زمان جدید ثبت نام آزمون های سراسری سال ۹۵

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از سایت سازمان سنجش آموزش کشور، تقویم جدید ثبت نام آزمون های سراسری سال ۱۳۹۵ دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور اعلام شد.
سازمان سنجش آموزش کشور ضمن اعلام تغییر زمان برگزاری برخی آزمون‌ها ، تقویم آزمونی جدید دوره‌های دکتری (نوبت اول و نوبت دوم)، کارشناسی ارشد ناپیوسته و سراسری سال ۹۵ را منتشر کرد.
ثبت نام آزمون دکتری از دی ماه
ثبت‌نام برای شرکت آزمون دوره دکتری ۹۵ (نوبت اول) از طریق سایت سازمان سنجش آموزش به نشانی www.sanjesh.org از ۶ دی ماه آغاز شده و تا ۱۵ دی ماه ۹۴ ادامه دارد . تاریخ برگزاری این آزمون در تاریخ ۱۴ اسفند ۹۴ خواهد بود.
ثبت‌نام برای آزمون دوره دکتری ۹۵ (نوبت دوم) نیز از ۲۴ مرداد ماه آغاز شده و تا ۳۰ مرداد ادامه دارد. این آزمون در تاریخ ۷ آبان ماه ۹۵ برگزار می‌شود.
زمان ثبت‌نام آزمون ارشد و کنکور
بر اساس این گزارش، ثبت‌نام برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۵ از تاریخ ۱۶ آذر ماه آغاز شده و تا تاریخ ۲۲ آذرماه ادامه دارد. این آزمون در روزهای ۱۶ و ۱۷ اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.
همچنین ثبت‌نام برای شرکت در آزمون سراسری سال ۹۵ از تاریخ ۱۹ بهمن ماه آغاز شده و تا تاریخ ۲۸ بهمن ۹۴ ادامه دارد. این آزمون بعد از ماه مبارک رمضان و در تاریخ‌های ۲۴ و ۲۵ تیرماه ۹۵ برگزار می‌شود.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل