نتایج مصاحبه آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سازمان سنجش ارسال می شود

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش ، رئیس مرکز برنامه ریزی ، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش و پرورش گفت: نتایج مصاحبه از پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سازمان سنجش ارسال می شود.
محمدحسین سلیمی جهرمی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در ۲۷ شهریور ماه سال جاری، اظهار کرد: اسامی اعلام شده سه برابر ظرفیت موردنیاز آموزش و پرورش است و مدارک پذیرفته شدگان بررسی و پس از تأیید مدارک برای مصاحبه اختصاصی به واحد مصاحبه معرفی می شوند.
وی با بیان اینکه داوطلبین استخدام در آموزش وپرورش می توانند تا تاریخ ۲۸ آبان اعتراض خود را به سازمان سنجش ارسال کنند، افزود: بعد از انجام مصاحبه ، نمرات مکتسبه هر فرد از مصاحبه ، طی یک لیست به سازمان سنجش ارسال می شود و این سازمان به نسبت ۷۰ درصد نمره آزمون کتبی و ۳۰ درصد نمره مصاحبه ، نمره کل افراد را مشخص و براساس آن اسامی نهایی پذیرفته شدگان را متناسب با ظرفیت اعلام شده برای هر استان اعلام خواهد کرد.
سلیمی جهرمی در باره گزینش نهایی این اسامی هم خاطرنشان کرد: بعداز اعلام اسامی نهایی از طرف سازمان سنجش مراحل گزینش آغاز و طی فراخوان از پذیرفته شدگان برای انجام مراحل گزینش دعوت به عمل خواهد آمد.
رئیس مرکز برنامه ریزی، منابع انسانی و فناوری اطلاعات وزارت آموزش وپرورش در باره دوره آموزشی پذیرفته شدگان نهایی تصریح کرد: بعداز انجام گزینش ، دوره یک ساله آموزش مهارت های معلمی برای پذیرفته شدگان تشکیل می شود.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل