پرداخت وام ۱۰۰ میلیون تومانی به صندوق‌های خرد محلی

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرنگار ایسنا، اصغر نورالله زاده، مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید با اعلام حمایت از کسب و کارهای خرد و خانگی گفت: صندوق‌های خرد محلی در صورت راه‌اندازی صد میلیون تومان وام می‌گیرند.

نورالله زاده اظهار کرد: برنامه ایجاد صندوق‌های خرد محلی در راستای توسعه طرح اشتغال روستایی است که قرار است در ۱۴ استان به اجرا درآید و وظیفه صندوق، توانمندسازی و آموزش افراد در روستاها و ساماندهی صندوق‌هاست.

وی افزود: هم اکنون در بسیاری از روستاها صندوق‌های خرد محلی زنان شکل گرفته و مشاوره‌های لازم برای بازاریابی و فروش زنان روستایی ارائه شده است.

نورالله زاده ادامه داد: در حال حاضر حمایت مالی از کسب و کارهای خرد و کوچک، خانگی و کارگاه‌های زیر ۱۰ نفر جزو اولویت‌های اصلی صندوق در پرداخت تسهیلات به شمار می‌رود.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: استراتژی‌های متعددی در زمینه حمایت مالی از کسب و کارهای خرد و کوچک داریم که یکی از آنها کمک به راه‌اندازی کسب و کارهای خدماتی و فروشگاهی است.

به گفته نورالله زاده، حمایت از کسب وکارهای خرد و کوچک در قالب تکمیل زنجیره‌های ارزش، برند سازی و بازاریابی خواهد بود.

وی صندوق کارآفرینی امید را یکی از موثرترین نهادهای حمایت از زنان دانست و افزود: در حال حاضر زنان بخش اعظمی از تولیدات خانگی را به خود اختصاص داده‌اند و عمده کسب و کارهایی که در آنها حضور یافته‌اند موفق بوده است از این رو صندوق در راستای ارزش افزوده و اثربخشی این نوع مشاغل حمایت از زنان را در دستور کار قرار داده است.

او از افراد پشتیبانی که وظیفه ساماندهی و فروش محصولات تولیدی خانگی و خرد و کوچک را بر عهده دارند به عنوان یکی از گروه‌های مورد حمایت مالی صندوق نام برد.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل