تدبیر اسکان 107 بار دیده شده

تدبیر اسکان

درباره شرکت

شرکت تهران بوستون به‌عنوان یکی از اولین شرکت‌های مهندسین مشاور حوزه مهندسی عمران کشور در سال ۱۳۴۱ شمسی (۱۹۶۲ میلادی) و با مشارکت و همکاری شرکت Metcal & Eddy آمریکا که یکی از شرکت‌های مشاور مهندسی بنام دنیاست، تأسیس گردید.
این شرکت در طول فعالیت نزدیک به ۶۰ سال خود علاوه بر اینکه گام‌های بلندی را در راستای رشد و بالندگی دانش و توان مهندسی کشور برداشته است، در تلاش است گام‌های عملی دیگری را نیز در راستای رفع نیازهای روزافزون و رو به گسترش کشور، همگام با شتاب جهانی رشد علم و فناوری و صنایع مربوط به حوزه صنعت ساختمان، بردارد.
در همین راستا شرکت تهران بوستون اقدام به تأسیس مجموعه‌ای از شرکت‌های دیگر به‌عنوان زیرمجموعه‌ی خود نموده است؛ تا با مأموریت و اهداف متنوع و مکمل، در حوزه‌های مختلف صنعت مهندسی کشور فعالیت مؤثر داشته باشند.
شرکت تدبیر اسکان در سال ۱۳۸۲ و چندین شرکت دیگر به همین منظور تأسیس و ثبت‌شده‌اند تا با پشتوانه سرمایه عظیم تجربه فنی و اعتباری و نام بلندآوازه و سابقه ۶۰ ساله شرکت مادر (تهران بوستون) و بهره‌گیری از نسل جدید مدیران جوان و باانگیزه و خوش‌فکر، حرکت شتابان به‌سوی آرمانهای بلند پروازانه و اهداف راهبردی این هولدینگ، محقق گردد.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]
ارتباط با ما
شما قوانین ما را پذیرفته اید.