استخدام سازمان تامین اجتماعی (استخدام جدید)

استخدام تامین اجتماعی

آگهی استخدام های سال ۹۶ سازمان تامین اجتماعی در همین صفحه از سایت استخدامی باروت قرار می گیرد.

۲۴ اسفند ۹۵ – استخدام سازمان تامین اجتماعی در ۴۰ ردیف شغلی در سراسر کشور (ثبت نام شروع شد)

سازمان تامین اجتماعی به منظور تامین نیروی انسانی واحد های تابعه، از افراد واجد شرایط از طریق آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی و گزینش به صورت پیمانی در دو بخش بیمه ای و درمان در سراسر کشور اقدام به استخدام انباردار، بهیار، بهدار، دکتری داروساز، دکتری علوم آزمایشگاهی، پزشک عمومی، پزشک متخصص، دندانپزشک، کارشناس اتاق عمل، کارشناس آزمایشگاه، کارشناس آمار و اطلاعات، کارشناس امور اداری، کارشناس امور بیمه ای، کارشناس امور مالی، کارشتناس بهداشت، کارشناس بینایی سنجی، کارشناس پرتوشناسی، کارشناس پرستاری، کارشناس تغذیه، کارشناس توانبخشی،کارشناس فناوری اطلاعات، کارشناس فنی و مهندسی، کارشناس مامایی، کارشناس پذیرش و مدارک پزشکی، کارشناس هوشبری، متصدی پذیرش، متصدی خدمات اداری، متصدی خدمات دارویی، کارشناس شنوایی سنجی و کارشناس پرتو درمانی می نماید.

بدین وسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می‌رساندکه ثبت‌نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان تامین اجتماعی به نشانی: www.tamin.ir از روز سه شنبه مورخ ۹۵/۱۲/۲۴ آغاز و لغایت روز دوشنبه مورخ ۹۵/۱۲/۳۰ پایان می‌پذیرد.کلیه متقاضیان ضرورت دارد پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم نمودن مدارک و اطلاعات مورد نیاز، نسبت به ثبت‌نام در آزمون فوق اقدام نمایند.

پیشنهاد می کنیم  فرهنگیان به مدت یک سال دیگر تحت پوشش بیمه آتیه قرار گرفتند


۲۱ اسفند ۹۵ – اطلاعیه اداره کل سازمان تامین اجتماعی استان تهران درباره شرایط و ضوابط تاریخ و نحوه ثبت نام از پزشکان متقاضی همکاری نظر به اینکه اداره کل درمان استان تهران در نظر دارد به منظور تکمیل کادر پزشکی مراکز درمانی تابعه باشرایط ذیل از پزشکان عمومی و تخصصی متقاضی همکاری استفاده نماید لذا از کلیه متقاضیان دعوت می گردد که از انتشار این آگهی به مدت ۴۵ روز جهت ثبت نام و تکمیل فرم درخواست همکاری به آدرس خیابان کارگر شمالی روبروی پارک لاله جنب فروشگاه اتکا پلاک ۱۲۲۲ اداره کل درمان استان تهران طبقه ششم اداره کلینیک مراجعه نمایند.

الف)شرایط عمومی
۱ – دارا بودن حداکثر ۳۵ سال تمام برای پزشکان گروه عمومی و حداکثر ۴۰ سال برای پزشکان متخصص
۲ – دارا بودن پروانه مطب دارای اعتبار استان تهران
۳ – عدم وجود رابطه استخدامی با سایر نهادهای دولتی و عمومی
۴ – سایر شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در زمان تکمیل فرم در خواست همکاری

ب)مدارک مورد نیاز
۱ – اصل و کپی شناسنامه کارت ملی و کارت پایان خدمت
۲ – یک قطعه عکس ۴*۳
۳ – اصل و کپی مدرک تحصیلی مرتبط
۴ – اصل و کپی پروانه مطب معتبر و پروانه دائم پزشکی استان تهران
۵ – تکمیل فرم در خواست همکاری
۶ – تکمیل اظهار نامه کتبی از پزشک متقاضی مبنی بر آگاهی از شرایط همکاری
۷ – تکمیل تعهدنامه کتبی مبنی بر عدم درخواست استخدام و یا تبدیل وضعیت استخدامی
اشتغال پزشکان در قالب قرارداد ساعتی/ پرکیس و بدون ایجاد تعهد و رابطه استخدامی توسط اداره کل استان تهران پس از برگزاری کمیته مصاحبه استخدامی و اخذ نظریه هسته گزینش منطقه یک تهران صورت میگیرد.

پیشنهاد می کنیم  استخدام شرکت بیمه سامان | سال ۹۵

۲۵ بهمن ۹۵ – استخدام سازمان تامین اجتماعی در استان های سمنان و لرستان

مدیر کل امور اداری سازمان تامین اجتماعی از استخدام پیمانی نیروی انسانی مورد نیاز در استان های سمنان و لرستان در سال جاری خبر داد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید حسین حسینی آذرنوشان  با اعلام این خبر گفت: سازمان تامین اجتماعی به منظور راه اندازی درمانگاه ایوانکی و تکمیل کادر درمانگاه الیگودرز، نیروی انسانی مورد نیاز خود را به دلیل نگهداشت و وضعیت جغرافیایی با رعایت اصل بومی گرایی از بین متقاضیان با اولویت بومی شهرستان و در صورت عدم تکمیل ظرفیت از متقاضیان بومی استان از طریق آزمون کتبی، مصاحبه و گزینش به صورت استخدام پیمانی جذب می کند.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


۲۰ بهمن ۹۵ – استخدام سازمان تامین اجتماعی در استان های بوشهر و مرکزی

سازمان تامین اجتماعی به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز مراکز درمانی (بیمارستان عسلویه و درمانگاه دلیجان)در استانهای بوشهر و مرکزی، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه و طی مراحل گزینش بصورت استخدام پیمانیدعوت به همکاری می نماید.

لذا بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان متقاضی شرکت در آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی می رساند که ثبت نام دراین آزمون طبق مفاد این آگهی (از طریق مراجعه حضوری و تحویل مدارک به مدیریت درمان استان مورد تقاضا به نشانی مندرج در این آگهی) در عناوین شغلی قید شده درقالب فایل Pdf قابل مشاهده و دانلود می باشد

پیشنهاد می کنیم  استخدام کارشناس بهداشت عمومی در دانشگاه علوم پزشکی تهران

ثبت نام از روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۲۰ آغاز و لغایت روز یکشنبه مورخ ۹۵/۱۱/۲۴ پایان می پذیرد .

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید


۵ دی ۹۵ – استخدام ۵۱۰ پست جدید در مراکز درمانی سازمان های تامین اجتماعی

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – خبرگزاری مهر از استخدام سازمان تامین اجتماعی در ۵۱۰ پست جدید در مراکز درمانی سازمان های تامین اجتماعی خبر داد .

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور از استخدام ۵۱۰ پست جدید در مراکز درمانی سازمان های تامین اجتماعی با آزمون استخدامی خبر داد.

به گزاش خبرنگار مهر، محمدعلی همتی عصرپنج شنبه در افتتاح سامانه قرار داد بیمه سلامت با بخش مامایی اظهار کرد: با جذب این نیروها می توانیم خدمات بیشتری برای سلامت جامعه ارائه دهیم. وی ادامه داد: تا کنون ۳۷۰ ماما در سه استان اصفهان، اردبیل و گلستان در این سامانه ثبت نام کرده اند و استقبال خوبی از این سامانه از سوی ماماها شده است.

همتی با بیان اینکه مراقبت های دوران بارداری از اهمیت ویژه ای برخوردار است، گفت: بیمارستان های تامین اجتماعی ۹ تا ۱۰ درصد کاهش سزارین داشته است. وی همچنین به زایمان های بدون درد، زایمان در آب و زایمان های اختصاصی با وجود همسر اشاره کرد و ادامه داد: این نوع زایمان ها با وجود ماماها می تواند به خوبی انجام شود.

معاون درمان سازمان تامین اجتماعی کشور با بیان این که سونوگرافی های مکرر و آزمایش های بی مورد از مادران گرفته می شود، تصریح کرد: می توانیم با ارزیابی سازمان های بیمه گر در مسیر ایجاد شده باعث خدمات بیشتری به مردم شویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *