استخدام شرکت سما استار

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از سایت استخدامی روز، شرکت سما استار تولید کننده و صادر کننده انواع سرگرمی های مدرن دنیا در شهربازی ها، مراکز تفریحی و تجاری به منظور تکمیل کادر خود در بخش تولید محصولات از علاقه مندان واجد شرایط در تهران دعوت به همکاری می نماید.

عناوین شغلی مورد نیاز:
۱) کارشناس برنامه نویسی الکترونیک
تخصص های مورد نیاز : تسلط بر برنامه نویسی بردهای الکترونیک (Arm (STM32 – ۸، تسلط به طراحی مدار، تسلط به تعمیرات و عیب یابی قطعات الکترونیک، توانایی مونتاژ قطعات SMD، توانایی مدیریت زمان، توانایی تحقیق و توسعه، توانایی مدیریت مجموعه
مقطع تحصیلی : تمام مقاطع تحصیلی
محل استخدام : تهران
شرایط : پایه حقوق ثابت ۱٫۵ میلیون در ماه (امکان تغییر بنابه سوابق کاری و توانایی) بیمه و مزایا- انتظار می رود که متقاضیان افرادی خلاق ، با روحیه تیمی ، سخت کوش و مسلط به موارد ذکر شده باشند و حتما روز مصاحبه نمونه کار به همراه خود داشته باشند.

۲) کارشناس خدمات پس از فروش الکترونیک
تخصص های مورد نیاز : مسلط به عیب یابی و تعمیرات قطعات الکترونیک، توانایی مونتاژ قطعات SMD و Deep، مسلط به رایانه، آشنا به نرم افزارهای ریموت کنترل
مقطع تحصیلی : تمام مقاطع تحصیلی
محل استخدام : تهران
شرایط : پایه حقوق ثابت حداقل ۱ میلیون در ماه (امکان تغییر بنابه سوابق کاری و توانایی) بیمه و مزایا- انتظار می رود که متقاضیان افرادی خلاق ، با روحیه تیمی ، سخت کوش و مشتری مدار باشند.

۳) کارشناس تولید (محصولات الکترونیک)
مقطع تحصیلی : تمام مقاطع تحصیلی
محل استخدام : تهران
شرایط : پایه حقوق ثابت حداقل ۱ میلیون در ماه (امکان تغییر بنابه سوابق کاری و توانایی) بیمه و مزایا- انتظار می رود که متقاضیان افرادی خلاق ، با روحیه تیمی ، سخت کوش و و مسلط به تعمیرات قطعات الکترونیک و توانایی مونتاژ قطعات SMD و Deep را دارا باشند.

۴) کارشناس تولید (دستگاه داروسازی)
مقطع تحصیلی : تمام مقاطع تحصیلی
محل استخدام : تهران
شرایط : پایه حقوق ثابت حداقل ۲ میلیون در ماه (امکان تغییر بنابه سوابق کاری و توانایی) بیمه و مزایا انتظار می رود که متقاضیان افرادی خلاق ، با روحیه تیمی ، سخت کوش و مشتری مدار و و مسلط به اپراتوری دستگاه های داروسازی و تعمیرات مکانیکی ماشین آلات باشند.

علاقه مندان می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل job@samastar.co ارسال نمایند.

شماره تماس: ۰۲۱-۳۳۱۴۰۲۷۶

انقضا: ۹۴/۰۸/۲۴

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل