اعتراض به سهمیه استخدامی آموزش و پرورش خوزستان

به گزارش وب سایت خبری باروت- ابوذر کیانی رییس اداره تربیت‌بدنی و فعالیت‌های ورزشی اداره‌کل آموزش و پرورش خوزستان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، گفت: سهمیه تعیین شده برای جذب مربیان ورزش در استان از سوی وزارتخانه بسیار ناچیز بوده و حتی کمبود تنها یک ناحیه آموزش‌ و پرورش در اهواز را برطرف نمی‌کند.

کیانی اظهار کرد: سهمیه اداره تربیت‌بدنی آموزش‌ و پرورش خوزستان در استخدامی جدید تنها ۱۲ نفر اعلام شده است که قطعا این تعداد نمی‌تواند کمبود نیروی انسانی موجود را جبران کند. به همین جهت اعتراض خود را در این خصوص اعلام کردیم.
وی افزود: در تمام بخش‌های آموزش‌ و پرورش استان، کمبود شدید نیروی انسانی وجود دارد. سهمیه استان در استخدامی وزارت آموزش و پرورش نزدیک به ۳۰۰ نفر است در حالی‌که این تعداد تنها برای بخش ورزش آموزش و پرورش استان کافی نیست و کمبود آن را جبران نمی‌کند.
رییس اداره تربیت بدنی اداره‌کل آموزش‌ و پرورش خوزستان با بیان اینکه در مدارس استان کمبود مربی ورزش به‌شدت احساس می‌شود، خاطرنشان کرد: در مدارس استان حداقل به ۵۰۰ مربی ورزش نیاز است؛ علاوه بر این میزان خروجی نیروی انسانی و تعداد بازنشستگان استان افزایش پیدا کرده که قطعا کمبود نیروی انسانی را بیشتر می‌کند.
کیانی با اشاره به بررسی سهمیه پایین استان در استخدامی جدید وزارت آموزش و پرورش، افزود: به مسئولان وزارتخانه اعلام کردیم که این سهمیه کمبود نیروی انسانی آموزش و پرورش خوزستان را جبران نمی‌کند و درخواست شد که با توجه به نیاز شدید مدارس استان به نیروی آموزشی و تربیت‌بدنی سهمیه ویژه‌ای برای خوزستان در استخدامی جدید وزارت آموزش و پرورش اختصاص یابد و در سهمیه اعلام شده قبلی تجدیدنظر شود.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل