زمان ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان اعلام شد/ ضوابط نقل و انتقال چیست؟

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: ثبت‌نام نقل‌ و انتقال درون استانی به شهر تهران از ۲۴ مرداد آغاز می‌شود که متقاضیان باید درخواست انتقال خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند.
مسعود ثقفی با اشاره به آغاز ثبت‌نام متقاضیان نقل و انتقال درون استانی شهر تهران از تاریخ ۲۴ مرداد اظهار داشت:‌ متقاضیان تا ۲۱ شهریور فرصت ارائه تقاضای خود را دارند و نتایج قطعی ۲۵ شهریور اعلام می‌شود.
وی افزود: ایجاد توازن و رفع کمبود نیروی انسانی شاغل در واحدهای آموزشی و افزایش بهره‌وری و کارایی نیروی انسانی اهداف اصلی از نقل و انتقال درون استانی در شهر تهران است.
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: اصلی‌ترین عامل تحقق انتقال عدم نیاز واقعی مبدأ و تأیید اداره کل است.
ثقفی گفت:‌ مناطق ۱۰ تا ۱۹ و بخش روستایی منطقه ۸ در دوره‌های ابتدایی در تمام جنسیت‌ها با کمبود آموزگار مواجه هستند. تمام مناطق با کمبود نیروی انسانی در جنسیت مرد در دوره‌های متوسطه مواجه هستند یعنی اولویت تخصیص نیرو در این جنسیت با مناطق ۱۵ تا ۱۹ و بخش روستایی منطقه ۸ است.
وی با اشاره به اینکه تمام مناطق در دوره‌های اول و دوم متوسطه دارای تراکم بالای نیرو در جنسیت زن هستند، افزود: نسبت نیروی مازاد در این جنس و دوره در مناطق ۱ تا ۱۱ بسیار زیاد است.
سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران تأکید کرد: امکان نقل و انتقال در شهر تهران به شدت محدود خواهد بود و نقل و انتقال در بین مناطق ۱۹گانه شهر تهران به صورت رایانه‌ای انجام می‌شود و متقاضیان باید درخواست انتقال خود را از طریق نشانی WWW.ent.medu.ir ثبت کنند.
ثقفی درخصوص شرایط متقاضیان نقل و انتقال گفت:‌داشتن ۵ سال سابقه خدمت رسمی یا پیمانی تا پایان شهریور ماه ۱۳۹۴، اخذ و ارائه ابلاغ رایانه‌ای برای سال تحصیلی جدید در منطقه مبدأ و نداشتن تعهد خدمت به منطقه مبدأ بخشی از شرایط متقاضیان برای نقل و انتقال است.
وی عنوان کرد: هر یک از متقاضایان واجد شرایط مجاز به انتخاب ۳ منطقه به ترتیب اولویت هستند.

 

 

منبع:خبر آنلاین

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل