استخدام عضو هیأت علمی در دانشگاه آزاد لرستان

دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان از استخدام عضو هیأت علمی در مرتبه دانشیاری و بالاتر با مزایا و حقوق مکفی در دانشگاه آزاد اسلامی این استان خبر داد.
دکتر یداله ملکی اعلام کرد: به منظور ارتقاء سطح علمی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان در نظر داریم از طریق فراخوان باجذب استادان مجرب در رشته‌های حقوق خصوصی- مهندسی برق قدرت، مهندسی عمران (سازه)، ادبیات فارسی، روانشناسی، معماری، مهندسی کامپیوتر (نرم افزار) و مشاوره که مورد تقاضا آنان در استان لرستان بیشتر است در مرتبه دانشیاری و بالاتر با حقوق و مزایای مکفی بصورت نیمه وقت و تمام وقت عضو هیأت علمی استخدام کنیم.
ملکی عنوان کرد: شرایط استخدام باید بر اساس ضوابط و بخشنامه‌های ارسالی از سوی سازمان مرکزی صورت گیرد، به گونه‌ای که سن داوطلبان باید کمتر از ۷۰ سال باشد و در صورتی که داوطلب در یکی از مرکز علمی آموزشی اشتغال دارد، جذب وی بصورت نیمه وقت خواهد بود.
وی خاطرنشان کرد: در صورتی که متقاضی بازنشسته سایر مراکز آموزشی باشد، استخدام این افراد بصورت تمام وقت انجام خواهد شد.
دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان ابراز امیدواری کرد با جذب استادان مجرب در عرصه گسترش تحصیلات تکمیلی که مد نظر ریاست عالی دانشگاه است، گام‌های مثبت و موثری در واحدهای دانشگاهی استان لرستان برداشته شود.

پیشنهاد می کنیم  استخدام ۴ ردیف شغلی در مجموعه رستوران های زنجیره ای هانی | کرمان

 

منبع:صدای ایران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *