جذب حمایت مالی | دونیت

حمایت مالی یا Donation یکی از منابع رایج تامین مالی موسسات و سازمانهای غیرانتفاعی است. موسساتی که به ارائه خدمات رایگان عام المنفعه می پردازند. این موسسات به منظور تامین هزینه ها و گسترش دامنه فعالیتهای خود، به راهکارهای مختلفی رو می آورند که یکی از آنها حمایت مالی یا Donation است که امروزه در میان موسسات بزرگ بین المللی اهمیت بسیاری پیدا کرده و به یکی از منابع تامین مالی قابل ملاحظه این سازمان ها تبدیل شده است.

در این شیوه، افرادی که به طور رایگان از خدمات و فعالیتهای سازمان بهره مند می شوند، می توانند به منظور مشارکت در فعالیتها و ادراک حس خوشایند سهیم بودن در خروجی های سازمان، بر اساس توانمندی مالی خود، به حمایت از سازمان بپردازند و در جهت تامین هزینه ها و امکانات بیشتر گسترش و توسعه خدمات سازمان نیز گام موثری در حمایت از سازمان برداشته باشند. هر کسی که خدمات رایگان و عام المنفعه ای را ارائه می دهد و از سوی جامعه مخاطبین خود پذیرفته شده است، لیاقت دریافت دونیشن را خواهد داشت.

در کلام آخر می توان دونیشن را یک معامله برد-برد تلقی کرد، معامله ای که در آن هر دو طرف، از پیش از معامله سود خود را کسب کرده اند و تنها برای استمرار این سود دهی است که وجهی را پرداخت می کنند.

سایت استخدامی باروت جهت ارتقا سطح کیفی خدمات و تامین بخشی از هزینه ها، نیازمند حمایت مالی شما مخاطبان عزیز می باشد. با حمایت شما عزیزان به اندازه توانمندی مالی خود، ما را به ادامه این راه امیدوار کنید. برنامه های زیادی جهت ایجاد خدمات و امکانات جدید برای سریعتر شدن روند استخدامی برای شما کارجویان و کارفرمایان عزیز داریم، در ادامه راه با ما همراه شوید.

[ErimaZarinpalDonate]