استخدام موسسه‌ی اعتباری نور (بانک در شرف تاسیس) ، بزودی …

با توجه به اینکه موسسه‌ی اعتباری نور (بانک در شرف تاسیس) آخرین گام های خود را برای تبدیل شدن به یک بانک اجتماعی بر می دارد یک منبع آگاه در این موسسه اعلام کرده است با تصویب مدیران این موسسه بزودی جهت تعدادی از پست های سازمانی این موسسه با الویت نیروهای فعال و متخصص سیستم بانکی کشور آگهی استخدامی تا چند هفته آینده منتشر خواهد شد. این منبع آگاه نیاز این موسسه را بیشتر برای جذب نیروی شعب جدید و ستاد اعلام کرده است ولی از نحوه ی برگزاری جذب از طریق آزمون یا مصاحبه ابراز بی اطلاعی کرده است.

در ادامه برای آشنایی بیشتر با این موسسه تاریخچه آن آورده شده است.

موسسه‌ی اعتباری نور، چهارمین موسسه‌ایست که به صورت رسمی و با قرار گرفتن در لیست موسسات دارای مجوز بانک مرکزی در کشورمان فعالیت می‌کند. این موسسه در سال ۱۳۹۱ و با ادغام سه موسسه‌ی مالی و اعتباری پیشگامان کویر یزد، ریحانه‌گستر مشیز و کارسازان آینده با هدف خدمت‌رسانی به ایرانیان شکل گرفت؛ موسساتی که پیش از ادغام نیز هدف اصلی‌شان انجام امور عام‌المنفعه در سایه‌ی فعالیت‌های اعتباری و بانکی بوده‌است. این مؤسّسه در تاریخ یکشنبه ۱۸/۱۲/۱۳۹۲ از طریق فرابورس و به مدّت پنج روز کاری اقدام به پذیره‌نویسی کرده‌است. مجمع عمومی مؤسّسه‌ی اعتباری نور در تاریخ ۲۹/ ۸/ ۹۳ با حضور مؤسّسین و ۸۸ درصد از سهامداران یا نمایندگان قانونی آنان برگزار و پس از رأی‌گیری و شمارش آرا محمدحسین اسکندری‌زاده، علی صدقی، بهمن فتحعلی، محمد پویانفر و سیدجواد روشن به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و رسول رسولیان شبستری و علی اکبر صادقی پایین کولائی به عنوان اعضای علی البدل انتخاب شدند. پس از آن اعضای هیئت مدیره به اتفاق آرا محمدحسین اسکندری‌زاده را به عنوان مدیرعامل این مجموعه انتخاب کردند.

در تاریخ ۲۲ فروردین ۱۳۹۴ مجوز تاسیس موسسه‌ی اعتباری نور به شماره‌ی ۹۹۱۰/۹۴ از سوی بانک مرکزی صادر شد. پس از آن در تاریخ ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ این موسسه به شماره‌ی ۴۷۲۵۳۲ به ثبت شرکت‌ها رسید و نهایتا در تاریخ ۱۱ تیر ماه ۱۳۹۴ مجوز نهایی موسسه‌ی اعتباری نور به امضای ولی‌الله سیف، رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران رسید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 1 امتیاز: 2]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

1 نظر در "استخدام موسسه‌ی اعتباری نور (بانک در شرف تاسیس) ، بزودی …"

مرتب سازی:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
مهمان
طبق قانون اساسی کشور داشتن معافیت پزشکی مانعی برای استخدام نیست. قانون عدم ممنوعیت استخدام دارندگان معافیت پزشکی ‌ماده واحده – استخدام افراد دارای معافیت پزشکی درصورتیکه واجد شرایط مورد احتیاج دستگاه مربوطه باشند بلامانع است. ‌تبصره – کلیه وزارتخانه‌ها ، مؤسسات و شرکتهای دولتی، بانکها، شهرداریها و سازمانها و موسساتی که شمول قانون بر آنها مستلزم ذکر نام است‌موظفند مواردی را که مانع استخدام می‌باشد قبلا اعلام نمایند. ‌تاریخ تصویب ۱۳۷۷٫۲٫۲۳ ‌تاریخ تایید شورای نگهبان۱۳۷۷٫۲٫۳۰ اگرچه قانون به صراحت اعلام کرده که استخدام افرادی که معافیت پزشکی گرفته اند بلا مانع است و فقط در موارد خاص مصادیق شرایطی… بیشتر »
wpDiscuz

جستجوی شغل