استخدام شرکت کارآفرینان نوین تجارت

آگهی استخدام سراسری با مزیت رسمی شدن و کار پس ازگذراندن مدت معین در شرکت وانتقال به شهر خود

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از سایت ایران استخدام، شرکت کارآفرینان نوین تجارت از جوانان تحصیل کرده و خوش فکر و کارآفرین و افراد با تجربه مدیریتی و هوش تجاری و حتی ورشکستگان و تاجران اقتصادی در حوزه های ذیل استخدام می نماید.
تمامی این افراد پس از استخدام و گذاراندن دوره قراردادی خود میتوانند در این شرکت با حقوق و مزایای بسیار عالی رسمی شوند و حتی در صورت فعال بودن و تایید مدیریت شرکت در شعبه شهر خود مشغول به کار شوند ، تجربه بیشتر ، تخصص و دانش بالاتر ملاک اولویت می باشد در ضمن این طرح سراسری بوده و پذیرش در بین خانمها و آقایان هر دو یکسان می باشد و تجربه بیشتر و هوش تجاری و ذهن فعال اقتصادی مقدم بر مدرک میباشند.
مشاورین اقتصادی: در زمینه سرمایه گذاری و مشارکت ، امکان سنجی طرح های اقتصادی ، جذب سرمایه گذاران و منابع مالی ، کشف فرصتهای اقتصادی
کلیه رشته های مدیریت: تمام مدیران عامل شرکتهایی که بالای ۲ سال سابقه مدیریتی داشته اند + تمام مدیرانی که در بخشهای مدیریت بازرگانی – مدیریت اقتصادی – مدیریت پروژه – مدیریت اجرایی – مدیریت صنعتی – مدیریت کارآفرینی دارای تجربه بالای دو سال در این بخشها باشند.
تمامی کارشناسان اقتصادی در حوزه کسب و کارهای تجاری + تمام افرادی که زمانی تاجر بزرگی بوده اند و ورشکسته شده اند + تمام افراد تجربی که دارای سواد و تخصص دانشگاهی نیستند ولی در حوزه تجارت و کسب و کار و سرمایه گذاری سالها تجربه کسب کرده اند در اولویت هستند که بعنوان مشاورین این شرکت استخدام شوند{یک استخدام رسمی با مزایای بسیار عالی}.
افرادی که دارای ایده ، طرح و فکری هستند که توجیه اقتصادی داشته باشد نیز در اولویت استخدام هستند با هر سن و سالی و با هر مقدار تجربه و تخصص.

لطفاً وارد سایت شرکت به نشانی : karnovintejarat.com شده و از قسمت فرمها فرم استخدام را پر نمایید تا با شما تماس گرفته شود. در ضمن بهتر است به ما بقی فرمها و نیازمندیها مخصوصاً نمایندگی و بازاریابی حرفه ای نیز در سایت شرکت توجه داشته باشید و فرم مربوط به آنها را نیز پر نمایید تا در اولویت بالاتری قرار بگیرید.
جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
۰۷۷۳۷۲۴۴۷۶۶ – ۰۷۷۳۷۲۴۴۷۶۷ – ۰۹۱۷۵۵۴۸۰۹۸

آدرس شرکت : استان بوشهر شهرستان کنگان منطقه پرک بعد از اتوبان

ایمیل شرکت : info@karnovintejarat.com

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 1 امتیاز: 5]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل