استخدام صفحه بند کتاب با نرم افزار Word و کار در منزل به صورت پروژه ای

استخدام صفحه بند در انتشارات پارسیان البرز

استخدام صفحه بند در انتشارات پارسیان البرز

در شرایطی که مشکلات اقتصادی امرار معاش را برای افراد سخت کرده است شاید پرسیدن این سوال بیراهه نباشد.از سوی دیگر حجم بالای بیکاری در کشور گاهی باعث می‌شود که افراد از سر ناچاری تن به پذیرش شغل‌هایی با درآمد پایین بدهند. جمعیت عظیمی از نیروی کار معتقد است که امروزه درآمد و هزینه با هم همخوانی ندارد. یعنی هزینه ها بسیار بیشتر از درآمدهاست.

موسسه انتشارات پارسیان البرز، با هدف گسترش حوزه فعالیتهای خود از افراد توانمند در زمینه صفحه بندی کتاب در نرم افزار Word اقدام به استخدام صفحه بند به صورت پروژه ای می کند.

افراد توانمند در این زمینه می توانند درخواست و خلاصه سوابق خود را به آدرس info@parsianalborz.ir یا آدرس parsianalborzpub@gmail.com ارسال نمایند.

با توجه به اینکه کلیه فعالیتهای این موسسه به صورت اینترنتی و از طریق سایت (parsianalborz.ir) انجام میشود، محدودیتی در زمینه محل اقامت متقاضیان همکاری وجود ندارد.

مشاغل خانگی یکی از مشاغل جذاب است که برخی افراد به دلیل محیط امن خانه آن را به عنوان یک بنگاه اقتصادی می‌پذیرند. برخی از این شغل‌ها صاحبان خود را به درآمدهای میلیونی می‌رسانند.

شیرینی پزی : شما می توانید از هنر آشپزی خود نیز درآمد کسب کنید و حتی بدون نیاز به مغازه محصولات خود را در خانه خود به فروش برسانید یا اینکه محصولات خود را به شیرینی فروش ها بدهید. این کار نیز بسته به فعالیت شما می تواند درآمد بالایی برایتان ایجاد کند.

خیاطی : شاید خیاطی را بتوان جزو معروفترین مشاغل خانگی قرار داد. البته برای این منظور باید … در این مورد بیشتر بخوانید…

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل