اشتغال ۱۳۰ مددجوی کمیته امداد

به گزارش وب سایت خبری باروت- به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وحید میرزایی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمان از اشتغال ۱۳۰ مددجوی کمیته امداد  این استان در کارخانه قوای محرکه ارگ جدید بم خبر داد.
وحید میرزایی، گفت: این افراد در قالب طرحی جدید و نو در کشور که به منظور ایجاد حلقه ارتباطی بین صنعت و آموزش اجرا شده است، در یکی از شرکتهای وابسته به خودروسازی بم مشغول به کار شدند.
وی افزود: این افراد ضمن گذراندن دوره های آموزشی فنی و حرفه ای، بر اساس تفاهم نامه منعقد شده بین کمیته امداد و شرکت قوای محرکه ارگ جدید بم، با حضور حق گویان مدیر کل حرفه آموزی و کاریابی کمیته امداد مرکز، معاون آموزشی فنی و حرفه ای و مدیر کارخانه قوای محرکه بم به صورت رسمی مشغول به کار شدند.
میرزایی از جذب ۱۷۰ نفر دیگر از فرزندان مددجویان استان در آینده ای نزدیک خبر داد و خاطرنشان کرد: آموزش این افراد نیز از هفته آینده با همکاری فنی و حرفه ای بم شروع می شود.
وی تصریح کرد: تعامل با سایر صنایع ، مراکز و بنگاههای اقتصادی و خدماتی را در دستورکار داریم تا با تعاملی که با بخش های صنعت، خدمات و تولید ایجاد می کنیم، بتوانیم بخشی از نیاز نیروی کار این بنگاهها را تأمین کنیم.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل