کلید رفع مشکلات اقتصادی در دست کارآفرینان بزرگ

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرگزاری ایسنا، دکتر مجید ایزدی، رئیس شورای مرکزی کانون کارآفرینی کشور، کلید رفع مشکلات اقتصادی را در دست کارآفرینان بزرگ دانست و افزود: در حال حاضر عمده اقتصاد کشورهای آسیایی موفق از جمله چین، ویتنام، تایلند، کره جنوبی و مالزی در دست اینگونه افراد است.

دکتر مجید ایزدی در سمینار علم، کارآفرینی و اشتغال، باز شدن دست بخش خصوصی و افزایش نقش حمایتی دولت‌ها و نظام‌مند شدن سیستم‌های حمایتی را در راستای توسعه کارآفرینی مورد تاکید قرار داد و افزود: دلیل اینکه در کشور همه نوع امکاناتی وجود دارد، اما در توسعه با ضعف مواجه هستیم اینست که خود را به درستی نشانخته‌ایم.

وی اظهار کرد: کانون کارآفرینی در راستای توسعه این مهم و رشد فعالیت کارآفرینان گام برداشته است، گفت: این کانون برای دستیابی به اهداف یاد شده نیازمند حمایت مردمی و حمایت صاحبان قدرت در کشور است.

ایزدی گفت: در کشور ما از لحاظ اصولی در حوزه‌های مختلف اقدامات بسیار خوبی انجام می‌شود، اما از لحاظ اجرایی اقدامات چندان قابل قبول نیست و مشکلات بسیاری در حوزه اجرا هست که باید برطرف شود.

وی اظهار کرد: دلیل اینکه گاهی در مراحل راه‌اندازی واحدهای صنعتی با مشکلات بسیار مواجه می‌شویم اینست که امور آنچنان که باید جدی گرفته نمی‌شوند و مسائلی همچون مشکلات در سیستم دولتی، کمبود منابع و نبود تخصص نیز مزید بر علت می‌شود.

ایزدی گفت: اصل ۴۴ یک اصل مترقی و سازنده است و این مجریان هستند که اصول را به درستی پیاده نمی‌کنند.

وی راهکار توسعه اقتصاد کارآفرینی را فراگیری اصول درست کار کردن و رعایت درست اصول کارآفرینی عنوان کرد.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل