونت خود  به یکی از دفاتر استخدام این یگان مندرج در آگهی مراجعه وضمن تحویل مدارک نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.


استخدام نیروی انتظامی استان مرکزی در مقطع افسری در سال ۹۶

نیروی انتظامی استان مرکزی به منظور تامین نیروی انسانی (مرد) موردنیاز خود نیرو جذب می کند. سرهنگ خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: نیروی انتظامی استان مرکزی به منظور تامین نیروی انسانی (مرد) مورد نیاز خود از بین جوانان مومن متعهد و کارآمد به صورت پیمانی ۵ ساله انتظامی در مقطع افسری استخدام می کند.

پیشنهاد می کنیم  استخدام شرکت بازرگانی راستاد در ۵ ردیف شغلی | کرمان

استخدام نیروی انتظامی فارس در مقاطع درجه داری و افسری در سال ۹۶

نیروی انتظامی استان فارس به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان متعهد استخدام می کند.
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی فارس اعلام کرد: نیروی انتظامی استان فارس به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از بین جوانان مومن و متعهد در مقاطع پیمانی ۵ سال درجه داری و افسری با مدرک تحصیلی دیپلم و کارشناسی و بالاتر استخدام می کند. این گزارش حاکی است، علاقه مندان می توانند برای ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر در ساعت اداری از تاریخ ۱۶ تا ۲۵ خرداد به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان فارس واقع در شیراز– بلوار سلمان فارسی، ضلع شمالی در پایانه کاراندیش، خیابان سفر، نبش خیابان شهید محمدیان فرد مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن گویای ۲۱۸۲۷۲۳ -۰۷۱ تماس بگیرند.


استخدام دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در ۶ ردیف شغلی در ۱۰ استان

بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون دعوت به همکاری متمرکز دبیرخانه شورای نمایندگان ولی فقیه در مناطق قومی می رساند ثبت نام به صورت اینترنتی از روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۰۱ لغایت روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ انجام خواهد پذیرفت. متقاضیان واجد شرایط میبایست به سایت http://www.reg.dmsonnat.ir مراجعه و پس از پرداخت مبلغ ۱,۵۰۰,۰۰۰ ریال به صورت الکترونیکی و با کارتهای بانکی متصل به شبکه شتاب نسبت به تکمیل فرم ثبت نام و ارائه اطلاعات مورد نیاز اقدام نمایند.


استخدام نیروی انتظامی ایلام در مقطع درجه داری در سال ۹۶

سردار نورعلی یاری اظهار کرد: مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان ایلام در مقطع درجه‌ داری از بین دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم یا پیش‌دانشگاهی (کلیه گرایش‌ها ) از بین آقایان از طریق آزمون ورودی و دیگر مراحل گزینش و استخدامی (مصاحبه ، معاینات پزشکی و … ) با شرایط ذیل اقدام به استخدام می نماید.


استخدام شرکت های آب و فاضلاب شهری در ۲۴ استان

شرکت های آب و فاضلاب شهری زیر مجموعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور و وزارت نیرو، در راستای تحقق اهداف و وظایف خود و با استناد به مجوزهای استخدامی ، تعداد ۲۷۱ نفر از افراد فارغ التحصیل ممتاز دانشگاههای برتر را پس از انجام مصاحبه استخدامی و گزینش درصورت دارا بودن شرایط مندرج در بندهای ذیل و کسب امتیازات لازم در مصاحبه استخدام می نماید.


استخدام نیروی هوایی ارتش در سال ۹۶

نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به منظور تأمین نیروی انسانی خود از بین دارندگان دیپلم جهت آموزشگاه نظامی بصورت پیمانی داوطلب پسر می پذیرد.
۱ـ تابعیت جمهوری اسلامی ایران ۲ـ متدین به دین مبین اسلام و اعتقاد و التزام به ولایت فقیه و احکام اسلامی ۳ـ داشتن سلامت روانی و جسمانی برابر گواهی اداره بهداشت و درمان نهاجا (حداقل قد ۱۶۰ سانتی متر ) ۴ـ نداشتن سوء پیشینه کیفری ، سیاسی ،اخلاقی ۵ـ نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و محرومیت از خدمات دولتی ۶ـ موفقیت در مراحل گزینش ( آزمون علمی و عقیدتی ، مصاحبه حضوری و تست ورزش) ۷ـ با توجه به شبانه روزی بودن دوره آموزشی لازم است داوطلبان مجرد بوده و تا اتمام دوره آموزشی مجرد باقی بمانند.

استخدام شرکت فراپاکس در ۷ ردیف شغلی در شیراز

یک شرکت صنعتی معتبر از بین متقاضیان واجد شرایط پس از مصاحبه در شیراز اقدام به استخدام تکنسین الکترونیک، تکنسین مکانیک، تکنسین ICT، طراح و برنامه نویس، تعمیرکار صنعتی و مونتاژکار فنی می نماید.


استخدام شرکت فناوران اطلاعات خبره در ۱۲ ردیف شغلی در تهران

شرکت فناوران اطلاعات خبره، تولید کننده نـرم افزارهای صنعت بیـمه در راستای تکمیل کادر فروش خود با شرایط زیر در تهران اقدام به استخدام کارشناس روابط عمومی ، مدیر پروژه، تحلیل گر، برنامه نویس، برنامه نویس وب، پشتیبان نرم افزار، مربی آموزش فنی، کارشناس BI، کارشناس منابع انسانی، کارشناس برندینگ، کارشناس روابط عمومی و مهندس فروش نرم افزار می نماید.


استخدام دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در سال ۹۶

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمانشاه در نظر دارد براساس مجوزهای صادره جهت تامین نیازهای واحد های تابعه خود تعداد ۱۷۲ نفر را از طریق برگزاری آزمون توانمندی های عمومی ، تخصصی و گزینش در قالب خرید خدمات (شرکتی)، با در نظرگرفتن شرایط مندرج در آگهی، از بین افراد واجد شرایط از طریق موسسه کارآفرینان آوا سلامت بکارگیری نماید .


استخدام جدید دانشگاه علوم پزشکی شاهرود در سال ۹۶

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی ، درمانی شاهرود در راستای اجرای جامع و کامل طرح تحول سلامت در مناطق تحت پوشش و به منظور ارئه خدمات تخصصی و فوق تخصصی به مراجعین محترم ، از فرهیختگان متخصص و فوق تخصص و فلوشیپ دارای بوردتخصصی در رشته های ذیل در قالب عقد قرارداد ماده ۸۸ و سایر روش های موجود دعوت به همکاری به عمل می آورد.


استخدام دیجی کالا در ۴ ردیف شغلی در تهران

دیجی‌کالا، نام پیشروی دنیای فناوری اطلاعات کشور، جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود از افراد واجد شرایط ذیل در تهران اقدام به استخدام پیک موتوری ،کارشناس منابع انسانی، راننده پایه یک و راننده لیفتراک می نماید.


استخدام دانشگاه صنعتی اصفهان در سال ۹۶

دانشگاه صنعتی اصفهان از بین متقاضیان که دارای مدرک تحصیلی کارشناسی یا کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر (همه گرایشها) یا رشته­ های مرتبط فارغ التحصیل یکی از دانشگاه های معتبر کشور، به صورت قراردادی استخدام می نماید.
داوطلبان در صورت دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در این اطلاعیه می‌توانند مدارک موردنیاز را از طریق پست الکترونیکی kargozini@of.iut.ac.ir حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ارسال و یا به اداره کارگزینی اتاق ۱۳۶ واقع در سازمان مرکزی دانشگاه تحویل نمایند. افرادی که از طریق پست الکترونیکی مدارک خود را ارسال می نمایند با شماره تلفن۳۳۹۱۲۹۰۷ آقای یوسفیان تماس و از ارسال مدارک مورد نیاز اطمینان حاصل نمایند.


استخدام گروه صنایع غذایی فارسی در ۸ ردیف شغلی در تهران

یک شرکت معتبر صنایع غذایی جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود در تهران / پاکدشت از واجدین شرایط اقدام به استخدام گرافیست ،کارشناس برنامه ریزی تولید، کارشناس آزمایشگاه، کارمند فروش، کارشناس تدارکات و انبار، کارشناس تحقیقات بازار، کارشناس روابط عمومی، کارشناس و امور مشتریان می نماید.


استخدام ۱۶ ردیف شغلی در یک شرکت معتبر تولیدی دارو در مشهد

استخدام کارشناس IT ،کارشناس یا کارشناس ارشد مکانیک، برق، مهندسی صنایع، مهندسی شیمی، بازرگانی، HSE، منابع انسانی
یک شرکت تولید کننده دارو به منظور تکمیل کادر کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا خود در خراسان رضوی با شرایط زیر استخدام می نماید


استخدام شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در ۵ ردیف شغلی در سیرجان

شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (شرکت های منطقه گل گهر) در نظر دارد جهت تکمیل کادر نیروی انسانی مورد نیاز شرکت های منطقه، از تعدادی نیروی مرد در مقاطع مختلف از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی، آزمون روانشناختی و گزینش بصورت قراردادی اقدام به استخدام مهندس صنایع ،مهندس معدن، مدیریت صنعتی، حسابدار، کارشناسی ارشد زمین شناسی و دیپلم نماید
لذا متقاضیان می توانند جهت ثبت نام از تاریخ ۹۶/۳/۲۴ لغایت ۹۶/۴/۷ به آدرس اینترنتی شرکت به نشانی www.geg.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


استخدام شرکت هوشمند سپهر در ۷ ردیف شغلی در تهران

اگر هنوز پویا هستید و با انگیزه، هنوز جرات رویا پردازی دارید، هنوز فکر می کنید می شود دنیا را تغییر داد، هنوز سخت کوش هستید، اگر امکان همکاری تمام وقت و یا ساعتی را دارید و در نهایت در زمینه های شغلی که در ادامه نوشتیم دانش و مهارت لازم را دارید، الان بهترین زمان برای پیوستن به شرکت هوشمند سپهر (فعال در FinTech) است. اولین گام را با ارسال رزومه عکس دار خود بردارید.
شرکت هوشمند سپهر جهت تامین نیروی انسانی خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس شبکه ،برنامه نویس وب، برنامه نویس اندروید، برنامه نویس ios، کارشناس تماس و پشتیبانی و کارشناس محصول می نماید.


 استخدام اداره کل بهزیستی استان فارس در سال ۹۶

اداره کل بهزیستی استان فارس در نظر دارد جهت توسعه مراکز اورژانس اجتماعی طبق ماده ۸۰ قانون برنامه ششم توسعه کشور وتبصره ۱۴ لایحه کانون بودجه ۱۳۹۶ اقدام به استخدام روانشناس، مددکار اجتماعی و راننده جهت اشتغال در مراکز اورژانس اجتماعی نماید.


استخدام مهندس شیمی در شرکت پتروشیمی خراسان

شرکت پتروشیمی خراسان با استعانت از خداوند متعال و با راهبرد توسعه کیفیت و کمیت تولیدات خود و کمک به خودکفایی ایران اسلامی ، بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی شرکت، از بین متقاضیان ذکور(مرد)واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس به شرح ذیل از افراد واجد شرایط پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی و معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین از طریق پیمانکاران طرف قرارداد ، اقدام به استخدام مهندس شیمی می نماید.


استخدام شرکت پخش البرز در ۱۶ ردیف شغلی در سراسر کشور

شرکت پخش البرز (سهامی عام)، جهت تکمیل کادر پرسنل خود از افراد واجد شرایط ذیل جهت کار در ستاد (تهران) و شعب شهرستان (مرکز غرب تهران، شرق تهران، اراک، اردبیل، ارومیه،‌اهواز، اصفهان، بابل، بندر عباس، تبریز، رشت، زنجان، زاهدان، سمنان، سنندج، شیراز، قم، قزوین، کرج،کرمان، کرمانشاه، گناباد، گرگان، مشهد، همدان، یزد) اقدام استخدام حسابدار ،برنامه نویس، کارشناس منابع انسانی، کارشناس حسابرسی، مسئول فنی دارویی، کارشناس فاوا، فروشنده، انباردار، راننده، کارگر عملیات می نماید.


استخدام شرکت دانش بنیان طعم و عطر ماگنولیا در ۷ ردیف شغلی در تهران و مرکزی

شرکت ماگنولیا در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از واجدین شرایط در ساوه و تهران اقدام به استخدام مدیر فروش ،مدیر تضمین کیفیت، کارشناس آزمایشگاه، کارشناس دیجیتال مارکتینگ، کارشناس لجستیک، مسئول دفتر می‌نماید.


استخدام شرکت شارین پارس در ۵ ردیف شغلی در اصفهان

شرکت شارین پارس تولید کننده تجهیزات برق صنعتی (با برند شیل ایران) از افراد واجد شرایط ذیل اقدام به استخدام کارشناس برنامه نویس ،کارشناس فروش، کارشناس کنترل کیفیت، کارشناس بازرگانی، کارشناس تولید و برنامه ریزی می نماید.

27 نظر در “استخدام های جدید تیر ماه سال ۹۶

 • امیر.ح.ه

  on

  توجه توجه توجه توجه
  با سلام.آقایون و خانم ها.آزمون استخدامی دولتی ندید به هیچ وجه..هم وققتون هم پولتون هدر میره..هم الکی امیدوار میشید.برید سراغ خصوصیتها..
  من ۳ تا آزمون قبول شدم. ۱.استانداری نفر اول شدم.بهم گفتندقبول نشدی اصلا.الان معلوم شده یکی ۴ ساله بجای من سرکار.۲ سازمان همیاری شهرداری ها.که دمشون گرم .همون اول گفتن تا نیروهای شرکتی خودمون موندن شمارو نمیارن.۳.آزمون جامع استخدامی کشور.واسه اداره مسکن و شهرسازی دونفر میخواستن نفر اول با بالاترین نمره کسب شده آزمون شدم.که گفتن آزمون لغو شده اصلا استخدامی های دوره رییس جمهور قبلی رو نمیارن.بعدا حراست استانداری زنگ زده میگه شما محل کارتون کجاست.وقتی گفتم هیچجا گفتن تو لیست پرسنل جذب شده ما اسم شماست.توی لیست وزارت مسکن هم اسم تون هست.ولی تو پست سازمانی شما تو اون قسمت و اون شهر آقایی به نام ع.ر چهارساله سرکاره..
  خلاصه آزمون استخدامی شرکت نکنید.چه جامع چه اداری چه بانک.سرکاریه.

 • خسته نباشید سلام لیسانس حقوق دارم از دانشگاه خوراسگان ساکن بروجنم توی شهر خودم کار نیست مجبورم. برا استخدامی برم اصفهان درسته کار نیست ولی اگر بگردید حتما کار بیدا میشه امیدتون به خدا باشه من

 • سلام به همه دوستان خوبم.منم بیکارم همه تون رو خوب درک می کنم. ولی ماباید همه مون به چنین بی عدالتی هایی در استخدام اعتراض کنیم.مثلا از طریق تشکیل یک کمپین مبارزه با بی عدالتی در استخدام جوانان بیکار. اینکه نمیشه که هرکس باپارتی بره سرکاره و ما بدبخت بیپچاره ها که کسی رو نداریم بامدرک فوق لیسانس یا دکتری بشین خونه گل قالی مون رو بشماریم………

 • سلام دوستان.واقعا درکتون میکنم.من خودم چندین بی عدالتی فاحش روشاهدهستم ک مسلما اینجورسرکاررفتن ن خداقبول میکنه ن بنده هاش راضین ک صددرصد جای کسی که حقش هست و گرفتن و درآمدشون حلال نیس چون ناحقی محض.اینم نمونه هاش:
  یکی ازفامیلامون باچندترم مشروط شدن ودرس خوندن تو ی دانشگا سطح پایین با دادن ۳۰میلیون تومن رشوه و بقیه هزینه های ک کرد وبالیسانس تو یکی ازبهترین ادارات دولتی تهران ک خییلی مهمه استخدام شد.
  پسرهمسایمون هم باشرایط نفرقبلی ک گفتم با پارتی عموش ک فرماندار ی شهرکوچیکه تو یکی از ادارات دولتی مهم ی استان دیگه استخدام شد.
  فامیل دوستم بخاطرپارتی داداشش ک کارمندبانکه
  تو بانک استخدام شد.
  پسردوست بابام باپارتی تو یه سمت مهم اداره برق استخدام شد.
  اینا آدمای بودن ک ن شرایطشو داشتن و ن چیزدیگه ای ک فقط و فقط با پارتی و لابی گری و هزار کوفت و زهرمار دیگه جای ی نفر ک حقشه رو اشغال کرد.
  میخاییدموردهای دیگه روبازم بگم؟
  از بی عدالتی متنفرم.
  ب امیدظهور مولایمان ک ریشه ناحقی زده بشه.

 • سعید رمضانی

  on

  سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز جویای کار –
  اگه دولت ما طی یک دوره کوتاه مثلا یکساله فقط۳۰درصدکارکنان ۲۵ سال خدمت خودش اعم از سازمانها و بخشهای خصوصی.) را باز نشسته کند بیکاری صفر درصد میشود.
  دانشجوی ارشد روانشناسی

 • فروزان

  on

  سلام دهه ۶۰ یها ما دهه ۷۰یها هم به شما محلق شدیم به هر کجا واسه کار رفتم پیدا نشد که نشد انگار ما بچه این سرزمین نیستیم دیگه بخدا خسته شدم فقط امام زمان باید به داد فریادهامون برسه یا حق دوستان انشالله یه روزی خدا انتقاممون رو از اینا میگیره

  • پاتریس

   on

   سلام دوستاڹ دهه۶۰ بیچارها
   بااینکه خودمم دهه ۶۰هستم به هر دری زدم.دری باز نشدکه از این بدبختی بیکاری خلاص بشم
   خودم خداشاهده باچشم خودم دیدم چه طور پارتی بازی میکنن تو ادارات چه دولتی چه خصوصی
   بااینکه برای خانم ها احترام خاصی دارم وآنها هم مثل ما مرد حق کار کردن دارن ولی این شرکت های خصوصی فقط جزءسوءاستفاده ازخانم هاچیزی نیست
   قسمتی که اگه یه مرد اونجا کارکنه حقوقش۲میلیون باشه یه خانم میبرن باحقوق۱میلیون
   راحت بگم نه خصوصیش نه دولتیش دل خوش نکید
   موندم پسرا چه جور ازدواج کنن موندم بخداااااا
   باید سه چیز تواین مملکت داشت
   پول….پارتی….شانس
   روزی میرسه نچندان دورباید خانما بیان خواستگاری ماپسر
   مخلص تمام دهه ی ۶۰ چه دخترچه پسر
   پاتریس جمـــــــــــــــــــــــــــــــــــالی😔

 • سلام تو آزمون علوم پزشکی امسال حدنصاب رو بدست اوردم نزدیک دو ماهه دارم میخونم حالا میگن نمیتونی برا مصاحبه بری چون بومی نبودی وکلی لیست جلوت هستن باور کنیدهمون دوماه پیش اگه میگفتن قبول نشدی ناراحت نمی شدم اما حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم بگم خدا ازشون نگذره یا این از بخت بددهه ۶۰ هست که اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو دو تاآزمون هم قبلا قبول شدم اما در هر دو مصاحبه رد شدم اینم ازین استخدامی ؟حالا دوباره تا کی باید منتظر بمونم تا آگهی بزنن آیا شرایطش بهم بخوره یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برا همه دعا کنید مخصوصا دهه شصتی ها

  • ناشناس

   on

   ۹۰درصد بیکاران این مملکت رودهه شصتیا تشکیل میدن
   منم دهه شصتی هستم ودنبال کار
   ولی همه جا میگن با فوق دیپلم نمیگیرن
   تا پارسال میگرفتن امسال که من فوق دیپلم گرفتم نمیگیرن
   واقعا به ما دارن ظلم میکنن

 • سلام خدمت فارغ التحصیلان محترم یک توصیه دارم شما نباید به امید کار دولتی باشید بلکه در هر زمینه ای که تخصص دارید فعالیت خود را ادامه دهید ودر کار خود هم ریسک پذیربوده تا به موفقیت دست یاببد با تشکر

 • اسرا احمدی

  on

  واییییییییییی چه وحشتناک خدا کمکمون کنه
  همه نظرات خوندم خیلی متاسفم
  متاسفمممممممممممم برای اونایی که حق جوونامون دارن میخورن
  خدا اشون نگذره
  مشکل ما سهمیه زن ومرد نیسسسسسسسس
  دولت اگه حلال مشکلات باشه میتونه این مشکل حل کنه
  هم خانما هم اقایون سرکار برن
  اونا وقتی حرکتی نمیکنن فقط بلدن ما رو ب جون هم بندازن

 • بخداهمه داریم دق میکنیم ازبیکاری بخدالنگ پول خریدخونه هستم لیسانس کشاورزی دارم

 • ترانه

  on

  واقعا راست میگید منم سه ساله لیسانس حسابداری گرفتم بیکارم همه جا دنبال کار رفتم دیگه واقعا بریدم ازین بیکاری خسته شدم همه جا سابقه میخوان یا میگن برو زنگ میزنیم دیگه نمیدونم چه کنم بخدااااااااا

 • aref.eini

  on

  با سلام بجای استخدام زن که نون اور خانه نیست لاقل سهمیه مر د ها رابیشتر کنند تابتوانند مخارج خانه را تهیه کنند این جه وضعی که‌این همه جوان بیکار انند من که با مدرک فوق الان توخونه مریض شده ام خانوادهای داریم که هم زن کارمند هم مرد ما جه گناهی کردیم درس خوندیم مرد باید بشین خونه …

 • سلاتم
  من رشتم کارشناسی حسابداری وامسال قبول شدم به استخدامی علوم پزشکی تومراغه
  من به نمام نظرات همه احترام میزارم واعلام میکنم هرکی بگه قبولی تواستخدام امکان پذیرنیست من میتونم لاصلاحت بکم که باتلاش وکوشش فراوان لمکان پذیراست.
  من خودم هیچ سهمیه نداشتم فقط شب وروزدرس خوندم وتست حل کردم.
  باتشکرازتمامی عریزان.
  به امیدان روزی که به قله موفقیت برسید.

 • کارن

  on

  منم کارشناسی آی تی خوندم | دیدم کاری نیست مغازه باز کردم ، حالا شما بگین توی این بازار اقتصادی بد که هر چیزی رو باید بفروشیم بهش یا برچسب تقلبی میزنن یا برچسب نامرغوبی اجناس ,
  منکه از دو سر بدشانسی دارم . خدا به داد بچه های دهه ۶۰ بکنه

 • aref.eini

  on

  باعرض سلامدوخسته نباشید دیگه به خدا خسته شدیم چه کار کنیم دیشب نتایج سومین استخدامی را زدن اما بنده باز به خاطر سهمیه بومی نبودن نتونست م حد نصاب بیاورم با مدرک ارشد بیکار بمونیم .یک عمر درس خوندن بیکار تمام زندگی را ازدست دادیم به خدا لاقل کارگری عم نیست بریم کار کنیم مسولان به داد ما برسند بیجاره شدیم..

 • بر اساس گزارش نشریه تحقیقات اقتصادی خاورمیانه (میس) بیش از ۴۰ درصد جمعیت ایران بیکارند (یعنی بیش از ۳۰ میلیون نفر). متاسفانه، دولت فعلی در دو آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی سقف سنی را ۳۲ – ۳۴ و بعضا ۳۵ سال در نظر گرفته است!!! که این اقدام کاملا مغایر و بر ضد هر گونه عدالت استخدامی است. بیش از ۱۰ میلیون فرد تحصیلکرده بیکار در سطح کشور بین ۳۵ – ۴۰ و بیشتر از ۴۰ سال سن دارند. طبق قانون مصوب مدیریت خدمات کشوری و امور اداری و استخدامی کشور سال ۱۳۴۹و به بعد حداکثر شرط سنی برای دانش آموختگان مقطع لیسانس ۳۵ سال، فوق لیسانس ۴۰ سال و دکترا ۴۵ سال تمام است. از نمایندگان مجلس، دیوان عدالت اداری، دولت آقای روحانی و دولت های بعد انتظار میرود از سال ۹۶ شرط سنی “” کلیه دستگاههای استخدام کننده “” را به ۴۵ سال افزایش دهند. اینگونه نباشد که سازمان های استخدام کننده بصورت سلیقه ای سن استخدام برای داوطلبان تعیین کنند.
  آدرس ایمیل خبرگزاری های مختلف سطح کشور برای ارجاع نظرات، انتقادات و پیشنهادات. بیایید تا دیر نشده کاری بکنیم و گره ای از مشکلات خودمان باز کنیم. یا علی مدد
  ۱- ایمیل اخبار ۲۰:۳۰ = sima2@irib.ir
  ۲- ثبت نام در ” وب سیت حسن روحانی ” و ارسال نظرات به ایشان
  ۳- ایمیل خبرگزاری ایسنا : info@isna.ir
  ۴- ایمیل روابط عمومی سایت الف: info@alef.ir
  ۵- ایمیل خبرگزاری تسنیم: info@tasnimnews.com
  ۶- ایمیل خبرگزاری انتخاب:Entekhab.News.Agency@Gmail.com

 • سلام این چه وضعیه هیچ چیز جای خودش نیست من تربیت بدنی خوندم تو دانشگاه مثلا دولتی از اونور هم آموزش پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان میگیره من الان ۳۰ ساله هستم باید چکار کنم اصلا درسته یک سال ۳۰ هزار نفر میگیرن صد سال هیچی واقعا اینا دکترای مملکتن واقعا کهبرن بمیرن بهتره

 • ملودی

  on

  سلام
  ما دهه ۶۰ ها واقعا باید چکار کنیم .من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی با معدل ۱۸٫۵۰ دارم .چهار ساله بیکارم .
  به خدا دیگه هیچ انگیزه ایی واسم نمونده تکلیف ما چی هست سرمون بذاریم بمیریم چه گناهی کردیم باید به خلاف کشیده بشیم حتما…

 • البرز

  on

  سلام من فوق لیسانس روابط بین الملل و معادل فوق لیسانس علوم سیاسی در ایلام دارم اما چه فایده سه ساله بیکارم این همه زحمت چرا نباید شغلی برای این دو رشته باشه

 • این بیکاره خای علوم سیاسی چه گناهی کردن که توهیچ کدوم استخدامی هانیستن.

 • بهرامی

  on

  چرا تو استخدامی دستگاه های اجرایی اول پول و میگیرین بعد که رشته من و جنس زن رو نمیخواین ،پول رو پس نمیدین؟ واقعا لنگ ۲۹۰۰۰ تومن هزینه ثبت نام هستین؟چرا اول رشته ها و ظرفیت هارو اعلام نمیکنین؟ من که راضی نیستم .حرومتون باشه.

 • سلام تو رو خدا شرایط سنی رو برای استخدامی در نظر نگیرید . اونای که سناشون بالاست پس چیکار کنند اگه مرد باشن باید برن دزدی اگه زن باشن باید کار خلاف انجام بدن . یا لااقل دولت برا سن بالاها اگه هم کار به خاطر شرایط سنیشون پیدا نمیشه یه مستمری در نظر بگیره با تشکر

  • با سلام یعنی مسیولین این مطالب رو میخونند .واقعا چرا ین همه بیکار من الان فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم باید خونه نشین باشم بعد خیلی ها با پارتی با مدرک دیپلم شاغل باشند .وچرا این شرط سنی رو حذف نمیکنند چرا وقتی تو قانون شرط سنی ۵۰ ساله اینا میارنش زیر ۳۰ سال.

  • با سلام من هم باچنین ایده ای صددرصد موافق هستم به خداگل گفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *