امکانات اختصاصی سایت استخدامی باروت برای کارفرمایان

سایت استخدامی باروت، بروزترین سایت استخدامی کشور با مزیت های زیادی که نسبت به دیگر سایتهای استخدامی دارد جایگاه خاصی در بین مخاطبان و کارجویان پیدا کرده است و ما خوشحالیم که توانسته ایم در این مدت زمان فعالیت خود شرایطی را فراهم بیاوریم که کارجویان و کارفرمایان محترم بتوانند به بهترین شکل ممکن شغل یا نیروی متخصص خود را پیدا کنند.

محبوبیت سایت استخدامی باروت از سمت مخاطبان روز به روز در حال افزایش می باشد و بازخوردها، ایمیلها و نظرات مخاطبان دال بر ادعای ماست. همچنین رضایتمندی بالای شما عزیزان از خدمات ما باعث افتخار ماست.

از نقاط قوت سایت استخدامی باروت رایگان بودن خدمات آن می باشد. بدین ترتیب که کارفرمایان می توانند به صورت نامحدود آگهی استخدام ارسال  کنند و در رزومه های متخصصان جستجو نمایند و کارجویان نیز بدون پرداخت هزینه ای به تمامی امکانات دسترسی داشته و رزومه آنلاین ثبت می کنند، آخرین فرصتهای شغلی را از طریق ایمیل یا تلگرام دریافت می کنند و دهها امکان دیگر.

در ادامه به برخی از امکانات سایت استخدامی باروت می پردازیم:

✅ درج نامحدود آگهی استخدام: کارفرمایان عزیز می توانند به صورت نامحدود و با توجه به نیاز سازمان یا شرکت خود آگهی استخدام ارسال نمایند و فرصتهای شغلی مورد نظر خود را به اطلاع کارجویان و متخصصان سایت استخدامی باروت برسانند.

✅ درج نا محدود ردیف شغلی: از دیگر مزیت های سایت استخدامی باروت عدم محدودیت در ارسال ردیف شغلی در یک آگهی استخدام می باشد و شما کرفای عزیز می توانید هرچند ردیف شغلی مورد نظر خود را در آگهی استخدام ارسال نمایید و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

✅ ارسال هوشمند آگهی ها به ایمیل کارجویان مرتبط با آگهی: از امکانات و قابلیت های مهم و محبوب باروت ارسال فرصتهای شغلی جدید به کارجویان و متخصصین مرتبط می باشد. با این امکان و اطلاع رسانی وسیع، کارجویان و متخصصان با سرعت بیشتری به آگهی استخدام مربوط به تخصص خود دسترسی دارند که روند استخدامی افراد هم سریعتر شود و هم کارفرمایان از نیروهای متخصص تری بهره مند می شوند.

کارجویان و متخصصان عزیز می تواند با توجه به تخصص خود، محل(شهر) و … به صورت رایگان در ارسال هوشمند آگهی به ایمیل خود ثبت نام کنند تا دیگر هیچ فرصت شغلی را از دست ندهند و سریعتر به شغل مورد نظر خود برسند.

✅ داشتن حساب کاربری مستقل و رایگان: هنگام ثبت نام یک پنل کاربری رایگان و مستقل به کارفرمایان و آگهی دهندگان محترم اختصاص داده می شود تا بتوانند بر روی آگهی های ارسال شده و درخواستهای شغلی و رزومه ها دریافتی مدیریت داشته و تنظیمات و اقدامات مورد نظر انجام دهند.

✅ ارتباط مستقیم کارجویان و کارفرمایان: با این امکان و قابلیت در حساب کاربری کارفرمایان قادر خواهند بود تا ارتباطی مستقیم و بدون محدودیت با کارجویان و متخصصان داشته باشند تا بتوانند افرادی را با تخصص بهتر استخدام نمایند.

✅ امکان دریافت درخواست شغل مورد نظر از طرف کارجو: پس از ورود به حساب کاربری این امکان برای کارفرمایان ایجاد شده تا درخواستهای شغلی از طرف کارجویان و متخصصان را دریافت نموده و از آماده به کاری بودن افراد مطلع شوند.

✅ امکان دریافت رزومه آنلاین از طرف کارجویان: کارفرمایان عزیز می توانند در حساب کاربری خود بر اساس آگهی ها و فرصتهای شغلی که ارسال نموده اند رزومه کارجویان و متخصصان را دریافت نموده و اقدامات لازم را برای گفتگو، مصاحبه، استخدام و بررسی بیشتر را انجام دهند. لازم به ذکر می باشد که رزومه ها به هر دو صورت آنلاین و فایل(pdf) قابل دریافت می باشد.

✅ سیستم مدیریت رزومه های دریافتی: شما می توانید رزومه های دریافتی از طرف کارجویان و متخصصان آماده به کار سایت باروت را دریافت و مدیریت نموده و آنها را تایید یا رد نمایید و هم چنین برای نتایج بهتر و استخدام نیروی مناسبتر به گفتگو و بررسی های بیشتر بپردازید.

✅ معرفی برند شما در کنار دیگر برندهای معتبر: این امکان برای شرکت و سازمان شما وجود دارد تا بتوانید یک صفحه معرفی اختصاصی در سایت استخدامی باروت داشته باشید و برند خود را معرفی و تبلیغ نمایید. جهت نمایش نمونه اینجا کلیک کنید.

✅ انتشار آگهی در اپ موبایل «باروت»: با توجه به گسترش استفاده از موبایل سایت استخدامی باروت اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل استخدامی نموده است تا هم کارجویان و متخصصان و هم کارفرمایان عزیز راحتتر و سریعتر بتوانند به امکانات باروت دسترسی داشته باشند. تمامی امکانات سایت در اپ موبایل نیز وجود دارد. به محض آماده شدن این نرم افزار لینک دانلود آن بر روی سایت قرار می گیرد.

✅ انتشار در شبکه های اجتماعی: همزمان با ارسال آگهی استخدام از سمت کارفرمایان و انتشار آن در سایت، امکان انتشار در شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام نیز فراهم می باشد. آگهی ها پس از انتشار در سایت باروت به صورت خودکار در پست گروهی تلگرام استخدامی باروت منتشر می شود و همچنین امکان ارسال آگهی به صورت پست تکی و همراه با عکس یا فیلم یا صوت نیز میسر می باشد.

✅ بروزرسانی روزانه آگهی: بنا به درخواست آگهی دهنده امکان بروزرسانی آگهی ارسال شده نیز وجود دارد تا آگهی مورد نظر بیشتر دیده شود و به اعتبار آن افزوده شود.

✅ نمایش در قسمت آگهی های ویژه: کارفرمایان می توانند هنگام ارسال آگهی نمایش در بخش آگهی های ویژه را انتخاب نمایند تا آگهی به صورت لینک ثابت در آگهی های ویژه در صفحه اصلی قرار بگیرد و بیشتر دیده شود.

✅ ارسال هوشمند آگهی ها به صورت اس ام اس: در آینده ای نزدیک این امکان فراهم خواهد شد تا  آگهی های ارسالی به صورت هموشمند برای کارجویان م متخصصین مرتبط اس ام اس(پیامک) شود.

✅ ارسال نوتیفیکیشن در اپ موبایل «باروت»: با فعال نمودن این گزینه به هنگام انتشار آگهی استخدامی شم،ا در نرم افزار استخدامی باروت به صورت نوتیفیکیشن به کاربران اپ اطلاع داده میشه و در سریعترین زمان ممکن کارجویان و متخخصان از آگهی شما مطلع شوند.

✅ بنر تبلیغاتی: در صورت نیاز می توانید در قسمت تماس با ما درخواست بنر تبلیغاتی بدهید تا آگهی استخدامی شما به صورت بنر در تمامی صفحات سایت نمایش داده شود و بیشترین بازدید برای آگهی شما داشته باشد. بدین ترتیب می توانید در کوتاهترین زمان ممکن به بهترین نتیجه برسید و نیروی کار مناسب خود را پیدا کنید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 4 امتیاز: 5]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

جستجوی شغل