استخدام جمعیت هلال احمر در سال ۹۶ (اعلام اسامی پذیرفته شدگان)

helal-ahmar

استخدام هلال احمر

برای دانلود رایگان نمونه سوالات استخدامی هلال احمر اینجا کلیک کنید

اعلام اسامی آزمون استخدام هلال احمر تا پایان اردیبهشت ماه

فهرست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر، تا پایان اردیبهشت به سازمان سنجش ارسال می شود.
ابوالقاسم گرجی، معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر در نشست مدیران ستادی و مدیران عامل جمعیت هلال احمر، ضمن تشریح سابقه ای از روند استخدام نیروهای جدید در جمعیت هلال احمر از سال ۹۴ تا کنون؛ به انجام باقی مصاحبه ها در هفته گذشته اشاره کرد و از ارسال فهرست نهایی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی جمعیت هلال احمر، تا پایان اردیبهشت سال جاری به سازمان سنجش خبر داد.
وی همچنین به نهایی شدن قبولی ۶۲۰ نفر در آزمون استخدامی هلال احمر اشاره کرد.
گرجی با یادآوری تاکید رئیس جمعیت هلال احمر نسبت به جذب اکثریت نیروهای استخدامی جدید در بخش صف؛ گفت:” پس از بررسی ها و استخراج کسری ها، ۸۷ درصد به تفکیک ۵۴ درصد برای پایگاه ها، ۳۰ درصد برای شعب و ۲/۸ درصد برای دفاتر هلال احمر، در بخش صف جذب گردیدند و ۱۲ درصد نیز در بخش هایی از ستاد مرکزی جمعیت هلال احمر که دچار کمبود نیرو هستند، جذب شدند.”
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال‌احمر، تصریح کرد که این آزمون استخدامی بر پایه دانش محوری برگزار شد و سابقه افراد در هلال احمر به عنوان یک عنصر کلیدی در نظر گرفته شد.
گرجی با تشکر از مشارکت معاونت آموزش جمعیت هلال احمر در برگزاری آزمون استخدام، خاطرنشان کرد که در این آزمون، مصاحبه روانشناسی نیز برای پذیرفته شدگان آزمون کتبی در نظر گرفته شده بود.
۱۱ هزار و ۳۱۷ متقاضی در آزمون استخدامی هلال احمر ثبت نام کرده بودند که تعدادی از متقاضیان به دلیل نداشتن شرایط لازم، از شرکت در آزمون کنار گذاشته شدند؛ برای ۵ هزار نفر کارت شرکت در آزمون صادر شد و در نهایت آزمون با ۲۰ درصد غایب و بر اساس ۷۰ درصد کتبی و ۳۰ درصد شفاهی، برگزار شد.
معاون منابع انسانی و پشتیبانی جمعیت هلال احمر همچنین در خصوص بازنگری تشکیلات، جذب نیرو در داروخانه های هلال احمر، حذف و جذب پست های ستاره دار و … به سوالات مدیران عامل استان ها پاسخ گفت.


۲۷ مهر ۹۵ – اسامی تمامی پذیرفته شدگان در آزمون استخدامی هلال احمر هفته آینده روی سایت جمعیت هلال احمربه آدرس www.rcs.ir  قرار خواهد گرفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، اسامی تمامی افرادی که در آزمون کتبی پذیرفته شده اند ( بدون اعلام نمره آزمون)، هفته آینده روی سایت پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر به آدرس www.rcs.ir قرار خواهد گرفت.
لازم بذکر است با توجه به اینکه همه پذیرفته شدگان ( ۳ برابر ظرفیت) شانس برابر برای تصدی پست ها دارند؛ اسامی پذیرفته شدگان بدون اعلام نمره کتبی به استان ها اعلام شده  است تا بعد از دعوت به مصاحبه و اعلام نمره مصاحبه به معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی؛ جمع نمره کتبی و شفاهی شرکت کنندگان استخراج و اسامی نهایی پذیرفته شدگان اعلام شود.


به گزارش وب سایت استخدامی باروت – جمعیت هلال احمر به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز از محل مجوز مندرج در بند (۱۳) ماده واحده بودجه سال ۹۴ جمعیت در قالب قرارداد کار معین، بدین وسیله به اطلاع کلیه امدادگران، داوطلبان فعال و فرزندان کارکنان بازنشسته جمعیت هلال احمر متقاضی ثبت‌‌نام و شرکت در آزمون استخدامی مرداد ماه ۱۳۹۵ می‌رساند که ثبت‌ نام در این آزمون منحصراً به صورت اینترنتی از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی: www.sanjesh.org از روز چهار‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۳/۰۵ آغاز و در روز سه‌شنبه مورخ ۱۳۹۵/۰۳/۱۱ پایان می‌پذیرد.

جهت مشاهده متن کامل خبر اینجا کلیک نمایید

 

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 1 امتیاز: 5]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

6 نظر در "استخدام جمعیت هلال احمر در سال ۹۶ (اعلام اسامی پذیرفته شدگان)"

مرتب سازی:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
مهمان

سلام.سوالات فقط عمومی وتکراریه.کاش میشدسوالات تخصصی روبذارید.

مهمان

تشکر می کنم

مهمان

اقا واقعا گل کاشتین
خدا خیرتون بده انشاءالله
یاعلی

مهمان

سلام میشه سوالات تخصصی رو هم بزارید؟مثل سوالات تخصصی جاده انبار و…

مهمان

سوالات هلال احمر رو دانلود کردم…..خدا خیرت بده..دمت گرم

مهمان

دمتون گرم

wpDiscuz

جستجوی شغل