استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ (اعلام نتایج نهایی) | استخدام ۹۶

 

۲۳ فروردین ۹۶ –اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی آموزش و پرورش

باعنایت به برگزاری آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ وزارت آموزش و پرورش (موضوع مجوز شماره ۶۸۴۳۷۰ مورخ ۳۰/۵/۱۳۹۵ سازمان اداری و استخدامی کشور) بدین وسیله نتایج آزمون مزبور اعلام می­گردد، پذیرفته­ شدگان مکلفند به منظور طی سایر مراحل قبل از استخدام (بررسی صلاحیت­های عمومی، گواهی عدم سوءپیشینه، آزمایشات و معاینات پزشکی، تشکیل پرونده استخدامی و دوره مهارت آموزی) به شرح ذیل اقدام نمایند:

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۳ اسفند ۹۵ – اطلاعیه سازمان سنجش درخصوص تکمیل ظرفیت استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵

بدین وسیله به اطلاع آن دسته از داوطلبان متقاضی استخدام در وزارت آموزش و پرورش که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۱ شرکت نموده‌اند، می‌رساند که به منظور تکمیل ظرفیت و تغییر حد نصاب علمی نتایج آزمون مجدداً مورد بررسی وکارنامه داوطلبان در سایت سازمان ‌سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.orgg قرار گرفته است. لذا داوطلبانی که درردیف معرفی شدگان قرار گرفته اند می‌بایست با توجه به مندرجات کارنامه وحسب مورد براساس توضیحات ذیل این اطلاعیه اقدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۲۸ دی ۹۵ – اطلاعیه استان اردبیل در رابطه با استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵

زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام شد.
اطلاعیه زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک استخدامی
زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام شد.

پیشنهاد می کنیم  استخدام شرکت کارگزاری بانک کشاورزی

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۲۸ دی ۹۵ – اطلاعیه استان خراسان شمالی در رابطه با استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵

مدارک مورد نیاز و مکان و زمان بررسی مدارک و معرفی به مصاحبه
اطلاعیه شماره ۱ (استخدام)
زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان
قابل توجه پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش ۹۵/۰۸/۲۱
جدول زمانبندی دریافت مدارک در پایان همین اطلاعیه اعلام شده است.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۹ دی ۹۵ – تشریح روند مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش

سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: روند بررسی مدارک،‌ معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی تا ۷ بهمن ادامه دارد و پذیرفته‌شدگان تا سه برابر ظرفیت برای گزینش معرفی می‌شوند. نتایج سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در تاریخ ۶ دی ۹۵۵ اعلام شدٰ،‌ در این آزمون،‌ وزارت آموزش‌ و پرورش به جذب ۱۰ هزار نیروی انسانی پس از انجام مصاحبه علمی و گزینش اقدام می‌کند. شاپور محمدزاده در رابطه با روند مصاحبه علمی و گزینش پذیرفته‌شدگان در سومین آزمون استخدامی گفت: از تاریخ ۱۵ دی تا ۷ بهمن ۹۵ روند بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی پذیرفته‌شدگان انجام می‌شود.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۶ دی ۹۵ – کارنامه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت برای شما در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اطلاع میرسانیم برای مشاهده نتایج بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید

پیشنهاد می کنیم  استخدام شرکت ورنا ویژن البرز در ۳ ردیف شغلی | اصفهان

۵ دی ۹۵ – زمان اعلام نتایج آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش اعلام شد
ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اطلاعیه و کارنامه سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۵) از ساعت ۲۲ امشب از طریق این سامانه قابل دسترس خواهد بود.


۱ دی ۹۵ – زمان اعلام نتایج، ضوابط و شرایط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش زمان اعلام نتایج، ضوابط و شرایط قبولی در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش را تشریح کرد. سیدحسن حسینی؛ مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش که حدود ۲ ماه گذشته برگزار شد، اظهار داشت: مطابق سنوات گذشته سازمان سنجش ۳ برابر ظرفیت را به آموزش وپرورش اعلام می‌کند، البته کسانی نمره حد نصاب را در آزمون داشته باشند؛ یعنی در هر شغل-محلی نباید پایین‌ترین نمره از ۵۰۰ درصد بالاترین نمره، پایین‌تر باشد. به طور مثال اگر بالاترین نمره ۸۰ باشد، تمام کسانی که می‌خواهند معرفی شوند؛ نمره آنها باید از ۴۰ بالاتر باشد. زیر ۴۰ باشد به عنوان قبول شده محسوب نمی‌شوند و مردود هستند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۲۲ آذر ۹۵ – نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان آذر ماه اعلام می شود

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: نتایج آزمون استخدامیدانشگاه‌های علوم پزشکی روز گذشته بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و داوطلبان این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نتیجه خود مطلع شوند.

پیشنهاد می کنیم  تعیین وضعیت پرداخت معوقات پذیرفته شدگان آزمون استخدامی

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۲ آذر ۹۵ – زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل هیات گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: ۲۵ آذرماه به بعد این ۲ برابر به ما معرفی می شوند تا از این افراد مصاحبه علمی صورت گیرد و نتیجه آن به سازمان سنجش اعلام می شود.
شاپور محمدزاده در پاسخ به این سوال که چه تعداد در آزمون استخدامی شرکت داشتند و نتایج اولیه آن چهز مانی اعلام خواهد شد؟ اظهار کرد: تعداد ۲۲۳ هزار و ۴۲۱ نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت داشتند و ۲۵ آذرماه به بعد دو برابر ظرفیت پذیرش از سوی سازمان سنجش به ما معرفی می شوند تا از این افراد مصاحبه علمی صورت گیرد و نتیجه آن به سازمان سنجش اعلام می شود.
وی ادامه داد: از تعداد نفرات شرکت کننده در آزمون استخدامی ۱۴۵ هزار و ۴۴۸ نفر زن یعنی ۶۵ درصد و ۷۷ هزار و ۹۷۳ نفر مرد یعنی ۳۵ درصد هستند که از تعداد کل قرار است ۱۰ هزار نفر جذب آموزش و پرورش شوند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید

2 نظر در “استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ (اعلام نتایج نهایی) | استخدام ۹۶

  • سلام من فاطمه هستم رشته علوم قرآن وحدیث مدرک کارشناسی دارم و چندساله بیکارم لطفا اگه استخدامی هست مربوط به این رشته و استان خودم خوزستان شادگان خبرم کنید ممنونتون میشم

  • مبین حسابداری

    on

    بابا این چه وضعشه این همه جوان بیکار هستن بعد اونوقت میان بازنشسته ها رو میگیرن
    واقعا متاسفم براشون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *