پرداخت تسهیلات کم‌بهره برای مشاغل خانگی

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرگزاری فارس، اصغر نورالله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید کشور در دشتستان اظهار داشت: صندوق کارآفرینی امید کشور از نهادهای مهم و تأثیرگذار در ایجاد اشتغال پایدار بوده که تاکنون اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
وی افزود: تاکنون در استان‌های مختلف کشور حضور پیدا کرده‌ایم و نسبت به اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی در مناطق مختلف اهتمام خاصی داریم.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور خاطرنشان کرد: حمایت از واحدهای تولیدی خرد روستایی و ارائه تسهیلات کم‌بهره به این واحدها در دستور کار این صندوق قرار دارد که تاکنون اقدامات زیربنایی خوبی انجام گرفته است.
نورالله‌زاده تصریح کرد: اجرای طرح‌ها و پروژه‌های کوچک و مشاغل خانگی و کسب و کار خرد در روستاها مورد تأکید این صندوق قرار دارد و این طرح‌ها با استقبال ارزشمند جوانان قرار گرفته است.
وی از پرداخت ۱۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات کم‌بهره برای مشاغل خانگی در کشور خبر داد و ابراز داشت: این میزان تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید برای توسعه کسب و کار کوچک و مشاغل خانگی تخصیص یافته که گامی ارزشمند در ایجاد اشتغال پایدار است.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور یادآور شد: استان بوشهر از استان‌های پیشرو در طرح‌های خرد روستایی است، همچنین این استان دارای ظرفیت بسیار بالایی است که امیدواریم نهایت استفاده از این ظرفیت برده شود.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل