تعیین تکلیف استخدام مربیان حق‌التدریس سازمان فنی و حرفه ای در آینده نزدیک

مدیرکل سابق آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان گفت: ۴۰۰ نیرو و مربی آموزشی و ۱۶۰ نفر مربی حق‌التدریس در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ ای استان مشغول به فعالیت هستند که از این حیث کرمان در بین استان‌های کشور، سهمی ۹۰ درصدی ضمن آنکه توانستیم نمایندگان مجلس را در بحث تعیین تکلیف مربیان حق‌التدریس ورود دهیم امیدواریم و طی روزهای آینده بحث استخدام این افراد مشخص می‌شود.
منطقه کویر، دکتر”مهدی ابراهیمی‌نژاد” پیش از ظهر امروز ۲۴ مردادماه در مراسم معارفه سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ ایاستان کرمان اظهار کرد: دورانی سخت و با کمبودهای شدید در تحریم‌ها مواجه بودیم و شاید یکی از دلایل حضور بنده در اداره، بحران‌هایی بود که با آن درگیر بودیم.
وی افزود: خوشبختانه توانستیم بسیاری از گرفتاری‌ها را حل کنیم. زمانی دچار کمبود بسیار شدید بودجه آموزشی بودیم و باعث شد که تمام نیروهای حق‌التدریس را کنار بگذاریم که با همکاری کمیته امداد در ارائه آموزش‌ها، سالانه یک میلیارد تومان مستقیما به نیروهای حق‌التدریس پرداخت می‌شد که خدمت بزرگی بود.
ابراهیمی‌نژاد تصریح کرد: ۴۰۰ نیرو و مربی آموزشی و ۱۶۰ نفر مربی حق‌التدریس در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ ایاستان مشغول به فعالیت هستند که از این حیث کرمان در بین استان‌های کشور، سهمی ۹۰ درصدی ضمن آنکه توانستیم نمایندگان مجلس را در بحث تعیین تکلیف مربیان حق‌التدریس ورود دهیم امیدواریم و طی روزهای آینده بحث استخدام این افراد مشخص می‌شود.
وی بیان کرد: در دوره خدمت بنده ۲۵۰ هزار نفر آموزش‌های فنی و حرفه ای را دیده و ۶۰ درصد در آزمون‌ها قبول و ۶۰ درصد از پذیرفته شدگان وارد بازار کار شده‌اند که اشتغال بیش از ۱۰۰ هزار نفر را شامل می‌شود.
در این مراسم از «زحمات مهدی ابراهیمی‌نژاد» تقدیر و «محمدرضا جهانگیری» به عنوان سرپرست اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ ای استان کرمان معرفی شد.

 

 

منبع:ایسنا

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل