آگهی استخدام ۲۶ کارشناس در شهرداری سنندج

جهت دانلود رایگان نمونه سوالات آزمون استخدامی شهرداری ها اینجا کلیک کنید

تابناک : شهردار سنندج گفت: با اخذ مجوز از سازمان برنامه ریزی کشور ۲۶ کارشناس به صورت پیمانی و از طریق آزمون در شهرداری سنندج استخدام می شوند.
به گزارش تابناک کردستان، کامیاب شادمان صبح امروز در دیدار کارکنان شهرداری با بیان اینکه آزمون استخدامی شهرداری برگزار می شود، اظهار کرد: نیروی انسانی متخصص که از آن به کارشناس تعبیر می شود، از تمام عوامل و منابع و ابزار دیگر، ارزشمندتر و مهمترین اولویت و سرمایه هر سازمانی هستند.
وی گفت: در راستای ارتقای سطح علمی و تخصصی کارکنان درخواست های لازم در خصوص استخدام نیروی کارشناس در برخی از پست ها به دفتر امور شهری استانداری اعلام و با پیگیرهای این دفتر و حمایت های معاون امور عمرانی استانداری، مجوز استخدام از سازمان برنامه ریزی کشور اخذ شد.
شهردار سنندج از استخدام ۲۶ کارشناس خبر داد و تصریح کرد: این استخدام پیمانی بوده و از طریق آزمون براساس توانمندی های تخصصی و علمی برگزار می شود.
وی گفت: این آزمون برای استخدام در پست های سازمانی حسابرس، کارشناس بازرسی، کارشناس حمل و نقل، آمار، رایانه، کارگزین، حسابدار (جاری)، کارپرداز، حسابدار و امین اموال، شهرسازی، معماری، نقشه برداری، کارشناس مسئول جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز، کارشناس محاسب، خدمات شهری، بهداشت محیط، کارشناس نوسازی، کارشناس صدور پروانه و کارشناس حسابدار برگزار می شود.
شادمان افزود: متقاضیان می توانند از هشتم لغایت هفدهم آذرماه ۹۴ با مراجعه به سایت استانداری به نشانی www.ostan-kd.ir و همچنین سامانه آزمون به نشانیazmoon.poorsam.ir نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
وی خاطر نشان کرد: این آزمون، اواخر آذرماه امسال برگزار خواهد شد و امیدواریم با برگزاری این آزمون ها و جذب نیروی متخصص، بتوانیم در خدمات رسانی شایسته به شهروندان گام های موثرتری برداریم.
شهردار سنندج گفت: پیش از این و در بهمن ماه سال ۹۲ نیز از طریق آزمون ۱۱ نفر کارشناس در این شهرداری مشغول به فعالیت شده اند.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل