نمایشگاه عرضه کالای ایرانی در پارک ارم افتتاح شد

به گزارش وب سایت خبری باروت- به نقل از خبرنگار ایسنا، امید شنعه، مدیر عامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان تهران از راه‌اندازی بازار عرضه کالای ایرانی و نوشت‌افزار خبر داد.

امید شنعه در یک نشست خبری اظهار کرد: در راستای آیین‌نامه ۱۶ قانون بهبود فضای کسب‌وکار بنیاد به عنوان مجری برگزاری نمایشگاه و بازار‌های عرضه کالا و محصولات ایرانی شناخته و معرفی شده است که در این راستا در پارک ارم دومین بازار عرضه محصولات ایرانی ویژه بازگشایی مدارس را راه‌اندازی کرده‌ایم که تمام محصولات در این بازار ۱۵ تا ۲۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود.

وی از وجود ۴۸۰ غرفه در این بازار خبر داد و عمده محصولات عرضه شده را پوشاک، کیف و کفش، صنایع دستی، مواد غذایی و لوازم التحریر ذکر کرد.

شنعه در عین حال با اشاره به عرضه لوازم التحریر و نوشت‌افزار خارجی در کشور اظهار کرد: متاسفانه علی‌رغم تبلیغاتی که صورت می‌گیرد، بخش نوشت‌افزار سروسامان ندارد و با وجود تولید داخلی هنوز درصدی از نوشت‌افزار‌ها به لوازم‌التحریر خارجی اختصاص دارد که ضرورت حمایت سازمان‌های دولتی را می‌طلبد.

مدیر عامل بنیاد توسعه کارآفرینی و تعاون استان تهران در ادامه از راه‌اندازی سه بازار دیگر در شش ماهه دوم سال خبر داد.

وی گفت: بازار دوم ویژه ماه محرم است که در صدد هستیم با همکاری و مشارکت شهرداری محصولات مورد نیاز هیات‌های مذهبی از جمله تامین گوشت تازه با قیمت مناسب را برعهده بگیریم.

به گفته شنعه با توجه به پیشنهاد شهرداری محل برگزاری و عرضه محصولات بوستان ولایت خواهد بود.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل