فرهنگیان به مدت یک سال دیگر تحت پوشش بیمه آتیه قرار گرفتند

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرگزاری فارس، فرهنگیان آموزش و پرورش مجدداً به مدت یک سال دیگر تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ قرار خواهند گرفت.

سیدمرتضی ادیانی  با اشاره به امضای قرارداد شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ با وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: دقایقی پیش این قرارداد با حضور مسئولان آموزش و پرورش به امضا رسید.
ادیانی با اشاره به اینکه در سال گذشته وزارت آموزش و پرورش برای هر فرهنگی مبلغ ۱۳ هزار تومان به شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ پرداخت می‌کرد، بیان داشت: این رقم امسال ۱۵ درصد رشد و به مبلغ ۱۵ هزار تومان رسیده است که این مبلغ توسط آموزش و پرورش به شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ پرداخت خواهد شد.
مدیرعامل شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ خاطرنشان کرد:‌ علی‌رغم اینکه هزینه‌ها نسبت به گذشته افزایش یافته است اما در ارائه خدمات از سوی شرکت تغییری در سال جاری نخواهیم داشت و همانند سال گذشته خدمات بیمه تکمیلی به فرهنگیان ارائه خواهد شد.
وی گفت: خدماتی که در سال گذشته زیر پوشش بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ قرار داشت امسال نیز ادامه خواهد داشت.
ادیانی در خصوص آمار فرهنگیان تحت پوشش بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ بیان داشت: بالغ بر یک میلیون ۶۷۵ هزار فرهنگی در سال گذشته تحت پوشش آتیه قرار گرفتند که امسال نیز همین تعداد تحت پوشش بیمه قرار خواهند گرفت.
وی با اشاره به رضایتمندی فرهنگیان آموزش پرورش از نوع ارائه خدمات شرکت بیمه آتیه‌سازان حافظ گفت: طبق نظرسنجی صورت گرفته از سوی آموزش و پرورش در استان‌های مختلف، فرهنگیان از خدمات ارائه شده از این شرکت رضایت دارند.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل