استخدام بانک ها و موسسات مالی

استخدام بانک ها و موسسات مالیوب سایت استخدامی باروت در نظر دارد تمامی‌ اخبار استخدامی و استخدام های مربوط به تمام بانکها و موسسات مالی و اعتباری در سال ۹۶ را در این صفحه به اطلاع شما کاربران عزیز برساند.

◊ استخدام بانک ایران زمین در سراسر کشور (دعوت به همکاری بازنشستگان)

بانک ایران زمین به منظور تکمیل و تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از همکاران بازنشسته واجد شرایط شبکه بانکی در تهران و شهرستانهای کشور دعوت به همکاری می نماید
مدرک تحصیلی : دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی (لیسانس) با توانمندی تجربی و اطلاعات بانک
گذشت حداکثر ۲ سال از تاریخ بازنشستگی


◊ استخدام بانک کارآفرین در سال ۹۶

بانک کارآفرین در راستای تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای تصدی سمت “کارور” در شعب استان تهران، از داوطلبان با شرایط ذیل دعوت به همکاری می‌کند:
علاقمندان واجد شرایط می‌توانند فرم دعوت به همکاری را تکمیل نمایند.
لازم به ذکر است که تکمیل کردن فرم استخدام هیچ گونه تعهدی برای بانک ایجاد نخواهد کرد.


◊ استخدام بانک خاورمیانه در سال ۹۶

بانک خاورمیانه به منظور تأمین و تکمیل سرمایه انسانی در بخش امور بین‌ الملل از واجدین شرایط ذیل دعوت می‌کند.
فرم درخواست همکاری را در وب سایت بانک تکمیل نمایند.
شرایط استخدامی:
• دارابودن حداقل ۳ سال سابقه کار در امور عملیات ارزی و اعتبارات اسنادی
• آشنایی کامل با مفاهیم و فرایندهای ارزی و بانکی


◊ استخدام بانک پاسارگاد در سال ۹۶

آخرین تغییرات صفحه دعوت به همکاری بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می نماید.


◊ استخدام بانک تجارت در سال ۹۶

اداره حسابرسی داخلی بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور جذب تعداد محدودی نیروی متخصص از بین متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی، گزینش، معاینات پزشکی با انعقاد قرارداد کار با مدت معین استخدام نماید.


◊ استخدام بانک آینده در سال ۹۶

بانک آینده به عنوان یکی از بانک‌های خصوصی کشور با ویژگی‌های متمایز در عرصه بانکداری پیشرفته و با اعتقاد به سرمایه انسانی به عنوان برجسته‌ترین شایستگی کلیدی برای ایجاد مزیت رقابتی، از افراد متعهد، متخصص، مجرب و با انگیزه، از بین دانش آموختگان رشته‌های ذیل و برای مشاغل کارشناسی، دعوت به همکاری می‌نماید.


◊ استخدام متصدی امور بانکی در بانک تجارت

بانک تجارت در راستای تکمیل کادر اجرائی شعب در سمت متصدی امور بانکی (مسئول دریافت و پرداخت-تحویلدار) و به منظور ارائه خدمات بهینه بانکی به مشتریان، بر اساس ضوابط و مقررات و آیین نامه استخدامی بانک، از بین متقاضیان مرد و زن واجد شرایط در مقطع تحصیلی لیسانس و در رشته های مرتبط، نیروی انسانی مورد نیاز خود را پس از برگزاری آزمون کتبی علمی، آزمون روانشناختی، مصاحبه عمومی و تخصصی، گزینش و معاینات پزشکی با انعقاد «قراردادکار با مدت معین و بیمه درمان و بازنشستگی سازمان تأمین اجتماعی» استخدام می نماید.


◊ استخدام کارمند پذیرش مشتریان و بورس کالا و انرژی در شرکت کارگزاری بانک ملت

شرکت کارگزاری بانک ملت به منظور تکمیل کادر کارمندی و کارشناسی خود برای مشاغل زیر از افراد واجد شرایط استخدام می نماید. علاقمندان می توانند با تکمیل فرم رزومه زیر، درخواست خود را  به آدرس ایمیل زیر ارسال فرمایند.. لطفا در قسمت موضوع ایمیل عنوان شغل مورد درخواست را قید نماید


◊ استخدام بانک سرمایه در ۱۳ استان کشور

بانک سرمایه به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در شهرهای زیر دعوت به همکاری می نماید. بوشهر-لار-مرودشت-لامرد-سیرجان-رفسنجان-یاسوجاهواز-دزفول-سبزوار-نیشابور-بجنوردبیرجندزاهدان-بهشهر-تبریزارومیه-آستارا-قشم
دانش آموختگان مقطع کارشناسی-کارشناسی ارشد دانشگاههای معتبر کشور در رشته های: علوم بانکی، حسابداری، کامپیوتر، رشته مهندسی فناوری اطلاعاتIT، علوم اقتصادی {گرایشهای نظری- بازرگانی- پول و بانک- توسعه و برنامه ریزی اقتصادی}، مدیریت {گرایشهای بانکداری- بازرگانی- مالی- صنعتی}، حقوق و نگهبانی

پیشنهاد می کنیم  استخدام بانک سینا در خراسان رضوی | اسفند ۹۴

◊ استخدام ۳ ردیف شغلی در بانک سرمایه گذاری زیر ساخت آسیا

به گزارش دفتر وامها، مجامع و موسسات بین‌المللی سازمان سرمایه گذاری کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، بانک سرمایه سرمایه گذاری زیرساخت آسیا” (AIIB) در نظر دارد به منظور تکمیل کادر فنی خود نسبت به کارگیری متخصصین در بخش انرژی، پروژه‌های بخش خصوصی، حمل و نقل (راه آهن) به صورت مشاوره‌ای و یا استخدام اقدام نماید. در این راستا متقاضیان در بخش‌های مزبور در صورت احراز شرایط مشروح ذیل می‌توانند رزومه کاری خود را حداکثر تا روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۹/۳۰به آدرس الکترونیکی www.loans@investiniran.ir جهت بررسی ارسال نمایند


◊ استخدام بانک سرمایه در ۱۴ شهر

بانک سرمایه جهت تکمیل نیروی انسانی در شهرهای اراک، اردبیل، بندرعباس، تهران، خرم آباد، زنجان، -شهرضا، شیراز، کرج، کرمان، کرمانشاه، کنگان، ماهشهر و مشهد در مقطع کاردانی و کارشناسی و کارشناسی ارشد در رشته های علوم بانکی، حسابداری ، کامپیوتر ، مهندسی فناوری اطلاعاتIT ، علوم اقتصادی ، مدیریت، حقوق از تاریخ ۱۳۹۵/۰۷/۱۷ الی ۱۳۹۵/۰۷/۳۰ استخدام می نماید.


◊ استخدام متصدی امور بانکی در موسسه مالی و اعتباری کوثر در اصفهان

موسسه مالی و اعتباری کوثر درنظر دارد به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود، از طریق آزمون استخدامی از بین داوطلبان (آقا) دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های زیر اقدام به استخدام متصدی اموربانکی (ریالی و ارزی) برای استان اصفهان (شهرهای: اصفهان ، مبارکه ، زرین شهر ، شاهین شهر ، نجف آباد ، گلپایگان ، کاشان)، طبق ضوابط نموده و پس از طی مراحل مصاحبه و گزینش به کارگیری شوند .


◊ استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در خراسان شمالی

بانک قرض الحسنه مهر ایران از بین افراد واجد شرایط زیر، نیروی حقوقی استخدام می نماید.
داوطلبین می توانند مدارک خواسته شده را حداکثر تا تاریخ سه شنبه ۹۵/۶/۹ به آدرس الکترونیک gmb_nkh@yahoo.com ارسال نمایند.
لازم به ذکر است که به مراجعین حضوری و مدارک ارسالی پس از تاریخ مذکور ترتیب اثری داده نخواهد شد و پس ار بررسی مدارک با منتخبین جهت انجام سایر امور اداری تماس گرفته خواهد شد.


◊ استخدام بانک حکمت ایرانیان در سراسر کشور

بانک حکمت ایرانیان با توجه به نیاز استفاده از همکاران بازنشسته سایر بانکها در استان تهران ودیگر استانها نیازمندی خود را به شرح جدول ذیل اعلام می نماید.لطفا پس از مطالعه در صورت داشتن شرایط از شما عزیزان دعوت به همکاری می نماید.


◊ استخدام بانک مهر اقتصاد در سال ۹۵ در سراسر کشور

بانک مهر اقتصاد در نظر دارد به منظور تکمیل ظرفیت نیروی انسانی خود از بین برادران واجد شرایط زیر دعوت به عمل آورد تا پس از قبولی در آزمون کتبی و انجام سیر مراحل جذب (آزمون کتبی، مصاحبه و معاینات پزشکی) و طی مراحل گزینش با این بانک به عنوان متصدی امور بانکی (تحویلدار) همکاری نمایند.


 ◊ استخدام بانک پاسارگاد در سال ۹۵ در سراسر کشور


 ◊ استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در کرمان


 ◊ استخدام بانک قرض الحسنه مهر ایران در بجنورد


 ◊ استخدام شرکت کارگزاری بانک کشاورزی سال ۹۵


 ◊ استخدام پست بانک سال ۹۵ (اعلام زمان مصاحبه)


 ◊ تکمیل بانک اطلاعاتی استخدامی موسسه اعتباری ثامن سال ۹۵


◊ استخدام بانک خاورمیانه در سال ۹۵


 ◊ استخدام بانک صادرات ایران در استان های سیستان و بلوچستان و بوشهر (ثبت نام شروع شد)


◊ استخدام پست بانک (تمدید شد) + نمونه سوالات

 

 

1 نظر در “استخدام بانک ها و موسسات مالی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *