استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵ | استخدام ۹۵

 

۲۸ دی ۹۵ – اطلاعیه استان اردبیل در رابطه با استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵

زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام شد.
اطلاعیه زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک استخدامی
زمان و مکان بررسی و تطبیق مدارک و مستندات استخدام آموزش و پرورش استان اردبیل اعلام شد.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۲۸ دی ۹۵ – اطلاعیه استان خراسان شمالی در رابطه با استخدام آموزش و پرورش سال ۹۵

مدارک مورد نیاز و مکان و زمان بررسی مدارک و معرفی به مصاحبه
اطلاعیه شماره ۱ (استخدام)
زمان تحویل مدارک پذیرفته شدگان
قابل توجه پذیرفته شدگان استخدامی آموزش و پرورش ۹۵/۰۸/۲۱
جدول زمانبندی دریافت مدارک در پایان همین اطلاعیه اعلام شده است.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۹ دی ۹۵ – تشریح روند مصاحبه و گزینش پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش وپرورش

سرپرست دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: روند بررسی مدارک،‌ معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی تا ۷ بهمن ادامه دارد و پذیرفته‌شدگان تا سه برابر ظرفیت برای گزینش معرفی می‌شوند. نتایج سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در تاریخ ۶ دی ۹۵۵ اعلام شدٰ،‌ در این آزمون،‌ وزارت آموزش‌ و پرورش به جذب ۱۰ هزار نیروی انسانی پس از انجام مصاحبه علمی و گزینش اقدام می‌کند. شاپور محمدزاده در رابطه با روند مصاحبه علمی و گزینش پذیرفته‌شدگان در سومین آزمون استخدامی گفت: از تاریخ ۱۵ دی تا ۷ بهمن ۹۵ روند بررسی مدارک، معاینات پزشکی و مصاحبه تخصصی پذیرفته‌شدگان انجام می‌شود.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۶ دی ۹۵ – کارنامه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 کاربران عزیز ضمن آرزوی موفقیت برای شما در آزمون استخدامی آموزش و پرورش به اطلاع میرسانیم برای مشاهده نتایج بر روی دکمه زیر کلیک کنید

برای مشاهده نتایج اینجا کلیک کنید

برای مشاهده اطلاعیه مراحل مصاحبه و سایر مراحل گزینش اینجا کلیک نمایید


۵ دی ۹۵ – زمان اعلام نتایج آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی، دانشگاه های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از سوی سازمان سنجش اعلام شد
ضمن آرزوی موفقیت برای یکایک شما کارجویان گرامی به اطلاع میرسانیم؛ اطلاعیه و کارنامه سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور (دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۵) از ساعت ۲۲ امشب از طریق این سامانه قابل دسترس خواهد بود.


۱ دی ۹۵ – زمان اعلام نتایج، ضوابط و شرایط قبولی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل امور اداری آموزش و پرورش زمان اعلام نتایج، ضوابط و شرایط قبولی در آزمون استخدامی ۱۰ هزار نفری آموزش و پرورش را تشریح کرد. سیدحسن حسینی؛ مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی برای جذب ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش که حدود ۲ ماه گذشته برگزار شد، اظهار داشت: مطابق سنوات گذشته سازمان سنجش ۳ برابر ظرفیت را به آموزش وپرورش اعلام می‌کند، البته کسانی نمره حد نصاب را در آزمون داشته باشند؛ یعنی در هر شغل-محلی نباید پایین‌ترین نمره از ۵۰۰ درصد بالاترین نمره، پایین‌تر باشد. به طور مثال اگر بالاترین نمره ۸۰ باشد، تمام کسانی که می‌خواهند معرفی شوند؛ نمره آنها باید از ۴۰ بالاتر باشد. زیر ۴۰ باشد به عنوان قبول شده محسوب نمی‌شوند و مردود هستند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۲۲ آذر ۹۵ – نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان آذر ماه اعلام می شود

مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا پایان آذر ماه از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.
حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: نتایج آزمون استخدامیدانشگاه‌های علوم پزشکی روز گذشته بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت و داوطلبان این آزمون می‌توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش از نتیجه خود مطلع شوند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۲ آذر ۹۵ – زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل هیات گزینش وزارت آموزش و پرورش گفت: ۲۵ آذرماه به بعد این ۲ برابر به ما معرفی می شوند تا از این افراد مصاحبه علمی صورت گیرد و نتیجه آن به سازمان سنجش اعلام می شود.
شاپور محمدزاده در پاسخ به این سوال که چه تعداد در آزمون استخدامی شرکت داشتند و نتایج اولیه آن چهز مانی اعلام خواهد شد؟ اظهار کرد: تعداد ۲۲۳ هزار و ۴۲۱ نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت داشتند و ۲۵ آذرماه به بعد دو برابر ظرفیت پذیرش از سوی سازمان سنجش به ما معرفی می شوند تا از این افراد مصاحبه علمی صورت گیرد و نتیجه آن به سازمان سنجش اعلام می شود.
وی ادامه داد: از تعداد نفرات شرکت کننده در آزمون استخدامی ۱۴۵ هزار و ۴۴۸ نفر زن یعنی ۶۵ درصد و ۷۷ هزار و ۹۷۳ نفر مرد یعنی ۳۵ درصد هستند که از تعداد کل قرار است ۱۰ هزار نفر جذب آموزش و پرورش شوند.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


دریافت کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور
کاربران گرامی میتوانند نسبت به دریافت کارت شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور آبان ماه سال ۱۳۹۵ از طریق لینک زیر اقدام نمایند.

داوطلبانی که شماره پرونده – سریال ثبت نامی و یا کد پیگیری خود را فراموش کرده اند می توانند با مراجعه به بخش سیستم پاسخ گویی نسبت به دریافت شماره پرونده و کد پیگیری در زمان ثبت نام خود اقدام نمایند

برای دریافت برگ‌ راهنمای‌ کارت شرکت در آزمون اینجا کلیک کنید


۱۷ آبان ۹۵ – هر آنچه که شرکت کنندگان در آزمون استخدامی ۹۵ باید بدانند

حسین توکلی در گفت وگو با خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان گفت: بر اساس برنامه زمانی اعلام شده سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاه های علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش با توجه به خوشه های شغلی داوطلبان روز جمعه ۲۱ آبان ۹۵ برگزار می شود.

سخنگوی سازمان سنجش کشور با ارائه آماری از تعداد کلی داوطلبانی که قرار است صبح روز جمعه در آزمون استخدامی حضور پیدا کنند اظهار کرد: صبح جمعه ۲۱۳ هزار و ۲۸۰ داوطلب در آزمون شرکت خواهند کرد که از این تعداد ۱۲۴ هزار و ۴۵۶ نفر زن و ۸۸ هزار و ۸۲۴ نفر مرد هستند.

ادامه مطلب را از اینجا دنبال کنید


۱۳ آبان ۹۵ – زمان توزیع کارت ورود به جلسه در ۳ آزمون استخدامی سال ۹۵ اعلام شد

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: داوطلبان شرکت در سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از روز سه‌شنبه، ۱۸ آبان‌ ماه تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه،۲۰ آبان‌ ماهفرصت دارند کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.
دکتر حسین توکلی با اعلام این مطلب اظهار کرد:‌ کارت ورود به جلسه تمام داوطلبان شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی، دانشگاه‌های علوم پزشکی و آموزش و پرورش از روز سه‌شنبه، ۱۸ آبان‌ ماه بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان تا ساعت ۲۴ روز پنج‌شنبه ۲۰ آبان‌ ماه می‌توانند پرینت کارت ورود به جلسه خود را تهیه کنند.

پیشنهاد می کنیم  استخدام شرکت توزین سپاهان در ۴ ردیف شغلی

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۱۰ آبان ۹۵ – اطلاعیه دریافت کارت آزمون و زمان برگزاری سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور، دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور، دانشگاههای علوم پزشکی و وزارت آموزش و پرورش در سال ۱۳۹۵ ثبت‌نام نموده‌اند، نظر این داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد:

الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۹۵/۸/۱۸ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

برای مشاهده متن کامل اطلاعیه اینجا کلیک کنید


۲۶ مهر ۹۵ – ثبت نام ۲۲۳ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۵

مشاور عالی سازمان سنجش از ثبت نام بیش از ۲۲۳ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش خبر داد.
حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش گفت: تا ساعت ۸ صبح امروز تعداد ۲۲۳ هزار و ۳۷۲ نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کرده اند و مهلت ثبت نام دیشب به پایان رسید.
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اظهار داشت: آزمون استخدامی آموزش و پرورش همزمان با آزمون استخدامی ۱۲ دستگاه اجرایی و ۶۸ دانشگاه علوم پزشکی کشور روز جمعه ۲۱ آبان جاری برگزار می شود.


۲۵ مهر ۹۵ – اصلاحیه دفترچه راهنما آزمون استخدامی آموزش و پرورش

پیرو اطلاعیه مورخ ۹۵/۷/۱۴ و انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاههای اجرایی کشور بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان می‌رساند با توجه به اعلام وزارت آموزش و پرورش اصلاحات ذیل در دفترچه راهنمای مذکور صورت گرفته است. لذا داوطلبانی که متقاضی ثبت‌نام در این آزمون هستند با توجه به موارد ذیل می‌توانند حداکثر تاروز یکشنبه مورخ ۹۵/۷/۲۵ نسبت‌ به ثبت نام اقدام نمایند. همچنین داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند با در نظر گرفتن توضیحات ذیل در صورت علاقه‌مندی می‌توانند تا تاریخ فوق با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


۲۴ مهر ۹۵ – تمدید مهلت نام نویسی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (منبع خبرگزاری فارس)

حسین توکلی مشاور عالی رئیس سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، گفت: مهلت ثبت‌نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای پذیرش ۱۰ هزار نفر تا ساعت ۲۴ فردا یکشنبه ۲۵ مهرماه تمدید شد.
با توجه به اعلام وزارت آموزش و پرورش، اصلاحاتی در دفترچه راهنمای ثبت‌نام این آزمون صورت گرفته که داوطلبان باید قبل از ثبت‌نام به این اصلاحات توجه کنند، اصلاحیه مربوط بعدازظهر امروز بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

برای مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک کنید


۱۹ مهر ۹۵ – ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۵

وزارت آموزش و پرورش به منظور تأمین نیروی انسانی متعهد و کارآمد مورد نیاز، براساس مجوز شماره ۶۸۴۳۷۰ مورخ ۳۰/۵/۱۳۹۵ سازمان اداری و استخدامی کشور و در چارچوب قانون مدیریت خدمات کشوری و سایر قوانین و مقررات مربوطه تعداد ۱۰۰۰۰ (ده هزار) نفر، افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون، توانمندهای عمومی، تخصصی و مصاحبه استخدامی متناسب با نیازهای واحدهای آموزشی طبق شرایط و ضوابط ذیل و به شرط شرکت و گذراندن موفقیت آمیز دوره یکساله مهارت آموزی، به صورت پیمانی درمشاغل آموزشی موردنیاز آموزش و پرورش استخدام می نماید.

برای مشاهده متن کامل و دانلود دفترچه اینجا کلیک نمایید


۱۸ مهر ۹۵ – استخدام آموزش و پرورش (زمان شروع ثبت نام ساعت ۱۷ امروز)

کاربران عزیز طبق اعلام سازمان سنجش به اطلاع داوطلبان عزیز می رساند برای ثبت ‌نام و شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش وپرورش سال ۱۳۹۵ از ساعت ۱۷ امروز به همین سامانه مراجعه نمایید.


۱۵ مهر ۹۵ – تاریخ ثبت ‌نام و شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۱۳۹۵

پیرو انتشار اطلاعیه‌ مورخ ۹۵/۷/۱۰ بدین‌وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش سال ۹۵ می‌رساند ثبت‌ نام این آزمون برای جذب نیروی پیمانی از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۸ لغایت روز شنبه مورخ ۹۵/۷/۲۴ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org  آغاز خواهد شد. لذا از متقاضیان واجد شرایط برای شرکت در آزمون مذکور دعوت بعمل می‌آید بمنظور کسب اطلاعات و جزییات مربوط به رشته‌ها و شغل محلهای استخدام به دفترچه راهنمای ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور که از روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۵/۷/۱۸ بر روی پایگاه اطلاع‌رسانی قرار داده خواهد شد، مراجعه نمایند. لازم به توضیح است که تاریخ ثبت‌نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۱۳ مهر ۹۵ – آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش از ۱۷ مهر ماه ۹۵

معاون رسانه‌ای مرکز اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش جزییات برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش را اعلام کرد. رسول پاپایی، در جمع خبرنگاران و در حاشیه آیین افتتاح طرح نماد گفت: بر اساس مجوز سازمان اداری و استخدامی کشور و در چهارچوب قانون خدمات کشوری تعداد ۱۰ هزار نفر افراد واجد شرایط که دارای مدرک دانشگاهی هستند و از طریق آزمون کتبی و صلاحیت عمومی، مصاحبه استخدامی و انجام معاینات پزشکی متناسب با نیاز واحد های آموزشی، به شرط گذراندن موفق آمیز دوره مهارت و آموزش که توسط دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی برگزار می شود، به صورت پیمانی در مشاغل آموزشی استخدام می شوند.

پیشنهاد می کنیم  استخدام ۶ ردیف شغلی در شرکت طاووس در خراسان رضوی

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۱۱ مهر ۹۵ – اعلام شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ ۱۴ مهر ۹۵

طبق اطلاعیه منتشر شده در تاریخ ۱۰ مهر قرار شد اطلاعیه این سازمان درخصوص زمان ثبت نام و برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در روز چهارشنبه مورخ ۹۵/۷/۱۴ از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید.
نکته مهم : کاربران عزیز سومین آزمون فراگیر شامل استخدام آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان نیز میباشد که در اصلاحیه ذکر شده است و این مورد ارتباطی با استخدامی اصلی آموزش و پرورش که شرایط در ۱۴ مهر اعلام میشود ندارد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۸ مهر ۹۵ – زمان برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۹۵

وزیر آموزش و پرورش گفت: اگر نتوانیم آزمون استخدامی آموزش و پرورش را در مهر ماه برگزار کنیم به احتمال زیاد زمان برگزاری این آزمون به آبان ماه موکول شود. علی اصغر فانی اظهار داشت: هنوز در مورد تاریخ قطعی آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار نیروی جدید  با سازمان سنجش و آموزش کشور توافق نرسیده ایم. وی افزود: البته اگر نتوانیم آزمون استخدامی  را در مهر ماه برگزار کنیم احتمال دارد زمان برگزاری این آزمون به آبان ماه موکول شود .

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۴ مهر ۹۵ – جزئیات آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۵

معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: دهم ماه جاری متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد هستند می توانند برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش اقدام کنند. جزئیات آزمون استخدامی آموزش  و پرورش در استان  اعلام شد. معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت:دهم ماه جاری  متقاضیانی که دارای مدرک کارشناسی  و  کارشناسی ارشد هستند می توانند برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش  اقدام کنند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲۳ شهریور ۹۵ – اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور درباره زمان انتشار اصلاحات دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام و شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور و همچنین آزمون استخدامی دانشگاههای علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و آموزش و پرورش در شهریورماه سال ۱۳۹۵

پیرو انتشار اطلاعیه مورخ ۹۵/۶/۷، بدین وسیله به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور و دانشگاههای علوم پزشکی می‌رساند با توجه به اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور اصلاحات جدیدی در دفترچه راهنمای مذکور صورت گرفته که این تغییرات طی اطلاعیه‌ای در روز شنبه مورخ ۹۵/۷/۱۰ در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی www.sanjesh.org منتشر خواهد شد.
لذا ضرورت دارد داوطلبانی که قبلاً ثبت‌نام نموده‌اند با عنایت به توضیحات مندرج در اطلاعیه مذکور در صورت علاقه‌مندی با مراجعه به قسمت ویرایش نسبت به ویرایش اطلاعات خود از تاریخ ۹۵/۷/۱۱ لغایت ۹۵/۷/۱۷ اقدام نمایند.
ضمناً داوطلبانی که در این آزمون موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، در صورت تمایل برای ثبت‌نام لازم است با توجه به دفترچه‌های راهنمای ثبت‌نام (سومین آزمون استخدامی متمرکز و استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی) و همچنین اطلاعیه‌های اصلاحی مورخ ۹۵/۴/۳۱ و ۹۵/۵/۴ (که در پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان موجود می‌باشد)، در بازه زمانی فوق (۹۵/۷/۱۱ لغایت ۹۵/۷/۱۷) نسبت ‌به ثبت‌نام اقدام نمایند.
همچنین به اطلاع می‌رساند که وزارت آموزش و پرورش نیز از طریق برگزاری آزمون استخدامی نسبت به جذب تعداد ۱۰۰۰۰ نفر بصورت پیمانی اقدام می‌نماید که نحوه ثبت‌نام و شرکت در آزمون مذکور و جزییات لازم در این خصوص در اطلاعیه‌ای که در تاریخ ۹۵/۷/۱۰ منتشر می‌‌شود، به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

در پایان به اطلاع‌ متقاضیان می‌رساند که تاریخ برگزاری آزمون در روز جمعه مورخ ۹۵/۸/۲۸ خواهد بود.


۱۷ شهریور ۹۵ – برگزاری ۲ آزمون استخدامی در مهر و آبان امسال برای جذب نیرو در بخش دولتی

آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای جذب ۱۰ هزار معلم و سومین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو طی ماه‌های آینده برگزار خواهد شد.
مهر و آبان امسال ۲ آزمون استخدامی برای جذب نیرو در دستگاه‌های دولتی کشور برگزار می‌شود. طبق اعلام مسئولان آموزش و پرورش این وزارتخانه در نظر دارد تا از طریق برگزاری آزمون استخدامی، ۱۰ هزار معلم را از میان فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های مختلف جذب کند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۱۵ شهریور ۹۵ – احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پروش در مهرماه

وزیر آموزش و پرورش از احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مهرماه خبر داد و گفت: هنوز زمان دقیق برگزاری آزمون مشخص نشده و به محض آنکه قطعی شود، اعلام خواهد شد.
علی اصغر فانی در حاشیه دیدار با وزیر تربیت عراق در پاسخ به پرسشی درباره زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش گفت: آزمون استخدامی امسال نیز توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۴ شهریور ۹۵ – اخذ مجوز استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش

مدیر کل دفتر امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از اخذ مجوز برای استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش خبر داد.
سید حسن حسینی مدیر کل دفتر امور اداری و تشکیلاتی وزارت آموزش و پرورش از اخذ مجوز آزمون استخدامی برای ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: این مجوز طی ۲روز گذشته با پیگیری های آموزش و پرورش اخذ شده و سایر مراحل اداری را باید برای آن انجام دهیم.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲ شهریور ۹۵ – اعلام زمان و ضوابط برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش

مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش زمان و ضوابط برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای ۱۰ هزار نفر را تشریح کرد.
سیدحسن حسینی مدیرکل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «تعداد دقیق ردیف استخدامی سال جاری، چگونگی و زمان آزمون آموزش و پرورش چطور است؟»، اظهار داشت: امسال ۱۰ هزار ردیف استخدامی برای جذب دانش‌آموختگان دانشگاه‌های دیگر دریافت کردیم.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۳۰ مرداد ۹۵ – برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در شهریور سال ۹۵

نعمت‌الله موسی‌ پور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه فرهنگیان از جذب ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: پیش بینی می‌‌شود این آزمون همزمان با آزمون دستگاه‌های اجرایی کشور در شهریور ماه برگزار شود.
نعمت‌الله موسی‌ پور از استخدام ۱۰ هزار نفر در آموزش و پرورش خبر داد و گفت: امسال برای طرح مهارت‌آموزی حرفه‌ای معلمان، ۱۰ هزار نفر ظرفیت داریم که این افراد پس از پذیرفته شدن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای گذراندن دوره‌های آموزشی به دانشگاه فرهنگیان می‌آیند.

پیشنهاد می کنیم  استخدام شرکت پخش ترک آذر در ۵ ردیف شغلی | تبریز

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲۷ مرداد ۹۵ – اعلام ضوابط استخدام در آموزش و پرورش

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره ضوابط استخدام در این وزارتخانه گفت: دست‌کم به ازای بازنشسته شدن سه نفر در آموزش و پرورش یک نفر استخدام شود.
سید محمد بطحایی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در پاسخ به این پرسش که «به ازای هر چند نفر بازنشسته در آموزش و پرورش استخدام جدید انجام می‌شود؟»، اظهار داشت: بر اساس مصوبه، در دستگاه‌های غیرحاکمیتی یک به سه است یعنی با خروج سه نفر، یک نفر وارد آموزش و پرورش می‌شود و اگر حاکمیتی باشد، به ازای هر یک نفر، یک نفر باید جذب شود.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۱۹ مرداد ۹۵ – استخدام ۲۷ هزار معلم در آموزش و پرورش در سال ۹۵

معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش گفت: از ابتدای مهر ماه امسال ۲۷ هزار معلم به استخدام آموزش و پرورش کشور در می آیند .

علی زرافشان عصر امروز در همایش روسای آموزش و پرورش در اردبیل اظهار داشت: امسال ۲۷ هزار معلم به آموزش و پرورش کشور اضافه می‌شود که از این تعداد ۱۳ هزار معلم مربوط به دوره ابتدایی، ۵ هزار نفر از نیروهای استخدامی که از طریق آزمون انجام شده و ۹ هزار نفر مربوط به دانشگاه فرهنگیان است که از ابتدای مهرماه مشغول تدریس خواهند شد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲ مرداد ۹۵ – برگزاری آزمون استخدامی معلمی برای ۱۰ هزار نفر در شهریور ماه
محمد حسین سلیمی جهرمی، رئیس مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش جزئیات برگزاری آزمون استخدامی معلمی در این وزارتخانه را تشریح کرد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۶ تیر ۹۵ – تکذیب اطلاعیه ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
وحیدرضا نظام الملکی، رئیس اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش فارس گفت: اخبار منتشره در شبکه های اجتماعی مجازی مبنی بر برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش کذب و نادرست است.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲۵ خرداد ۹۵ – ۲۰ هزار نفر در آموزش و پرورش استخدام می شوند
علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش گفت: ‌طبق مصوبه مجلس امسال نیز تعدادی از معلمان آزاد و مربیان پیش دبستانی در آموزش و پرورش مشغول به تدریس خواهند شد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۸ خرداد ۹۵ – وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۹۵
محمد فاضل، مدیرکل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: هم چنان درانتظار پاسخ سازمان مدیریت برای صدور مجوز آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستیم .

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۳۰ اردیبهشت ۹۵ – جذب ۱۸ هزار معلم در آموزش و پرورش در سال ۹۵
معاون وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال ۱۸ هزار معلم جذب آموزش و پرورش می شوند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲۸ اردیبهشت ۹۵ – پیگیری وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش
محمد بطحایی، معاون توسعه و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از پیگیری وضعیت آزمون استخدامی آموزش و پرورش و تقویت برنامه توزیع شیر در مدارس خبر داد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲۵ اردیبهشت ۹۵ – آموزش و پرورش ۳۰ هزار نیروی جدید در سال نیاز دارد
محمود مهر محمدی، رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور با بیان اینکه برنامه راهبردی دانشگاه فرهنگیان تدوین شده است، گفت: این دانشگاه از ضعف زیرساخت‌ها رنج می‌برد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲۳ اردیبهشت ۹۵ – برگزاری آزمون نوبت دوم آموزگاران شهر تهران در خرداد ماه
آزمون نوبت دوم آموزگاران شهر تهران با سابقه ۶ سال و کمتر از آن در تاریخ ۱۱ و ۱۲ خرداد برگزار می شود.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۲۲ اردیبهشت ۹۵ – جذب ۱۴ هزار فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش
علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش گفت: ۴۰ هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان مشغول به تحصیل هستند که امسال ۱۴ هزار نفر فارغ‌التحصیل و جذب آموزش و پرورش می‌شوند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۱۹ اردیبهشت ۹۵ – آغاز به کار یک هزار معلم پرورشی از مهر ماه ۹۵
حمیدرضا کفاش، معاون پرورشی و فرهنگی وزیر آموزش و پرورش گفت: از تعداد ۱۷ هزار ورودی دانشگاه فرهنگیان که مهر ۹۵ به مدارس اضافه خواهند شد، یک هزار نفر مربوط به حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی است.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۱۴ اردیبهشت ۹۵ – استخدام فارغ التحصیلان دیگر دانشگاهها در آموزش و پرورش ادامه می یابد
محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: استخدام فارغ التحصیلان دانشگاه های دیگر از طریق آزمون استخدام آموزش و پرورش قطعا ادامه خواهد داشت چون ما معتقد به تنوع در پذیرش و تربیت معلم هستیم.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۱۲ اردیبهشت ۹۵ – برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری
علی اصغر فانی، وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری خبر داد و اظهار کرد: امسال آن دسته از نیروهای آموزش و پرورش که سابقه خدمت دارند در آزمون استخدامی در اولویت خواهند بود.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۸ اردیبهشت ۹۵ – جذب ۲۰ هزار معلم در سال جدید در آموزش و پرورش
علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش از برگزاری آزمون استخدامی در آموزش و پرورش در سال جدید خبر داد و گفت:‌ ۱۰ هزار نفر از طریق آزمون استخدامی و نیز ۱۰ هزار نفر از طریق دانشگاه فرهنگیان جذب این وزارتخانه می‌شوند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۵ اردیبهشت ۹۵ – احتمال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال جاری
محمود مهرمحمدی سرپرست دانشگاه فرهنگیان از پذیرش ۱۲ هزار نفری متقاضیان برای سال تحصیلی آینده به دو شکل آزمون استخدامی و دانشجو معلمان خبر داد.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید


۴ اردیبهشت ۹۵ – استخدام معلم از فارغ التحصیلان ۱۴ رشته دانشگاهی در آموزش و پرورش
محمود مهر محمدی، سرپرست دانشگاه فرهنگیان گفت: آموزش و پرورش، امسال از فارغ التحصیلان ۱۴ رشته دانشگاهی در مقاطع کارشناسی معلم استخدام می‌کند.

برای مشاهده متن کامل اینجا کلیک نمایید

1 نظر در “استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۵ | استخدام ۹۵

  • مبین حسابداری

    on

    بابا این چه وضعشه این همه جوان بیکار هستن بعد اونوقت میان بازنشسته ها رو میگیرن
    واقعا متاسفم براشون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *