استخدام شرکت حمل و نقل ریلی رجاء | رئیس قطار

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از سایت شرکت حمل و نقل ریلی رجاء ، شرکت حمل و نقل ریلی رجاء جهت تأمین و تکمیل نیروی انسانی متعهد و متخصص مورد نیاز خود در پست “رئیس قطار مسافری” در نظر دارد تعداد ۵۰ نفر از داوطلبان مرد واجد شرایط با مدرک تحصیلی کارشناسی و بالاتر را با شرایط زیر بر اساس ضوابط آیین‌نامه استخدامی مربوطه از طریق آزمون علمی، مصاحبه، تحقیق، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرارداد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری نماید.

الف) پراکندگی جغرافیایی:

ردیف ناحیه راه آهن نام استان شهرستان/شهرهای مورد نیاز تعداد مورد نیاز
۱ آذربایجان آذربایجان شرقی تبریز ۲ نفر
۲ تهران تهران تهران ۳۸ نفر
۳ جنوب خوزستان اهواز ۴ نفر
۴ زاگرس خوزستان اندیمشک ۴ نفر
۵ شمال گلستان گرگان ۲ نفر
جمع کل ۵۰ نفر

ب) شرایط عمومی داوطلبان:
۱- اعتقاد به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان رسمی کشور مصرح در قانون اساسی
۲- معتقد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
۳- دارا بودن شرایط روحی و جسمی و روانی متناسب با شغل برابر استانداردهای شرکت راه آهن
۴- عدم اعتیاد به دخانیات و هر گونه مواد مخدر و محرک
۵- نداشتن منع بکارگیری سوء پیشینه به موجب آرای مراجع ذیصلاح
۶- دارا بودن کارت معافیت دائم (غیر پزشکی) یا پایان خدمت وظیفه عمومی
۷- مرد ترجیحا متاهل ( اخذ تعهد مبنی بر تاهل تا پایان دوره آموزش برای داوطلبان مجرد )
۸- دارا بودن ضوابط عمومی گزینش

ج) شرایط اختصاصی داوطلبان:
۱- دارا بودن مدرک کارشناسی در یکی از رشته های مهندسی راه آهن ، صنایع ، برق ، مکانیک ، مخابرات ، ارتباطات اجتماعی ، جامعه شناسی ، مدیریت (کلیه گرایشها )، علوم اجتماعی (کلیه گرایشها) ، روانشناسی (کلیه گرایشها) و علوم تربیتی که مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فنآوری باشد.
۲- دارا بودن حداقل معدل ۱۴ در مقطع کارشناسی و بالاتر
۳- داشتن حداکثر ۳۲ سال سن
۴- داشتن حداقل قد ۱٫۷۰ متر و حداکثر ۱٫۸۵ متر
۵- (*) موفقیت در آزمون کتبی
۶- موفقیت در آزمون شفاهی
۷- موفقیت در گزینش
۸- ارائه تعهد محضری برای کار در شرکت برای مدت حداقل ۵ سال

نحوه ثبت نام :
۱- متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی شرکت رجاء می باید از ساعت ۰۰ : ۰۹ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۱ با مراجعه به سایت اینترنتی شرکت حمل و نقل ریلی رجاء به آدرس www.raja.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و در ادامه از طریق درگاه اینترنتی نسبت به واریز وجه ثبت نام به میزان ۳۰۰٫۰۰۰ ریال معادل سی هزار تومان اقدام نموده و با دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند.
توجه : با عنایت به عدم امکان استرداد وجه ثبت نام، خواهشمند است صرفاً در صورت احراز شرایط مورد نیاز شرکت رجاء، اقدام به ثبت نام گردد.
۲- مهلت ثبت نام تا ساعت ۰۰ : ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۱۸ تعیین گردیده است. به داوطلبان عزیز توصیه می‌شود در مقطع زمانی فوق نسبت به انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام فرمایند.
۳- هنگام ثبت نام داشتن فایل اسکن شده عکس۳×۴ تمام رخ پشت زمینه سفید، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات (درصورت وجود توضیح)، کارت ملی پشت و رو، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم(غیر پزشکی)، مدرک تحصیلی کارشناسی یا بالاتر دارای معدل۱۴، با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می‌باشد.
۴- با عنایت به این که صرفاً اطلاعات درج شده در سایت و مدارک ارسالی در زمان ثبت نام اینترنتی ملاک پذیرش شرکت رجاء جهت استخدام خواهد بود، لذا مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می‌باشد. بدیهی است درصورت قبولی در آزمون علمی، نسبت به اخذ و بررسی اصل مدارک پذیرفته‌‌شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی وجود داشته باشد و یا پس از اشتغال ارائه گردد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی و یا ادامه همکاری در هر مرحله، جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

سایر نکات:
۱- پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از روز شنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۳ تا یک ساعت قبل از شروع آزمون، از طریق سایت ثبت نام در آزمون قابل دریافت می باشد.
۲- آزمون استخدامی رأس ساعت ۰۰ : ۰۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۲۹ برگزار می گردد. نشانی محل برگزاری آزمون متعاقباً در کارت ورود به جلسه درج خواهد شد.
۳- مفاد آزمون استخدامی جمعاً دارای ۱۸۰ سوال به شرح جدول زیر می باشد:

ردیف نوع سوالات مواد آزمون تعداد سوالات
۱ سوالات عمومی اطلاعات عمومی ۲۰
۲ معارف اسلامی ۲۰
۳ زبان انگلیسی ۳۰
۴ سوالات تخصصی مدیریت عمومی ۳۰
۵ استعداد عددی ۲۰
۶ استدلال منطقی ۳۰
۷ استعداد فنی ۳۰

۴- ‌به سوالاتی که بیش از یک پاسخ داده شود، نمره ای تعلق نگرفته و برای پاسخ های غلط ۳/۱ نمره‌ی منفی منظور خواهد شد.
۵- پس از ثبت نام، لازم است داوطلبان محترم روزانه به سایت شرکت رجاء و شرکت هدایتگران اندیشه سناء مراجعه نموده و از آخرین اخبار و وضعیت ثبت نام خود اطلاع حاصل نمایند.

برای ثبت نام اینجا را کلیک نمایید

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل