فراخوان جذب داوطلبان جدید در جمعیت هلال احمر

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرنگار اجتماعی ایرنا، فرح ناز رافع، رییس سازمان داوطلبان  جمعیت هلال احمر از انتشار فراخوان سراسری جذب داوطلبان جدید در این جمعیت خبر داد و گفت: این فراخوان ملی با شعار «همه داوطلب شویم» در دستور کار سازمان داوطلبان قرار گرفته است.

رافع افزود: این فراخوان بزرگ عضویت، در راستای تحقق رهنمودهای ریاست محترم جمهور مبنی بر افزایش اعضا و داوطلبان جدید جمعیت هلال احمر و با پیش بینی جذب ۱۵ هزار عضو داوطلب انجام می شود.
وی با تأکید بر اینکه داوطلبان در همه جای کشور با اجرای طیف وسیعی از برنامه های آموزشی، بهداشتی و فرهنگی و ارائه خدمات به مردم حضوری فعال خواهند داشت، ادامه داد: امسال محور اصلی برنامه های این سازمان توجه به محتوا و تمرکز بر اشاعه و ترویج فرهنگ داوطلبی و افزایش مسئولت پذیری اجتماعی، متجلی ساختن ارزش های اخلاقی و انسانی آن و تاثیر ایجاد روحیه همدلی در شکوفایی جامعه بشری متناسب با نیازهای روز است.
رییس سازمان داوطلبان  جمعیت هلال احمر افزود: آماده سازی جامعه در مقابله با بلایای طبیعی از جمله سیل، آتش سوزی و بویژه زلزله، از ملزومات کاری  جمعیت هلال احمر است که به همین منظور در نظر داریم از طریق جذب داوطلبان جدید، در راستای تحقق «هر خانواده، یک امدادگر» و «آموختن زندگی با حوادث» اقدام کنیم.
به گفته رافع، تبلیغات لازم برای انجام و اجرایی این فراخوان ملی صورت گرفته تا مردم در سراسر کشور از زمان و مکان مراجعه به شعب جمعیت برای عضویت مطلع شوند.
علاقه مندان به عضویت در  جمعیت هلال احمر می توانند با مراجعه به شبکه اجتماعی «خانه امید و صلح داوطلب» به نشانی www.hhpv.ir و یا یکی از شعب، نمایندگی ها و خانه های داوطلب جمعیت در سراسر کشور، نسبت به تکمیل فرم عضویت و ارسال مستندهای لازم برای عضویت اقدام و در برنامه های نوعدوستانه و نیکوکارانه آن مشارکت کنند.
جمعیت هلال احمر ایران با شمار بالای داوطلبان عضو در چهار گروه داوطلبی شامل مهارت، مشارکت، هدایت و حمایت، جزو برترین جمعیت های بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر در میان کشورهای جهان است.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل