دریافت کارت آزمون استخدامی بانک صادرات ایران

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از سایت بانک صادرات ، با حضور هزاران داوطلب آزمون استخدامی بانک صادرات ایران  روز جمعه برگزار می گردد

​با مشارکت هزاران جوان فعال و پویا،  آزمون استخدامی بانک صادرات ایران در روز جمعه مورخ ٢٢ آبان ماه سالجاری در سراسر کشور برگزار می گردد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این دوره از آزمون که در تهران و ٢٠ استان کشور و به صورت همزمان در ساعت٩ صبح روز جمعه مورخ ٢٢ آبان ماه سال جاری برگزار می گردد بیش از ١١ هزار جوان ثبت نام نموده اند که در روز برگزاری آزمون می بایست برای ورود به بزرگترین بانک خصوصی کشور به رقابت بپردازند. بر این اساس داوطلبان می بایست از ساعت ١٠ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۹ آبان ماه سال جاری تا یک ساعت قبل از شروع آزمون نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام کنند.
شایان ذکر است در این دوره از آزمون فارغ التحصیلان رشته های مختلف در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناس ارشد در تهران و ٢٠ استان کشور می توانستند در آزمون مربوطه ثبت نام و شرکت نمایند .
گفتنی است در این اقدام بانک صادرات ایران فرصت ارزشمندی برای ایجاد اشتغال صدها تن از جوانان توانمند و پویا را فراهم نموده و با توجه به اعتبار، خوشنامی، نقش و جایگاه این بانک در جامعه شاهد استقبال پرشور متقاضیان بوده ایم.

دریافت کارت ورود به جلسه

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل