استخدام های جدید خرداد ماه سال ۹۶

استخدام های جدید خرداد ماه ۹۶

مخاطبان و کارجویان عزیز در این صفحه می توانید آخرین استخدامی های خرداد ماه ۹۶ را مشاهده نمایید همچنین در صورت نیاز به آرشیو استخدامی های خرداد ماه اینجا کلیک نمایید. در ضمن می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار و  آگهی های استخدامی به کانال استخدامی در تلگرام بپیوندید (کلیک کنید)

افزایش حقوق سال ۹۶ کارکنان، کارگران و بازنشستگان

میزان حداقل حقوق برای سال آینده یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است، اخبار تعیین حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۶، افزایش حقوق کارگران در سال ۹۶ بین ۹ تا ۱۱ درصد، افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال آینده، افزایش حقوق بازنشستگان با حقوق کمتر از ۲ میلیون تومان در سال ۹۶، تعیین دستمزد کارگران بازهم به روزهای پایانی سال موکول شد، تعیین دستمزد کارگران به صورت منطقه ای تنها پس از تعیین حداقل دستمزد ملی، آیا دستمزد کارگران سال آینده منطقه‌ای می‌شود؟، دولت برای تعیین دستمزد کارگران تورم را در نظر می‌گیرد اما به معیشت توجهی ندارد، حداقل حقوق و دستمزد سال ۹۶ در انتظار نتیجه جلسات ستاد مزد، خبر خوش برای متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد، افزایش پایه حقوق و دستمزد کارگران باید با خط فقر برابری کند، برگزاری نشست کارشناسی تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۶ این هفته در وزارت کار، لزوم تعیین دستمزد کارگران متناسب با نرخ واقعی تورم در سال ۹۶، حداقل حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ یک میلیون تومان، پیش بینی ها از روند مذاکرات دستمزد کارگران در سال ۹۶، افزایش دستمزد کارگران برای سال ۹۶ باید بیش از کارمندان باشد، دستمزد کارگران باید ۳ برابر شود، پاداش پایان خدمت کارمندان ۷ برابر حداقل حقوق از ۳۶ میلیون تا ۲۴۰ میلیون تومان


چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور سال ۹۶

در چهارمین امتحان مشترک فراگیر، اقدام به استخدام وزارت آموزش و پرورش (۸۰۰۰ نفر)، استخدام بانک صنعت و معدن (۱۸۷ نفر)، استخدام سازمان دامپزشکی کشور (۲۶۶ نفر)، استخدام سازمان پزشکی قانونی کشور (۶۱ نفر)، استخدام سازمان حسابرسی (۳۴۲ نفر)، استخدام بیمه مرکزیجمهوری اسلامی ایران (۵۰ نفر)، استخدام ۱۱ دستگاه اجرایی استان البرز (۱۳۷ نفر)، استخدام سازمان بنادر و دریانوردی (۲۰۰ نفر)، استخدام بانک  مسکن (۵۴۰ نفر)، استخدام بانک سپه (۵۴۱ نفر)،  استخدام سازمان  ثبت اسناد و املاک  (۱۱۵ نفر)، استخدام وزارت امور خارجه (۴۲ نفر) و استخدام سازمان اداری و استخدامی کشور (۵۰ نفر) می‌نمایند.


شرایط آزمون قضاوت (جذب عمومی) ویژه داوطلبان حوزوی سال ۹۶ اعلام شد

به اطلاع می­رساند، قوه قضائیه در نظر دارد به منظور تأمین کادر قضایی مورد نیاز در حوزه های قضایی سراسر کشور، از طریق آزمون تشریحی و مصاحبه علمی، از بین داوطلبان مرد و زن حوزوی واجد شرایط، اقدام به جذب و استخدام قاضی نماید.
لذا از کلیه داوطلبان حوزوی علاقه­ مند به شرکت در آزمون مذکور، دعوت به عمل می­ آید تا ضمن مطالعه دقیق شرایط و ضوابط ثبت­ نام، از تاریخ ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ با مراجعه به سایت معاونت منابع انسانی قوه قضائیه به نشانی www.qazahrm.ir نسبت به ثبت­ نام اقدام نمایند.

پیشنهاد می کنیم  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی پست بانک سال ۹۵

استخدام نیروی دریایی ارتش سال ۹۶

نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران برای تکمیل کارکنان پایور (کادر) درجه­ داری خود به ‌صورت پیمانی داوطلب (پسر) می­ پذیرد. ثبت ­نام از داوطلبان به‌صورت حضوری انجام خواهد شد و به مدارکی که با پست ارسال شود، ترتیب اثر داده نخواهد شد.
داوطلبان واجد شرایط از تاریخ ۲۳/۲/۹۶ تا تاریخ ۲۵/۳/۹۶ فرصت دارند با در دست داشتن مدارک مورد نیاز در بند (ج) و با توجه به محل سکونت خود به یکی از نشانی­های زیر برای ثبت ­نام مراجعه نمایند:


استخدام جدید وزارت نیرو (ویرایش و امکان ثبت نام مجدد)

پیرو انتشار دفترچه راهنمای ثبت‌ نام در آزمون شرکت­های وابسته (غیردولتی) زیرمجموعه شرکت‌ های مادر تخصصی توانیر و مهندسی آب و فاضلاب کشور در تاریخ ۹۵/۱۲/۱۸ و همچنین پیرو اطلاعیه مورخ ۹۵/۱۲/۲۲۲، به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند اصلاحاتی به شرح ذیل در دفترچه راهنمای ثبت‌نام اعمال گردیده که به همین دلیل مقرر گردید امکان ثبت‌نام مجدد برای داوطلبان واجد شرایط مهیا گردد. لذا با توجه به مراتب فوق داوطلبان می‌توانند با توجه به شرایط اعلام شده در صورتی واجد شرایط برای ثبت‌نام در این آزمون می‌باشند از تاریخ ۹۶/۱/۲۷ لغایت ۹۶/۱/۲۹ با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و مطالعه دفترچه راهنما و اطلاعیه مورخ ۹۵/۱۲/۲۲۲ نسبت به ثبت‌نام اقدام نمایند.  هم‌چنین داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند با عنایت به توضیحات ذیل در صورت علاقه‌مندی می‌توانند در بازه ذیل با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت‌نامی خود اقدام نمایند.


شرایط استخدام شورای حل اختلاف در سال ۹۶ اعلام شد

قوه قضائیه در نظر دارد به منظور تأمین کادر قضایی شوراهای حل اختلاف کشور، از طریق آزمون تستی و مصاحبه علمی، از بین داوطلبان مرد و زن واجد شرایط، اقدام به استخدام قاضی ویژه شورای حل اختلاف نماید. لذا از کلیه داوطلبان دانشگاهی و حوزوی علاقه مند به شرکت در آزمون مذکور، دعوت به عمل می آید ضمن مطالعه دقیق شرایط و ضوابط ثبت نام، ازتاریخ ۱۳۹۶/۲/۲۴ مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس sanjesh.orgg نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

 

استخدام شرکت کیمیا چسب در ۵ ردیف شغلی در تهران

شرکت کیمیاچسب (نمایندگی رسمی شرکت معتبر اروپایی) در منطقه میرداماد تهران جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام حسابدار ،کارشناس فروش، مسئول دفتر، انباردار و تحصیلدار می نماید.


استخدام شرکت موبایل تکنو در ۵ ردیف شغلی در تهران

شرکت موبایل تکنو به منظور تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط در تهران اقدام به استخدام طراح گرافیک ،سرپرست بازاریابی ،دستیار امور دفتری، مترجم زبان انگلیسی و منابع انسانی می نماید.

پیشنهاد می کنیم  استخدام شرکت سایسک در ۳ ردیف شغلی | تهران

استخدام شرکت شارین پارس در ۵ ردیف شغلی در اصفهان

شرکت شارین پارس تولید کننده تجهیزات برق صنعتی (با برند شیل ایران) از افراد واجد شرایط ذیل اقدام به استخدام کارشناس برنامه نویس ،کارشناس فروش، کارشناس کنترل کیفیت، کارشناس بازرگانی، کارشناس تولید و برنامه ریزی می نماید.


استخدام شرکت صنایع غذایی ۲۰۲ در ۸ ردیف شغلی در البرز

شرکت صنایع غذایی ۲۰۲ در البرز به منظور تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس فروش ،کارشناس صنایع ، کارشناس کنترل کیفیت، کارشناس برنامه ریزی، کارشناس تحقیق و توسعه، ویزیتور، کارشناس سیستم و استراتژی می نماید.


استخدام گروه صنعتی پویا در ۱۴ ردیف شغلی | تهران، گیلان، مازندران، آذربایجان غربی و شرقی

گروه صنعتی پویا در جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در گیلان، مازندران،آذربایجان غربی،آذربایجان شرقی و تهران از واجدین شرایط اقدام به استخدام کارشناس تولید ،کارشناس کنترل کیفیت، کارشناس ارشد تولید، سرپرست انبار، کارشناس ایمنی و بهداشت، نگهبان، متصدی پذیرش، کارشناس تعمیرات برق و مکانیک، کارشناس تدارکات هیزم، کارشناس بازاریابی، سرپرست امور مالی، کارشناس فروش و کارشناس بازرگانی خارجی می نماید.


استخدام شرکت مشاورین یکتا تحلیل در ۹ ردیف شغلی در اصفهان

شرکت مشاورین یکتا تحلیل در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس طراحی داخلی، کارشناس فرآیندهای سازمانی، مدیر جذب و آموزش، کارآموز معماری، کارشناس فروش و بازاریابی، منشی، برنامه نویس وب و کارآموز برنامه نویسی در شهر اصفهان می نماید.


استخدام ۱۲ ردیف شغلی در یک شرکت تولیدی معتبر در اصفهان

یک شرکت معتبر تولید کننده مواد شیمیایی در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود با شرایط زیر در اصفهان اقدام به استخدام کارشناس فروش ،مدیر بازاریابی و فروش، مدیر مالی، کارشناس مالی، مدیر مهندسی فروش، کارشناسی ارشد بازرگانی و خرید، کارشناس ارشد طراحی، مدیر تبلیغات، انباردار، سرپرست انبار، کارشناس ارشد اداری می نماید.


استخدام شرکت بین المللی آرارات دخان خاورمیانه در ۷ ردیف شغلی در تهران

شرکت بین المللی آرارات دخان خاورمیانه جهت تکمیل کادر پرسنلی خود در تهران از افراد فعال، مجرب و متخصص اقدام به استخدام حسابدار ،کارشناس بازرگانی، کارشناس فروش، مسئول دفتر مدیر عامل، سرپرست تعمیرات و نگهداری، مسئول انبار و سرپرست تولید می نماید .


استخدام شرکت صنایع آلومینیوم جنوب در ۴ ردیف شغلی در فارس

شرکت صنایع آلومینیوم جنوب جهت تکمیل پرسنل خود در محل احداث کارخانه (لامرد) از واجدین شرایط با مشخصات ذیل در فارس اقدام بهاستخدام کارشناس برق ،کارشناس مکانیک، کارشناس سیویل، کارشناس کنترل و ابزار دقیق می نماید.


استخدام شرکت ایرتویا در ۵ ردیف شغلی در تهران

شرکت ایرتویا نماینده انحصاری تویوتا از واجدین شرایط در تهران اقدام به استخدام کارشناس برنامه نویس ،کارشناس شبکه و ارتباطات، کارشناس پشتیبانی نرم افزار، کارشناس طراح و توسعه دهنده و کارشناس شبکه پشتیبانی می نماید.

پیشنهاد می کنیم  استخدام تکنسین فنی و کارمند اداری در شرکت صنایع الکترونیک پویا مدار | یزد

استخدام کارشناسی ارشد و کارشناسی در شرکت پالایش نفت کرمانشاه

شرکت پالایش نفت کرمانشاه به منظور تامین نیروی انسانی متخصص مورد نیاز واحـدهای مختلف خود ، از بین فارغ التحصیلان مرد واجد شرایط ، در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های شرح جدول ذیل، در چارچوب قانون کار و تامین اجتماعی، استخدام می نماید.


استخدام شرکت سوشیاسافت در ۴ ردیف شغلی در تهران

شرکت سوشیا سافت جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد خلاق، خوش ذوق، باهوش اقدام به استخدام فتوشاپ کار ،برنامه نویس IOS، اندروید کار و تحلیل گر و طراح نرم افزار می نماید. پس اگر علاقه مند به همکاری در در بزرگترین پروژه نرم افزاری یکی از ۳۳ ارائه دهنده برتر اینترنت ایران هستید و در زمینه های زیر مهارت بالایی دارید، سوشیاسافت مشتاق به همکاری با شماست.


استخدام شرکت آرتا رهپو مشکات در ۶ ردیف شغلی در تهران

شرکت آرتا رهپو مشکات جهت تکمیل کادر اداری در ردیف های شغلی زیر از افراد شایسته اقدام به استخدام مدیر اداری و منابع انسانی ، مدیر مالی، کارشناس بازاریابی، کارشناس تامین، کارشناس برنامه ریزی و سفارش گذاری، کارشناس سیستم و استراتژی می نماید.


استخدام موسسه کارآفرینان آوا سلامت 

مؤسسه کارآفرینان آوا سلامت درنظر دارد ۶۰ نفر افراد واجد شرایط در عنوان شغلی کمک پرستاری یکساله را از طریق برگزاری آزمون کتبی تخصصی و درصورت نیاز، آزمون عملی طبق مفاد این آگهی، پس از طی مراحل گزینش به صورت شرکتی برای خدمت در واحدهای زیرمجموعه دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی دعوت به همکاری نماید لازم به ذکراست دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی، هیچگونه تعهدی مبنی بر عقد قرارداد مستقیم، جذب و یا تبدیل وضعیت خدمتی پذیرفته شدگان نخواهد داشت


استخدام ۸ ردیف شغلی در یک شرکت معتبر مهندسی در تهران و کرمان

یک شرکت معتبر مهندسی در نظر دارد بابت تکمیل نیروی انسانی خود اقدام به استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه ،خدمات آبدارچی، مدیر پروژه، کارشناس حسابدار، مسئول دفتر، برنامه نویس و کارشناس ایمنی شرایط ذیل نماید.


استخدام شرکت خودروسازی پیشرو دیزل آسیا در ۵ ردیف شغلی در اصفهان

شرکت خودروسازی پیشرو دیزل آسیا واقع در منطقه صنعتی پلیس راه اصفهان از واجدین شرایط اقدام به استخدام مدیر و کارشناس طرح و برنامه ،مدیر بازرگانی، کارشناس بازرگانی، کارشناس تضمین کیفیت و مدیر مالی می نماید.


استخدام صندوق کارآفرینی مهر امید در خراسان جنوبی، همدان و کرمان

صندوق کارآفرینی امید به منظور تامین نیروی انسانی موردنیاز خود در سطح استان خراسان جنوبی، همدان و کرمان از متقاضیان واجد شرایط از طریق برگزاری آزمون علمی و مصاحبه در رشته های حسابداری، بانکداری، اقتصاد، مالی، بازرگانی و مدیریت می نماید.

24 نظر در “استخدام های جدید خرداد ماه سال ۹۶

 • سلام به همه دوستان خوبم.منم بیکارم همه تون رو خوب درک می کنم. ولی ماباید همه مون به چنین بی عدالتی هایی در استخدام اعتراض کنیم.مثلا از طریق تشکیل یک کمپین مبارزه با بی عدالتی در استخدام جوانان بیکار. اینکه نمیشه که هرکس باپارتی بره سرکاره و ما بدبخت بیپچاره ها که کسی رو نداریم بامدرک فوق لیسانس یا دکتری بشین خونه گل قالی مون رو بشماریم………

 • سلام دوستان.واقعا درکتون میکنم.من خودم چندین بی عدالتی فاحش روشاهدهستم ک مسلما اینجورسرکاررفتن ن خداقبول میکنه ن بنده هاش راضین ک صددرصد جای کسی که حقش هست و گرفتن و درآمدشون حلال نیس چون ناحقی محض.اینم نمونه هاش:
  یکی ازفامیلامون باچندترم مشروط شدن ودرس خوندن تو ی دانشگا سطح پایین با دادن ۳۰میلیون تومن رشوه و بقیه هزینه های ک کرد وبالیسانس تو یکی ازبهترین ادارات دولتی تهران ک خییلی مهمه استخدام شد.
  پسرهمسایمون هم باشرایط نفرقبلی ک گفتم با پارتی عموش ک فرماندار ی شهرکوچیکه تو یکی از ادارات دولتی مهم ی استان دیگه استخدام شد.
  فامیل دوستم بخاطرپارتی داداشش ک کارمندبانکه
  تو بانک استخدام شد.
  پسردوست بابام باپارتی تو یه سمت مهم اداره برق استخدام شد.
  اینا آدمای بودن ک ن شرایطشو داشتن و ن چیزدیگه ای ک فقط و فقط با پارتی و لابی گری و هزار کوفت و زهرمار دیگه جای ی نفر ک حقشه رو اشغال کرد.
  میخاییدموردهای دیگه روبازم بگم؟
  از بی عدالتی متنفرم.
  ب امیدظهور مولایمان ک ریشه ناحقی زده بشه.

 • سعید رمضانی

  on

  سلام وخسته نباشید خدمت دوستان عزیز جویای کار –
  اگه دولت ما طی یک دوره کوتاه مثلا یکساله فقط۳۰درصدکارکنان ۲۵ سال خدمت خودش اعم از سازمانها و بخشهای خصوصی.) را باز نشسته کند بیکاری صفر درصد میشود.
  دانشجوی ارشد روانشناسی

 • فروزان

  on

  سلام دهه ۶۰ یها ما دهه ۷۰یها هم به شما محلق شدیم به هر کجا واسه کار رفتم پیدا نشد که نشد انگار ما بچه این سرزمین نیستیم دیگه بخدا خسته شدم فقط امام زمان باید به داد فریادهامون برسه یا حق دوستان انشالله یه روزی خدا انتقاممون رو از اینا میگیره

 • سلام تو آزمون علوم پزشکی امسال حدنصاب رو بدست اوردم نزدیک دو ماهه دارم میخونم حالا میگن نمیتونی برا مصاحبه بری چون بومی نبودی وکلی لیست جلوت هستن باور کنیدهمون دوماه پیش اگه میگفتن قبول نشدی ناراحت نمی شدم اما حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نمیدونم بگم خدا ازشون نگذره یا این از بخت بددهه ۶۰ هست که اینجوری شده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ تو دو تاآزمون هم قبلا قبول شدم اما در هر دو مصاحبه رد شدم اینم ازین استخدامی ؟حالا دوباره تا کی باید منتظر بمونم تا آگهی بزنن آیا شرایطش بهم بخوره یا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ برا همه دعا کنید مخصوصا دهه شصتی ها

  • ناشناس

   on

   ۹۰درصد بیکاران این مملکت رودهه شصتیا تشکیل میدن
   منم دهه شصتی هستم ودنبال کار
   ولی همه جا میگن با فوق دیپلم نمیگیرن
   تا پارسال میگرفتن امسال که من فوق دیپلم گرفتم نمیگیرن
   واقعا به ما دارن ظلم میکنن

 • سلام خدمت فارغ التحصیلان محترم یک توصیه دارم شما نباید به امید کار دولتی باشید بلکه در هر زمینه ای که تخصص دارید فعالیت خود را ادامه دهید ودر کار خود هم ریسک پذیربوده تا به موفقیت دست یاببد با تشکر

 • اسرا احمدی

  on

  واییییییییییی چه وحشتناک خدا کمکمون کنه
  همه نظرات خوندم خیلی متاسفم
  متاسفمممممممممممم برای اونایی که حق جوونامون دارن میخورن
  خدا اشون نگذره
  مشکل ما سهمیه زن ومرد نیسسسسسسسس
  دولت اگه حلال مشکلات باشه میتونه این مشکل حل کنه
  هم خانما هم اقایون سرکار برن
  اونا وقتی حرکتی نمیکنن فقط بلدن ما رو ب جون هم بندازن

 • بخداهمه داریم دق میکنیم ازبیکاری بخدالنگ پول خریدخونه هستم لیسانس کشاورزی دارم

 • ترانه

  on

  واقعا راست میگید منم سه ساله لیسانس حسابداری گرفتم بیکارم همه جا دنبال کار رفتم دیگه واقعا بریدم ازین بیکاری خسته شدم همه جا سابقه میخوان یا میگن برو زنگ میزنیم دیگه نمیدونم چه کنم بخدااااااااا

 • aref.eini

  on

  با سلام بجای استخدام زن که نون اور خانه نیست لاقل سهمیه مر د ها رابیشتر کنند تابتوانند مخارج خانه را تهیه کنند این جه وضعی که‌این همه جوان بیکار انند من که با مدرک فوق الان توخونه مریض شده ام خانوادهای داریم که هم زن کارمند هم مرد ما جه گناهی کردیم درس خوندیم مرد باید بشین خونه …

 • سلاتم
  من رشتم کارشناسی حسابداری وامسال قبول شدم به استخدامی علوم پزشکی تومراغه
  من به نمام نظرات همه احترام میزارم واعلام میکنم هرکی بگه قبولی تواستخدام امکان پذیرنیست من میتونم لاصلاحت بکم که باتلاش وکوشش فراوان لمکان پذیراست.
  من خودم هیچ سهمیه نداشتم فقط شب وروزدرس خوندم وتست حل کردم.
  باتشکرازتمامی عریزان.
  به امیدان روزی که به قله موفقیت برسید.

 • کارن

  on

  منم کارشناسی آی تی خوندم | دیدم کاری نیست مغازه باز کردم ، حالا شما بگین توی این بازار اقتصادی بد که هر چیزی رو باید بفروشیم بهش یا برچسب تقلبی میزنن یا برچسب نامرغوبی اجناس ,
  منکه از دو سر بدشانسی دارم . خدا به داد بچه های دهه ۶۰ بکنه

 • aref.eini

  on

  باعرض سلامدوخسته نباشید دیگه به خدا خسته شدیم چه کار کنیم دیشب نتایج سومین استخدامی را زدن اما بنده باز به خاطر سهمیه بومی نبودن نتونست م حد نصاب بیاورم با مدرک ارشد بیکار بمونیم .یک عمر درس خوندن بیکار تمام زندگی را ازدست دادیم به خدا لاقل کارگری عم نیست بریم کار کنیم مسولان به داد ما برسند بیجاره شدیم..

 • بر اساس گزارش نشریه تحقیقات اقتصادی خاورمیانه (میس) بیش از ۴۰ درصد جمعیت ایران بیکارند (یعنی بیش از ۳۰ میلیون نفر). متاسفانه، دولت فعلی در دو آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی سقف سنی را ۳۲ – ۳۴ و بعضا ۳۵ سال در نظر گرفته است!!! که این اقدام کاملا مغایر و بر ضد هر گونه عدالت استخدامی است. بیش از ۱۰ میلیون فرد تحصیلکرده بیکار در سطح کشور بین ۳۵ – ۴۰ و بیشتر از ۴۰ سال سن دارند. طبق قانون مصوب مدیریت خدمات کشوری و امور اداری و استخدامی کشور سال ۱۳۴۹و به بعد حداکثر شرط سنی برای دانش آموختگان مقطع لیسانس ۳۵ سال، فوق لیسانس ۴۰ سال و دکترا ۴۵ سال تمام است. از نمایندگان مجلس، دیوان عدالت اداری، دولت آقای روحانی و دولت های بعد انتظار میرود از سال ۹۶ شرط سنی “” کلیه دستگاههای استخدام کننده “” را به ۴۵ سال افزایش دهند. اینگونه نباشد که سازمان های استخدام کننده بصورت سلیقه ای سن استخدام برای داوطلبان تعیین کنند.
  آدرس ایمیل خبرگزاری های مختلف سطح کشور برای ارجاع نظرات، انتقادات و پیشنهادات. بیایید تا دیر نشده کاری بکنیم و گره ای از مشکلات خودمان باز کنیم. یا علی مدد
  ۱- ایمیل اخبار ۲۰:۳۰ = sima2@irib.ir
  ۲- ثبت نام در ” وب سیت حسن روحانی ” و ارسال نظرات به ایشان
  ۳- ایمیل خبرگزاری ایسنا : info@isna.ir
  ۴- ایمیل روابط عمومی سایت الف: info@alef.ir
  ۵- ایمیل خبرگزاری تسنیم: info@tasnimnews.com
  ۶- ایمیل خبرگزاری انتخاب:Entekhab.News.Agency@Gmail.com

 • سلام این چه وضعیه هیچ چیز جای خودش نیست من تربیت بدنی خوندم تو دانشگاه مثلا دولتی از اونور هم آموزش پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان میگیره من الان ۳۰ ساله هستم باید چکار کنم اصلا درسته یک سال ۳۰ هزار نفر میگیرن صد سال هیچی واقعا اینا دکترای مملکتن واقعا کهبرن بمیرن بهتره

 • ملودی

  on

  سلام
  ما دهه ۶۰ ها واقعا باید چکار کنیم .من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی با معدل ۱۸٫۵۰ دارم .چهار ساله بیکارم .
  به خدا دیگه هیچ انگیزه ایی واسم نمونده تکلیف ما چی هست سرمون بذاریم بمیریم چه گناهی کردیم باید به خلاف کشیده بشیم حتما…

 • البرز

  on

  سلام من فوق لیسانس روابط بین الملل و معادل فوق لیسانس علوم سیاسی در ایلام دارم اما چه فایده سه ساله بیکارم این همه زحمت چرا نباید شغلی برای این دو رشته باشه

 • این بیکاره خای علوم سیاسی چه گناهی کردن که توهیچ کدوم استخدامی هانیستن.

 • بهرامی

  on

  چرا تو استخدامی دستگاه های اجرایی اول پول و میگیرین بعد که رشته من و جنس زن رو نمیخواین ،پول رو پس نمیدین؟ واقعا لنگ ۲۹۰۰۰ تومن هزینه ثبت نام هستین؟چرا اول رشته ها و ظرفیت هارو اعلام نمیکنین؟ من که راضی نیستم .حرومتون باشه.

 • سلام تو رو خدا شرایط سنی رو برای استخدامی در نظر نگیرید . اونای که سناشون بالاست پس چیکار کنند اگه مرد باشن باید برن دزدی اگه زن باشن باید کار خلاف انجام بدن . یا لااقل دولت برا سن بالاها اگه هم کار به خاطر شرایط سنیشون پیدا نمیشه یه مستمری در نظر بگیره با تشکر

  • با سلام یعنی مسیولین این مطالب رو میخونند .واقعا چرا ین همه بیکار من الان فوق لیسانس مدیریت بازرگانی دارم باید خونه نشین باشم بعد خیلی ها با پارتی با مدرک دیپلم شاغل باشند .وچرا این شرط سنی رو حذف نمیکنند چرا وقتی تو قانون شرط سنی ۵۰ ساله اینا میارنش زیر ۳۰ سال.

  • با سلام من هم باچنین ایده ای صددرصد موافق هستم به خداگل گفتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *