مهمترین دغدغه دولت ایجاد اشتغال در مازندران

به گزارش وب سایت خبری باروت- به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران گفت: باید زمینه اشتغال را در استان فراهم کنیم و واحدهای تولیدی و صنعتی در این بین نقش مهمی ایفا خواهند کرد.
استاندار مازندران در مراسم افتتاح واحد تولیدی پارس سلولز در شهرک صنعتی چمستان نور گفت : سرمایه گذاری بسیار خوبی در زیرساختهای صنعتی استان ، در شهرکها و نواحی صنعتی انجام شده است .
ربیع فلاح جلودار افزود: امروز مشکلات اقتصادی کشور زیاد است ولی استعدادها ، قابلیتها و امکاناتی که در کشور وجود دارد ، اصلاً قابل مقایسه با کشورهای اروپایی نیست .
وی تصریح کرد : مازندران یک استان واقعاً بی نظیر است و همه استعدادهای خدادادی چه در زمینه منابع طبیعی همچون دریا ، جنگل ، کوه ، معادن و چه نیروهای فرهیخته و نخبه ، در این استان وجود دارد و باید از این فرصتها استفاده کنیم .
استاندار مازندران با اشاره به مسائل زیست محیطی استان گفت: مسائل زیست محیطی باید در رأس همه فعالیتهای تولیدی و اقتصادی باشد و همه زیرساختهای مربوط به دولت باید پیگیری و انجام شود
وی از مهمترین دغدغه دولت را ایجاد اشتغال دانست و تأکید کرد : باید زمینه اشتغال را در استان فراهم کنیم و واحدهای تولیدی و صنعتی در این بین نقش مهمی ایفا می کنند .
نماینده مردم نور و محمود آباد در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت : جهاد امروز عرصه تیر و تفنگ نیست و باید در دو جبهه فرهنگ و تولید با دشمن مبارزه کرد .
فیاضی افزود : کسی که در این مملکت ، یک نفر را صاحب زندگی کند ، اشتغال زایی کند ، مجاهد است ، تولید کنندگان با تولید ، مملکت را از وابستگی نجات می دهند و همه باید در این زمان ، احساس مسئولیت کنیم .
مدیرعامل شرکت شهرکهـای صنعتی مازندران نیز در این مراسم گفت : واحد تولیـدی پارس سلولز آمل تولیـد کننده ورق کارتن ، با ظرفیت ۱۷۸۲۰ تن و با حجم سرمایه گذاری۲۹۶۰۰ میلیـون ریال راه اندازی شده است .
موسوی تأکید کرد : با راه اندازی این واحد تولیدی برای ۲۵ نفر اشتغال ایجاد شده است .

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل