استخدام های جدید مرداد ماه سال ۹۶

استخدام های جدید تیر ماه ۹۶

مخاطبان و کارجویان عزیز در این صفحه می توانید آخرین استخدامی های مرداد ماه ۹۶ را مشاهده نمایید همچنین در صورت نیاز به آرشیو استخدامی های مرداد ماه اینجا کلیک نمایید. در ضمن می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار و  آگهی های استخدامی به کانال استخدامی در تلگرام بپیوندید (کلیک کنید) . شما کارجوی عزیز می توانی نرم افزار ازمون استخدامی را بر روی موبایل خود نصب کنید تا همیشه و همه جا به نمونه سوالات آزمون های استخدامی دسترسی داشته باشید.

افزایش حقوق سال ۹۶ کارکنان، کارگران و بازنشستگان

میزان حداقل حقوق برای سال آینده یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تعیین شده است، اخبار تعیین حقوق و دستمزد کارگران در سال ۹۶، افزایش حقوق کارگران در سال ۹۶ بین ۹ تا ۱۱ درصد، افزایش ۱۰ درصدی حقوق کارمندان در سال آینده، افزایش حقوق بازنشستگان با حقوق کمتر از ۲ میلیون تومان در سال ۹۶، تعیین دستمزد کارگران بازهم به روزهای پایانی سال موکول شد، تعیین دستمزد کارگران به صورت منطقه ای تنها پس از تعیین حداقل دستمزد ملی، آیا دستمزد کارگران سال آینده منطقه‌ای می‌شود؟، دولت برای تعیین دستمزد کارگران تورم را در نظر می‌گیرد اما به معیشت توجهی ندارد، حداقل حقوق و دستمزد سال ۹۶ در انتظار نتیجه جلسات ستاد مزد، خبر خوش برای متقاضیان بازنشستگی پیش از موعد، افزایش پایه حقوق و دستمزد کارگران باید با خط فقر برابری کند، برگزاری نشست کارشناسی تعیین دستمزد کارگران در سال ۹۶ این هفته در وزارت کار، لزوم تعیین دستمزد کارگران متناسب با نرخ واقعی تورم در سال ۹۶، حداقل حقوق بازنشستگان در سال ۹۶ یک میلیون تومان، پیش بینی ها از روند مذاکرات دستمزد کارگران در سال ۹۶، افزایش دستمزد کارگران برای سال ۹۶ باید بیش از کارمندان باشد، دستمزد کارگران باید ۳ برابر شود، پاداش پایان خدمت کارمندان ۷ برابر حداقل حقوق از ۳۶ میلیون تا ۲۴۰ میلیون تومان


چهارمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور (زمان دریافت کارت آزمون)

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ ثبت‌نام نموده‌اند، نظر این داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد:
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۹۶/۵/۳۱ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند. بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و هم چنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده و یا کد پیگیری مورد نیاز ، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی‌شود، لازم است با مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور و ورود به سیستم پاسخگویی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی و یا کد پیگیری ثبت نام اقدام نماید. لازم به ذکر است این امکان برای داوطلبانی فراهم می باشد که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود نموده اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام نمایند.


استخدام آموزش و پرورش در سال ۹۶ (زمان دریافت کارت آزمون)

ضمن آرزوی موفقیت برای داوطلبانی که در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور در سال ۱۳۹۶ ثبت‌نام نموده‌اند، نظر این داوطلبان را به موارد ذیل معطوف می دارد:
الف‌ – نحوه‌ و زمان پرینت کارت شرکت در آزمون
کارت‌ شرکت در‌ آزمون‌ کلیه‌ داوطلبان‌ از روز سه شنبه ۹۶/۵/۳۱ برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. لذا کلیه‌ داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ در آزمون‌، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به پایگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد نمودن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) و یا اطلاعات ثبت‌نامی (شماره پرونده و کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه نمایند.


استخدام بانک ایران زمین در سراسر کشور (دعوت به همکاری بازنشستگان)

بانک ایران زمین به منظور تکمیل و تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود، از همکاران بازنشسته واجد شرایط شبکه بانکی در تهران و شهرستانهای کشور دعوت به همکاری می نماید
مدرک تحصیلی : دارا بودن حداقل مدرک کارشناسی (لیسانس) با توانمندی تجربی و اطلاعات بانک
گذشت حداکثر ۲ سال از تاریخ بازنشستگی


استخدام سازمان بنادر و دریانوردی سال ۹۶ (اصلاح مواد آزمونی چند رشته شغلی)

پیرو اطلاعیه های منتشره مورخ ۲/۲۶ ، ۳/۲۴ و ۱۳۹۶/۴/۴، بدین وسیله به اطلاع تمام داوطلبان متقاضی شرکت در چهارمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور که در شهریورماه سال جاری برگزار می گردد، می رساند که مواد آزمونی کدشغلی ۳۲۵۸ با عنوان شغلی کارشناس امور دریایی ۱ و کد شغلی ۳۲۹۵ با عنوان شغلی کارشناس توسعه سواحل و بنادر و سازه های دریایی ۲ مربوط به سازمان بنادر و دریانوردی به شرح ذیل اصلاح می گردد:


استخدام مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران

مدیریت درمان تامین اجتماعی استان مازندران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحد های درمانی تابعه، پزشکان واجد شرایط را از طریق برگزاری مصاحبه تخصصی و طی مراحل گزینش در قالب قرارداد ساعتی، پر کیس و مهمان از محل مجوز های ابلاغی از سوی ستاد مرکزی سازمان تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.
لذا خواهشمند است ترتیبی اتحاذ نمایید همکاران واجد شرایط، برابر شرایط عمومی و اختصاصی تعیین شده بشرح ذیل از تاریخ صدور این اطلاعیه لغایت ۹۶/۰۴/۳۱ با به همراه داشتن مدارک مورد نیاز به واحد اداری مدیریت درمان تامین اجتماعی مازندران به آدرس: قائمشهر، خیابان بابل، روبروی کوچه صداقت مراجعه نمایند.


استخدام بانک خاورمیانه در سال ۹۶

بانک خاورمیانه به منظور تأمین و تکمیل سرمایه انسانی در بخش امور بین‌ الملل از واجدین شرایط ذیل دعوت می‌کند.
فرم درخواست همکاری را در وب سایت بانک تکمیل نمایند.
شرایط استخدامی:
• دارابودن حداقل ۳ سال سابقه کار در امور عملیات ارزی و اعتبارات اسنادی
• آشنایی کامل با مفاهیم و فرایندهای ارزی و بانکی


استخدام دانشگاه علوم پزشکی آبادان در سال ۹۶

دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان جهت تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود براساس مجوز شماره /۲۰۹/۱۹۶۷/د مورخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۱ معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و قوانین و مقررات جاری ، تعداد ۱۵۰ نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون کتبی و مصاحبه تخصصی و با احراز صلاحیت های عمومی و براساس قانون تسری گزینش معلمان و کارمندان آموزش و پرورش به کارمندان سایر وزارتخانه ها و سازمان ها و موسسات و شرکت های دولتی مصوب ۱۳۷۵/۲/۹ مجلس شورای اسلامی تحت پوشش شرکت پیمانکاری برای خدمت در بیمارستان های تابع دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آبادان اقدام به استخدام کارشناس بهداشت ،کارشناس تغذیه، پرستار، ماما، بهدار، کارشناس توانبخشی، کارشناس تجهیزات پزشکی، کاردان یا کارشناس اتاق عمل، هوشبری، آزمایشگاه، مدارک پزشکی می نماید.


استخدام بانک پاسارگاد | سال ۹۶

آخرین تغییرات صفحه دعوت به همکاری بانک پاسارگاد
بانک پاسارگاد به منظور تامین و تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز شعبه های خود از واجدین شرایط پس از ثبت نام الکترونیکی و بر اساس اولویت های مورد نیاز، دعوت به مصاحبه می نماید.


استخدام جدید بانک تجارت در سال ۹۶

اداره حسابرسی داخلی بانک تجارت با استعانت از خداوند متعال در نظر دارد به منظور جذب تعداد محدودی نیروی متخصص از بین متقاضیان واجد شرایط، پس از کسب موفقیت در مصاحبه تخصصی، گزینش، معاینات پزشکی با انعقاد قرارداد کار با مدت معین استخدام نماید.

استخدام ایران هاست معتبر ترین شرکت میزبانی وب در ایران

شرکت روشنگر رایانه تهران – ایران هاست، با بیش از ۱۷ سال سابقه در زمینه میزبانی وب، ثبت دامین، سرو های اختصاصی و تولید نرم افزار، جهت تکمیل کادر فنی و اداری خود در تهران اقدام به استخدام گرافیست ،طراح وب، کارشناس میزبانی وب، برنامه نویس، کارشناس فروش، کارشناس فنی، کارشناس امور مشترکین، تحلیلگر و معمار سیستم، امور مالی و حسابداری می نماید.


استخدام شرکت زر ماکارون در ۵ ردیف شغلی در تهران

گروه صنعتی و پژوهشی زر ماکارون به منظور تامین نیروی انسانی خود در استان تهران (ترجیحاً غرب تهران) از فارغ التحصیلان دانشگاه های معتبر اقدام به استخدام کارشناس صادرات ،حسابرس، کارشناس تحقیقات بازار، کارشناس کنترل کیفیت و کارشناس توسعه منابع انسانی می نماید.


استخدام کارخانه تولیدی پگاه جهان نما در ۹ ردیف شغلی در گرگان

کارخانه تولیدی پگاه جهان نما در گرگان جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس حسابداری ،حسابدار، کارشناس بازاریابی، اپراتور تولید، رئیس حسابداری، تکنسین کنترل کیفی، بازاریاب، نقاش و فروشنده مرغ زنده می نماید.


استخدام شرکت همگامان در ۳ ردیف شغلی در تهران و تبریز

شرکت همگامان به عنوان اولین دارنده پروانه ارایه خدمات مرکز تماس (Contact Center) کشور در نظر دارد جهت تکمیل کادر پرسنل خود از افراد توانمند واجد شرایط زیر اقدام به استخدام کارشناس مهندسی نرم افزار، کارشناس مرکز تماس و منشی اداری نماید.
متقاضیان می توانند مدارک خود را به آدرس CV@partners.ir ارسال و یا با در دست داشتن مدارک شناسنامه ای و سوابق کاری به مراکز این شرکت در آدرس های ذیل مراجعه فرمایند.


استخدام شرکت نیان باتری خاوران در ۹ ردیف شغلی در مشهد

یک شرکت معتبر تولیدی واقع در شهرک صنعتی کاویان مشهد جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از افراد واجد شرایط اقدام بهاستخدام تکنسین فنی ،رئیس حسابداری، سرپرست تعمیر و نگهداری، سرپرست تولید، کارشناس زبان، کارشناس دبیرخانه، مسئول ایمنی، بازرس کنترل کیفیت و کارپرداز می نماید.


استخدام ۷ ردیف شغلی در یک شرکت مهندسی مشاور در تهران و کرمان

یک شرکت مهندسی مشاور صنعتی و معدنی به منظور تکمیل کادر فنی خود در تهران و حومه کرمان از افراد متخصص و واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس زمین شناسی ،کارشناس استخراج، نقشه بردار، کارشناس مکانیک سنگ، کارشناس ایمنی و کارشناس کنترل پروژه می نماید.


استخدام شرکت قند دزفول در ۱۷ ردیف شغلی در خوزستان

شرکت قند دزفول به منظور تکمیل سرمایه انسانی مورد نیاز خود جهت همکاری در شرکت از بین واجدین‌ شرایط (مرد) در مقاطع تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس از طریق برگزاری آزمون و مصاحبه (فنی، تخصصی، مهارتی و روانشناختی) ، به صورت قرارداد موقت طبق ضوابط قانون کار و تأمین اجتماعی اقدام به استخدام مهندس شیمی ،مهندس مکانیک، مهندس برق، مهندس صنایع، مهندس کشاورزی، مدیریت، حسابداری، شیمی، مکانیک و برق می‌نماید.
داوطلبان واجد شرایط می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به پایگاه اینترنتی (www.karasa.ir) مراجعه نموده و حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۵/۰۷ نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


استخدام شرکت توسعه دامپروری و کشاورزی امداد در ۷ ردیف شغلی در چندین استان کشور

شرکت توسعه دامپروری و کشاورزی امداد در نظر دارد جهت تکمیل کادر تخصصی خود در سال ۱۳۹۶ تعداد محدودی از نیروهای واجد الشرایط در رشته ها و محل های زیر را از طریق انجام آزمون کتبی و سنجش و ارزیابی حضوری و تایید مراجع ذیصلاح به صورت قراردادی اقدام به استخدام حسابدار ،کارشناس اقتصاد، کارشناس زراعت، کارشناس صنایع غذایی، کارشناس دامپروری و کارشناس باغبانی نماید.


استخدام شرکت میراب در ۷ ردیف شغلی در تهران

شرکت میراب جهت تکمیل سرمایه انسانی خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس فروش ،کارمند فروش، کارشناس مهندسی صنایع، مقشه کش صنعتی، تراشکار، جوشکار، دیپلم ریاضی فیزیک و فنی حرفه ای می نماید.


استخدام ۷ ردیف شغلی در یک موسسه فرهنگی و آموزشی معتبر در تهران

یک موسسه فرهنگی و آموزشی معتبر،  در راستای تکمیل کادر خود در تهران، از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام گرافیست ،خبرنگار، سردبیر سایت، عکاس، تدوینگر، مسئول اجرایی انتشارات و فیلمبردار می نماید.


استخدام شرکت خمیرمایه و الکل رازی در ۵ ردیف شغلی در اهواز

شرکت خمیرمایه و الکل رازی  واقع در کیلومتر ۳۵ جاده اهواز– آبادان از داوطلبان واجد شرایط ساکن استان خوزستان جهت همکاری در یک محیط پویا اقدام به استخدام کارشناس مکانیک ،مدیر پروژه، معاونت تولید کارخانه، رئیس تعمیرات مکانیک و رئیس تعمیرات کنترل ابزار دقیق می نماید.


استخدام موسسه خوارزمی در ۷ ردیف شغلی در تهران

موسسه خوارزمی، جهت تکمیل کادر پرسنلی خود از کارشناسان متخصص در تهران، اقدام به استخدام مدیر تولید ،مدیر فروش، کارشناس فروش، مشاور تحصیلی، کارشناس نشر و تولید، نایپیست، کارشناس جذب و پاسخگوی حضوری می نماید.


استخدام کلینیک دندانپزشکی دانا در ۵ ردیف شغلی در گیلان

کلینیک دندانپزشکی دانا جهت تکمیل کادر خود از میان واجدین شرایط در رشت اقدام به استخدام حسابدار ،مدیر روابط عمومی، کارمند پذیرش، دستیار دندانپزشک و مسئول بیمه می‌نماید.


استخدام شرکت فرانسوز یزد در ۱۰ ردیف شغلی | تهران و یزد

شرکت فرانسوز یزد فعال در زمینه صنعت نسوز، با توجه به طرح توسعه و خطوط و محصولات جدید جهت توسعه نیروی انسانیبرای کارخانه یزد و دفتر تهران شرکت از افراد متقاضی کار از طریق مصاحبه با فراهم کردن شرایط پکیج حقوقی خوب و همچنین امکانات استقرار و سکونت در محل کارخانه یزد اقدام به استخدام مدیر ارشد فروش ، مدیر ارشد تحقیق و توسعه و کیفیت، مهندسی فروش، مدیر خدمات پس از فروش، کارشناس خدمات پس از فروش، کارشناس تحقیق و توسعه، مسئول دبیرخانه، اپراتور تعمیرات و نگهداری می‌نماید.


استخدام شرکت صدر سیستم در ۱۰ ردیف شغلی در شیراز

شرکت صدر سیستم واقع در شیراز جهت تکمیل نیروی انسانی خود از افراد با شرایط ذیل اقدام به استخدام کارشناس فروش و بازاریابی، مسئول دفتر، مدیر فروش، کارشناس پشتیبانی، کارشناس فنی و تعمیرکار ماشین های اداری می نماید.


استخدام شرکت صفر تا صد تجارت ایرانیان در ۴ ردیف شغلی در تهران

شرکت صفر تا صد تجارت ایرانیان با بیش از ۲۰ سال سابقه در صنعت چاپ و پیشرو در صنایع بسته بندی کشور در راستای گسترش فعالیت خود از افراد واجد شرایط در تهران اقدام به استخدام گرافیست ،حسابدار و حسابدار ارشد، کارشناس فروش و منشی می نماید.


استخدام ۵ ردیف شغلی در یک شرکت معتبر راه و ساختمان در خوزستان

یک شرکت معتبر در زمینه راه و ساختمان جهت پروژه های خود در استان خوزستان از افراد واجد شرایط ذیل اقدام به استخدام حسابدار ،کارشناس کامپیوتر، نقشه بردار، کارشناس دفتر فنی و سرپرست کارگاه پروژه های ساختمانی می نماید.


استخدام شرکت پاکدیس ارومیه در ۱۱ ردیف شغلی

شرکت پاکدیس ارومیه در راستای تکمیل نیروی انسانی خود به شرح ذیل اقدام به استخدام کارشناس IT ،کارشناس فروش، کارشناس بازاریابی، کارشناس حسابداری، سرپرست فروش، مدیر فروش، کارشناس حقوقی، حسابرس داخلی، مدیر منابع انسانی، سرپرست پخش مویرگی می نماید.


استخدام دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال ۹۶

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی بوشهر برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در خانه‌های بهداشت طبق مفاد تبصره ۱ ماده ۲ دستورالعمل اجرایی پذیرش بهورز مصوب هیات امناء وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارد  تعداد ۵۴ نفر از افراد واجد الشرایط را از طریق امتحان عمومی، تخصصی، مصاحبه و گزینش برای پذیرش رشته شغلی بهورزی به صورت قرارداد کار معین به شرح ذیل بکارگیری نماید


استخدام ۱۱ ردیف شغلی در یک شرکت بزرگ تولیدی در تهران و بم

یک شرکت بزرگ تولیدی جهت تکمیل کادر نیروی انسانی خود نیاز از افراد واجد شرایط با مشخصات ذیل اقدام به استخدام کارشناس خرید ،رئیس حسابداری، کارشناس حسابداری، کارشناس کنترل کیفیت، کارشناس یا تکنسین ماشین ابزار، کاردان پست برق می نماید.


استخدام ۵ ردیف شغلی در یک شرکت معتبر در گرمسار

یک شرکت معتبر در راستای تکمیل کادر خود در استان های مازندران ، سمنان ، تهران ، گلستان جهت کار در محدوده گرمسار ، از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام مهندس صنایع ،مهندس برق، تکنسین برق قدرت، نقشه کشی صنعتی و شیمیت می نماید.


استخدام ۴ ردیف شغلی جهت پروژه اینترنت اشیا (IOT) در تهران

برای تکمیل کادر مهندسی در یک پروژه در زمینه اینترنت اشیا (IoT) از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام برنامه نویس وب، مهندس سخت افزار، اسکرام مستر و مدیر پروژه، تست و پشتیبان تیم فنی در یک محیط اسکرام می نماییم.


استخدام مرکز خرید هومان در ۱۵ ردیف شغلی در قم

مرکز خرید هومان واقع در قم جهت تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام حسابدار ،مدیر مالی، مدیر انبارها، خزانه دار، سوپروایزر فروش، کارشناس انفورماتیک، کارشناس سخت افزار و نرم افزار، کارشناس تاسیسات، کمک انباردار، صندوقدار، کارمند حراست، کارمند خدمات، راننده پایه ۲، متصدی چیدمان و منشی مدیریت می نماید.


استخدام شرکت زر ماکارون در ۱۷ ردیف شغلی در کرمان

شرکت معظم زر ماکارون (زر پخش کرمان) جهت تکمیل نیروی انسانی خود در کرمان از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام حسابدار ،مدیر مالی، مدیر فروش، سرپرست فروش، سرپرست اداری، ویزیتور، انباردار، کمک انباردار، کارگر انبار، نگهبان، آبدارچی، منشی، خزانه دار، اپراتور و تحصیلدار می نماید.


استخدام شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات مهیمن در ۸ ردیف شغلی در تهران

استخدام پشتیبان فنی نرم افزار ،شبکه و زیرساخت، تحلیل گر داده و کسب و کار، تضمین کننده کیفیت و تست نرم افزار
شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات مهیمن، در راستای تکمیل کادر تخصصی خود، از علاقه‌مندان برای همکاری دعوت به عمل می‌آورد.


استخدام شرکت نخبگان جوان در ۱۱ ردیف شغلی در آذربایجان شرقی

شرکت آموزشی نرم‌ افزاری نخبگان جوان، فعال در زمینه کسب‌ و کارهای نوین، جهت تکمیل تیم همکاران خود از میان فارغ‌التحصیلان و دانشجویان رشته‌های مختلف دانشگاهی برای شعب متعدد خود در آذربایجان شرقی اقدام به استخدام برنامه نویس ارشد PHP ،کارشناس تحقیق و توسعه، پشتیبان آموزش ریاضی و زبا انگلیسی، کارشناس مرکز تماس، کارشناس تولید محتوا، مولف، برنامه نویس، مسئول دفتر، مدرس زبان و ریاضی می‌نماید.


استخدام شرکت اعتماد سازان در ۴ ردیف شغلی در اصفهان

شرکت اعتماد سازان در راستای تکمیل کادر اداری خود از واجدین شرایط زیر در اصفهان اقدام به استخدام طراح ،برنامه نویس ASP.NET و مترجم زبان انگلیسی می نماید.


استخدام سامانتل در ۶ ردیف شغلی در تهران

سامانتل اولین اپراتور نسل جدید تلفن همراه، از واجدین شرایط در تهران اقدام به استخدام برنامه نویس IOS، برنامه نویس Android، برنامه نویس Node.JS، طراح وب، تحلیلگر نرم افزار و مسئول دفتر معاونت می نماید.


استخدام ۷ ردیف شغلی در یک شرکت معتبر حمل و نقل در تهران

یک شرکت معتبر، فعال در حوز حمل و نقل، جهت تکمیل تیم همکاران خود در تهران از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام حسابدار ،کارشناس بازاریابی و فروش، برنامه نویس، مهندس اتوماسیون، کارپرداز، نظافت چی و کارگر نیمه ماهر انبار می نماید.


استخدام شرکت کاله در ۷ ردیف شغلی | اصفهان، البرز و تهران

زنجیره تمام نشدنی موفقیت های بزرگ گروه سولیکو (کاله) در سایه تعهد و مسئولیت پذیری، تلاش های خستگی ناپذیر و خلاقیت و نوآوری همکاران این خانواده بزرگ حاصل شده است.
در همین راستا، این گروه در نظر دارد تا از سرمایه های انسانی مستعد، با انگیزه و توانمند اقدام به استخدام کارشناس فروش ،کارشناس خرید، کارشناس مدیر، کارشناس مالی، کارشناس کنترل تولید، کارشناس ارشد تحقیقات بازار و دستیار مدیر عامل نماید.


استخدام شرکت مهندسی و ماشین سازی اراک در ۵ ردیف شغلی

شرکت مهندسی و ساختمان ماشین سازی اراک، در راستای تکمیل کادر خود در شهرستان خمین، در استان مرکزی جهت انجام عملیات پروژه ای از افراد واجد شرایط اقدام به استخدام کارشناس برنامه ریزی و کنترل پروژه، مدیر پروژه، سرپرست دفتر فنی، کارشناس ایمنی و معاون اجرایی کارگاه می نماید.


استخدام شرکت سیمان تهران در ۱۲ ردیف شغلی

شرکت سیمان تهران در نظر دارد ۳۸ نفر نیروی انسانی مورد نیاز خود را به شرح جدول ذیل از طریق برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه تخصصی به صورت قراردادی استخدام نماید.
افرادیکه متقاضی حضور در آزمون می باشند،می توانند برای ثبت نام از تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۰۷ تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۴/۲۱ به آدرس اینترنتی مرکز مطالعات تکنولوژی دانشگاه صنعتی شریف (www.karasa.ir) مراجعه نموده و پس از مطالعه دقیق مفاد آگهی و با توجه به شرایط ذکر شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.


استخدام شرکت فراپاکس در ۷ ردیف شغلی در شیراز

یک شرکت صنعتی معتبر از بین متقاضیان واجد شرایط پس از مصاحبه در شیراز اقدام به استخدام تکنسین الکترونیک، تکنسین مکانیک، تکنسین ICT، طراح و برنامه نویس، تعمیرکار صنعتی و مونتاژکار فنی می نماید.


استخدام شرکت فناوران اطلاعات خبره در ۱۲ ردیف شغلی در تهران

شرکت فناوران اطلاعات خبره، تولید کننده نـرم افزارهای صنعت بیـمه در راستای تکمیل کادر فروش خود با شرایط زیر در تهران اقدام به استخدام کارشناس روابط عمومی ، مدیر پروژه، تحلیل گر، برنامه نویس، برنامه نویس وب، پشتیبان نرم افزار، مربی آموزش فنی، کارشناس BI، کارشناس منابع انسانی، کارشناس برندینگ، کارشناس روابط عمومی و مهندس فروش نرم افزار می نماید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 2 امتیاز: 4.5]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

14 نظر در "استخدام های جدید مرداد ماه سال ۹۶"

مرتب سازی:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
مهمان

بخداهمه داریم دق میکنیم ازبیکاری بخدالنگ پول خریدخونه هستم لیسانس کشاورزی دارم

مهمان

واقعا راست میگید منم سه ساله لیسانس حسابداری گرفتم بیکارم همه جا دنبال کار رفتم دیگه واقعا بریدم ازین بیکاری خسته شدم همه جا سابقه میخوان یا میگن برو زنگ میزنیم دیگه نمیدونم چه کنم بخدااااااااا

مهمان

با سلام بجای استخدام زن که نون اور خانه نیست لاقل سهمیه مر د ها رابیشتر کنند تابتوانند مخارج خانه را تهیه کنند این جه وضعی که‌این همه جوان بیکار انند من که با مدرک فوق الان توخونه مریض شده ام خانوادهای داریم که هم زن کارمند هم مرد ما جه گناهی کردیم درس خوندیم مرد باید بشین خونه …

مهمان

سلاتم
من رشتم کارشناسی حسابداری وامسال قبول شدم به استخدامی علوم پزشکی تومراغه
من به نمام نظرات همه احترام میزارم واعلام میکنم هرکی بگه قبولی تواستخدام امکان پذیرنیست من میتونم لاصلاحت بکم که باتلاش وکوشش فراوان لمکان پذیراست.
من خودم هیچ سهمیه نداشتم فقط شب وروزدرس خوندم وتست حل کردم.
باتشکرازتمامی عریزان.
به امیدان روزی که به قله موفقیت برسید.

مهمان

منم کارشناسی آی تی خوندم | دیدم کاری نیست مغازه باز کردم ، حالا شما بگین توی این بازار اقتصادی بد که هر چیزی رو باید بفروشیم بهش یا برچسب تقلبی میزنن یا برچسب نامرغوبی اجناس ,
منکه از دو سر بدشانسی دارم . خدا به داد بچه های دهه ۶۰ بکنه

مهمان

باعرض سلامدوخسته نباشید دیگه به خدا خسته شدیم چه کار کنیم دیشب نتایج سومین استخدامی را زدن اما بنده باز به خاطر سهمیه بومی نبودن نتونست م حد نصاب بیاورم با مدرک ارشد بیکار بمونیم .یک عمر درس خوندن بیکار تمام زندگی را ازدست دادیم به خدا لاقل کارگری عم نیست بریم کار کنیم مسولان به داد ما برسند بیجاره شدیم..

مهمان
بر اساس گزارش نشریه تحقیقات اقتصادی خاورمیانه (میس) بیش از ۴۰ درصد جمعیت ایران بیکارند (یعنی بیش از ۳۰ میلیون نفر). متاسفانه، دولت فعلی در دو آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی سقف سنی را ۳۲ – ۳۴ و بعضا ۳۵ سال در نظر گرفته است!!! که این اقدام کاملا مغایر و بر ضد هر گونه عدالت استخدامی است. بیش از ۱۰ میلیون فرد تحصیلکرده بیکار در سطح کشور بین ۳۵ – ۴۰ و بیشتر از ۴۰ سال سن دارند. طبق قانون مصوب مدیریت خدمات کشوری و امور اداری و استخدامی کشور سال ۱۳۴۹و به بعد حداکثر شرط سنی برای دانش آموختگان… بیشتر »
مهمان

سلام این چه وضعیه هیچ چیز جای خودش نیست من تربیت بدنی خوندم تو دانشگاه مثلا دولتی از اونور هم آموزش پرورش از طریق دانشگاه فرهنگیان میگیره من الان ۳۰ ساله هستم باید چکار کنم اصلا درسته یک سال ۳۰ هزار نفر میگیرن صد سال هیچی واقعا اینا دکترای مملکتن واقعا کهبرن بمیرن بهتره

مهمان

سلام
ما دهه ۶۰ ها واقعا باید چکار کنیم .من فوق لیسانس مدیریت بازرگانی گرایش مدیریت مالی با معدل ۱۸٫۵۰ دارم .چهار ساله بیکارم .
به خدا دیگه هیچ انگیزه ایی واسم نمونده تکلیف ما چی هست سرمون بذاریم بمیریم چه گناهی کردیم باید به خلاف کشیده بشیم حتما…

مهمان

سلام من فوق لیسانس روابط بین الملل و معادل فوق لیسانس علوم سیاسی در ایلام دارم اما چه فایده سه ساله بیکارم این همه زحمت چرا نباید شغلی برای این دو رشته باشه

مهمان

این بیکاره خای علوم سیاسی چه گناهی کردن که توهیچ کدوم استخدامی هانیستن.

مهمان

چرا تو استخدامی دستگاه های اجرایی اول پول و میگیرین بعد که رشته من و جنس زن رو نمیخواین ،پول رو پس نمیدین؟ واقعا لنگ ۲۹۰۰۰ تومن هزینه ثبت نام هستین؟چرا اول رشته ها و ظرفیت هارو اعلام نمیکنین؟ من که راضی نیستم .حرومتون باشه.

مهمان

سلام تو رو خدا شرایط سنی رو برای استخدامی در نظر نگیرید . اونای که سناشون بالاست پس چیکار کنند اگه مرد باشن باید برن دزدی اگه زن باشن باید کار خلاف انجام بدن . یا لااقل دولت برا سن بالاها اگه هم کار به خاطر شرایط سنیشون پیدا نمیشه یه مستمری در نظر بگیره با تشکر

wpDiscuz

جستجوی شغل