جذب ۵۰۰ مربی پیش‌دبستانی به صورت حق التدریس در مدارس شهر تهران

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرگزاری فارس، اسفندریار چهاربند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ مربی پیش دبستانی را به عنوان حق التدریس جذب مدارس تهران خواهیم کرد، گفت: استخدام این مربیان بستگی به قانون مجلس دارد.
اسفندریار چهاربند در پاسخ به این پرسش که «چه تعدادی از مربیان پیش دبستانی را در قالب حق التدریس به کار گرفته‌اید؟»، اظهار داشت: بخشنامه‌ای به مناطق ارسال کردیم و در حال جمع‌آوری تقاضاهای مناطق هستیم.
وی افزود: برآورد ما این است که بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ نفر از مربیان پیش دبستانی در تهران واجد شرایط مصوبه مجلس شورای اسلامی می‌شوند که تمامی آنها خانم هستند.
چهاربند با بیان اینکه حدود ۴ هزار مدرسه با ۳۳ هزار کلاس درس در تهران داریم، تصریح کرد: برای سال جاری کمبود نیرو در ابتدایی نداشتیم ولی این مربیان برای ابتدایی جذب می‌شوند.
وی افزود: برنامه ما برای سال آینده است یعنی این تعداد مربی پیش دبستانی را امسال جذب کرده و مراحل آموزش ضمن خدمت آنها انجام می‌شود تا از تیر ماه سال آینده به مدارس اعزام شوند.
چهاربند در خصوص اینکه آیا این مربیان پیش دبستانی در آینده استخدام می‌شوند یا خیر، گفت: این موضوع بستگی به قانون مجلس دارد و فعلاً به عنوان نیروی حق التدریس در مدارس فعالیت خواهند داشت.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل