مهلت ۱۰ روزه برای حل مشکل حقوق بازنشستگان فولاد

نماینده کانون بازنشستگان صنعت و معدن گفت: دولت موظف شده تا ۱۸ مرداد امسال مشکل حقوق بازنشستگان فولاد را با پرداخت بدهی خود برطرف کند، در غیر این صورت مجلس شورای اسلامی برای حل این معضل وارد عمل می‌شود.

مجتبی احمدی اظهار کرد: طبق قانون، دولت مکلف است در سال جاری رقم هزار میلیارد تومان به حساب صندوق بازنشستگان فولاد واریز کند اما تا کنون این دستور عملی نشده است.

وی با بیان اینکه بازنشستگان این صنعت حقوق خرداد و تیر ماه خود را هنوز دریافت نکرده‌اند، افزود: عصر روز گذشته – ششم مرداد- جلسه‌ای به ریاست نایب رییس مجلس شورای اسلامی برگزار شد که معاون رییس جمهور و عضو هیات امنای صندوق بازنشستگان فولاد در این جلسه حضور نداشتند.

مدیر عامل کانون بازنشستگان ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: این جلسه بین نمایندگان صندوق‌های بازنشستگی فولاد سراسرکشور با وزیراقتصاد و دارایی، وزیر صنعت، معدن و تجارت، قائم مقام وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی، رییس سازمان خصوصی سازی، رییس خزانه داری کل کشور، معاون سازمان برنامه و بودجه و نمایندگان اصفهان، لنجان، خمینی شهر، قائم شهر، زرند و کرمان برگزار شد.

احمدی تاکید کرد: حاصل نشست دیروز به این سخن ختم شد که دولت تا ۱۸ مرداد امسال موظف است مشکل حقوق بازنشستگان فولاد را با پرداخت بدهی خود برطرف کند و در غیر این صورت مجلس شورای اسلامی برای حل این معضل وارد عمل خواهد شد.

 

منبع:ایسنا

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل