استخدام صفحه بند در موسسه انتشارات پارسیان البرز | کار در منزل

استخدام صفحه بند در انتشارات پارسیان البرز

استخدام صفحه بند در انتشارات پارسیان البرز

 

موسسه انتشارات پارسیان البرز، با هدف گسترش حوزه فعالیتهای خود از افراد توانمند در زمینه صفحه بندی کتاب در نرم افزار Word اقدام به استخدام صفحه بند به صورت پروژه ای می کند. با توجه به اینکه کلیه فعالیتهای این موسسه به صورت اینترنتی و از طریق سایت (parsianalborz.ir) انجام میشود، محدودیتی در زمینه محل اقامت متقاضیان همکاری وجود ندارد.

افراد توانمند در این زمینه می توانند درخواست و خلاصه سوابق خود را به آدرس info@parsianalborz.ir یا آدرس parsianalborzpub@gmail.com ارسال نمایند.

در شرایطی که مشکلات اقتصادی امرار معاش را برای افراد سخت کرده است شاید پرسیدن این سوال بیراهه نباشد.از سوی دیگر حجم بالای بیکاری در کشور گاهی باعث می‌شود که افراد از سر ناچاری تن به پذیرش شغل‌هایی با درآمد پایین بدهند. جمعیت عظیمی از نیروی کار معتقد است که امروزه درآمد و هزینه با هم همخوانی ندارد. یعنی هزینه ها بسیار بیشتر از درآمدهاست.
مشاغل خانگی یکی از مشاغل جذاب است که برخی افراد به دلیل محیط امن خانه آن را به عنوان یک بنگاه اقتصادی می‌پذیرند. برخی از این شغل‌ها صاحبان خود را به درآمدهای میلیونی می‌رسانند.

فرش بافی : فرش بافی از آن دسته مشاغلی است که می تواند درآمد سرشاری را برای افراد متقاضی شغل خانگی ایجاد کند. برخی از کارگاه های فرش بافی با دادن آموزش های لازم اطلاعات اولیه را در اختیار متقاضیان قرار می دهند و بعد از تهیه وسایل لازم می توان کار فرش بافی را در منزل شروع کرد. برخی از افراد تا ماهی ۵ میلیون تومان هم از این شغل درآمد کسب می کنند.علاوه بر این مسئله اشتغال زایی خوبی برای سایر افراد جویای کار فراهم می کنند.

بازاریابی تلفنی : بازاریابی تلفنی می تواند برای شما یک درآمد ۱ تا ۳ میلیونی را مهیا کند. افراد می توانند با مراکزی که نیاز به بازاریابی برای محصولشان دارند قرارداد ببندند و بسته به فعالیت خود از ۱ تا ۳ میلیون مزد دریافت کنند.

عروسک سازی : این کار نیز با مقداری آموزش و با تهیه ابزار نه… در این مورد بیشتر بخوانید…

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل