جذب دانشجویان علمی کاربردی توسط شرکت هواپیمایی ماهان

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از خبرنگار«دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، نقوی در حاشیه دیدار رییس دانشگاه علمی کاربردی کشور از مرکز آموزش علمی کاربردی  شرکت هواپیمایی ماهان در کرمان با اعلام این خبر تصریح کرد: به زودی اولین شاپ و مرکز تعمیرات هواپیمایی کشور را در مرکز علمی کاربردی ماهان کرمان راه اندازی خواهیم انداخت که در این مکان ۲۰۰ نفر نیروی فنی مشغول به کار خواهند شد.
وی با بیان اینکه تمامی دانشجویان این مرکز جذب شرکت هواپیمایی ماهان خواهند شد تصریح کرد: هم اکنون هواپیمایی ماهان دارای ۵۵ فروند هواپیما می باشد که می تواند ۱۰۰ درصد دانشجویان این مرکز را با توجه به شرایط، جذب کند.
نقوی تصریح کرد: خلبان‌هایی از کشورهایی همچون عراق، اکراین، ازبکستان و قزاقستان برای آموزش شبیه سازی دوره های خلبانی به کرمان سفر می کنند و به منظور تامین گروه های پروازی و همچنین مهمانهای خارجی به کرمان، هتل ۵ ستاره ای را در مرکز آموزش علمی کاربردی هواپیمایی ماهان راه اندازی خواهیم کرد.
وی با اشاره به راه‌اندازی رستورانی در هواپیمای ایرباس از کارافتاده شرکت ماهان در کرمان گفت: ۲ فروند هواپیمای آموزشی فوق پیشرفته و به روز دنیا با هزینه‌ای بالغ بر ۸۰۰ هزار یورو توسط شرکت ماهان خریداری شده است که در سراسر دنیا از این نوع هواپیما برای آموزش خلبانان استفاده می کنند.
رییس دانشگاه علمی کاربردی کشور نیز در این دیدار با بیان اینکه به دنبال مهارت سنجی دانشجویان این دانشگاه هستیم تصریح کرد: به دنبال آن هستیم که بتوانیم سنجش تئوری دانشجویان علمی کاربردی را از طریق یک امتحان جامع و کتب واحد مورد ارزشیابی قرار دهیم و مهارت های علمی آنان را نیز از طریق یک مرکز استاندارد در سطح کشور در هر زمینه‌ای مورد بررسی قرار داده و سپس پس از قبولی در این دو آزمون، مدرک دانشجویان صادر خواهد شد.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل