زمان واریز یارانه تیر ۹۷

زمان واریز یارانه ها

زمان واریز یارانه ها

واریز یارانه هشتاد و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی، مربوط به تیر ماه ۹۷ ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷ واریز می شود.

سخنگوی محترم دولت اعلام نمودند در سال جاری ، ۴۸ هزار میلیارد تومان درآمد را از محل واریز یارانه ها ، هدفمندی یارانه ها پیش بینی کردیم که مصارف و منابع در سال ۱۳۹۷ نیز به همین صورت خواهد بود ضمن این که آهنگ کند حذف یارانه نقدی برای افرادی که نیازمند نیستند را ادامه خواهیم داد. سیاست دولت در حذف یارانه نقدی این است که یارانه افرادی که از دریافت حذف می شوند به خزانه واریز نگردد بلکه به شکل دیگری به خود آن ها برگردد که در این راستا می توان به اجرای طرح تحول سلامت اشاره کرد که ده درصد از منابع اجرای این طرح از اجرای طرح حذف یارانه نقدی صورت گرفت.

زمان دقیق واریز یارانه تیر ماه ۹۷ :

پیش بینی می شود هشتاد و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی، مربوط به تیر ماه ۹۷ ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۶ تیر ۹۷ که برای هر مشمول ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومان است به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت می شود.

هشتاد و نهمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه تیر ۱۳۹۷) ساعت ۲۴ سه شنبه ۲۶ تیر ماه سال ۹۷ واریز و قابل برداشت می شود. یارانه نقدی تیر ۹۷ صبح روز چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷ قابل برداشت است. این در حالی است هشتاد و هشتمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی (یارانه خرداد ۱۳۹۷) ساعت ۲۴ شنبه ۲۶ خرداد ماه واریز شد.

جزییات بیشتر : زمان واریز یارانه های نقدی ،یارانه تیر ماه ۹۷

بر اساس مصوبه مجلس شورای اسلامی ، که به تایید شورای نگهبان رسید امسال دولت موظف است که خانوارهایی که سرپرست شان درآمد سالانه آنها بیش از ۳۵ میلیون تومان است باید از دریافت یارانه کنار گذاشته شوند؛ به عبارتی سرپرستان خانواری که درآمد متوسط ماهیانه آنها بیش از سه میلیون تومان است، جایی در بین یارانه بگیران ندارند.

همچنین اکبر ایزدی مدیر عامل سازمان هدفمند سازی یارانه ها اعلام کرد : تاکنون توسط وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی یارانه سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفر که به عنوان افراد غیر نیازمند تشخیص داده شدند از آمار یارانه بگیران حذف شده است که از این تعداد حدود ۸۷۰ هزار نفر به حذف یارانه خود اعتراض کردند که پس از بررسی یارانه حدود ۵۶۱ هزار نفر از معترضان دوباره برقرار شده است.


زمان دقیق واریز یارانه خرداد ماه ۹۷ :

هشتاد و هشتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به خرداد ماه ، ساعت ۲۴ امشب (۲۶ خرداد ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. گفتنی است ساعت ۲۴:۰۰ روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۶ این مبلغ به حساب سرپرستان محترم خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

بنابر این گزارش در ۲ ماه ابتدایی سال ۹۶ در تاریخ ۲۶ هر ماه یارانه واریز گردیده و زمان پرداخت یارانه این ماه نیز ۲۶ خرداد اعلام شده است .


زمان دقیق واریز یارانه اردیبهشت ماه ۹۷ :

هشتاد و هفتمین مرحله یارانه نقدی مربوط به اردیبهشت ماه ، ساعت ۲۴ امشب (۲۶ اردیبهشت ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. گفتنی است ساعت ۲۴:۰۰ روز چهارشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ این مبلغ به حساب سرپرستان محترم خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

بنابر این گزارش در ۱ ماه ابتدایی سال ۹۷ در تاریخ ۲۶ ماه یارانه واریز گردیده و زمان پرداخت یارانه این ماه نیز ۲۶ اردیبهشت اعلام شده است .


زمان دقیق واریز یارانه فروردین ماه ۹۷ :

هشتاد و ششمین مرحله یارانه نقدی مربوط به فروردین ماه ، ساعت ۲۴ امشب (۲۶ فروردین ماه) به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود. گفتنی است ساعت ۲۴:۰۰ روز یکشنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ این مبلغ به حساب سرپرستان محترم خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

بنابر این گزارش در ۱۲ ماه سال ۹۶ در تاریخ ۲۶ هر ماه یارانه واریز گردیده و زمان پرداخت یارانه این ماه نیز ۲۶ فروردین اعلام شده است .

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 281 امتیاز: 3.7]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

3 نظر در "زمان واریز یارانه تیر ۹۷"

جدیدترین قدیمی ترین بیشترین رای
مهمان

با سلام یارانه ما هم قطع کردند نشی جون بازنشسته با حقوق کم چرا یارانه دخترم هم قطع کردند حالا دیگر نوه ام هم مدرسه نمی رود زیرا دامادمان بیکار است

مهمان

دولت دروغ ۱۵ ماهه یارانه منو زن و بچه مو بدلیل پزشک بودن حذف کرده در حالیکه بنده یکنفر کارمند معمولیم! دولت دروغ روز قبل از انتخابات پیامک فرستاد که یارانه شما پرداخت میشود! ولی نشد! اگه بنده جزو چهار میلیون ثروتمند این کشورم وای بحال بقیه ۷۶ میلیون!!!!!!!!! بنده بعد از ۱۵ سال سابقه هنوز ماشین ندارم!

مهمان

خوب به من چه که تو دکتر هستی یارانه نمیگیری شما گردن کلفت هستین مثل جاسوسای آمریکایی

جستجوی شغل