زنان نیمی از جامعه‌اند و حق‌ دارند در پست های مدیریتی به‌کارگیری شوند

عضو شورای اسلامی شهر شیروان گفت: زنان هم به‌ عنوان نیمی از جامعه ما که با مرارت و رنج فراوان ادامه تحصیل داده‌اند حق‌ دارند در پست های مدیریتی به‌کارگیری شوند.
اسماعیل حسین‌پور امروز در شیروان با اشاره به نقش ارزنده بانوان در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و علمی اظهار کرد: به رغم اینکه شاهد درخشش بانوان شهرستان شیروان در عرصه‌های مختلف هستیم ولی متأسفانه از توان مدیریتی بانوان در پست‌های شهرستان کمتر استفاده‌ شده است.
عضو گروه مشاورین استاندار خراسان شمالی رویکرد دولت تدبیر و امید در خصوص به‌کارگیری بانوان در پست های مدیریتی را ستودنی دانست و افزود: خوشبختانه در سطح استان نیز چند پست مدیرکلی و معاونت مدیرکل به بانوان اختصاص‌ یافته است و انتظار می‌رود با تدبیر مدیران در شیروان نیز از توان مدیریتی بانوان استفاده شود.
رئیس کمیسیون حقوقی شورای شهر شیروان با تأکید بر توان مدیریتی بانوان و عدم وجود منع قانونی برای حضور زنان در پست های مدیریتی متناسب با جایگاه بانوان گفت: باید بپذیریم که زنان هم به‌عنوان نیمی از جامعه ما که با مرارت و رنج فراوان ادامه تحصیل داده‌اند حق‌ دارند در پست های مدیریتی به‌کارگیری شوند و جامعه پذیرای مدیریت بانوان است.
حسین‌پور با تقدیر از افتخارآفرینی بانوان در عرصه‌های علمی، ورزشی و اجتماعی گفت: زنان پا به‌پای مردان در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرین بوده‌اند.
وی تصریح کرد: بر همین مبنا باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که بانوان احساس نکنند نگاه انکاری نسبت به آنان وجود دارد.
حسین‌پور حضور بانوان در شکل‌گیری انقلاب، دوران دفاع مقدس، راهپیمایی‌ها و مراسم‌ها و در انتخابات را نشانه پویایی و بالندگی زن ایرانی دانست و گفت: زیبنده نیست ما چشم بر توان مدیریتی این بانوان افتخارآفرین ببندیم.
عضو گروه مشاورین استاندار خراسان شمالی یادآور شد: اساساً باید باور کنیم که زنان می‌توانند علاوه بر نقش‌آفرینی در خانه و خانواده در جامعه نیز با مدیریت هوشمندانه خود افتخارآفرین باشند.

 

 

منبع:فارس

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل