استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح (اطلاعیه جدید)

۲۷ اردیبهشت ۹۶ – اطلاعیه‌ سازمان سنجش آموزش کشور درخصوص نتایج سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور مورخ ۲۱/۸/۱۳۹۵

با عنایت به برگزاری سومین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی در تاریخ ۱۳۹۵/۸/۲۱، نتایج آزمون استخدامی مربوط به سازمان قضایی نیروهای مسلح که نهایی گردیده و مورد تأیید قرار گرفته است برای سیر سایر مراحل استخدامی اعلام می گردد.
بدیهی است سایر رشته شغل محلهای باقیمانده که فرآیند بررسی مدارک یا مصاحبه استخدامی آنها نهایی نشده است، متعاقباً اعلام خواهد شد.


۱۸ اسفند ۹۵ – تاریخ مجدد اعلام نتایج

با توجه به اینکه مقرر گردیده بود سازمان امور اداری و استخدام کشور نتیجه نهایی پذیرفته شدگان را در اختیار این سازمان قرار دهد ولی عملاً تاکنون لیست نهایی واصل نشده است با عرض پوزش از کلیه عزیزان و داوطلبین استخدام به اطلاع می رساند:
« بنا به اظهارات مسئولین سازمان مذکور این نتایج احتمالا در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ به این سازمان ارسال خواهد شد و به محض وصول نتیجه، مراتب از طریق پرتال سازمان به اطلاع همگان خواهد رسید.
مجددا از همه داوطلبین از تاخیر پیش آمده عذر خواهی می نماید.»
اداره کل امور اداری

جهت مشاهده این اطلاعیه در سایت سازمان قضایی نیروهای مسلح اینجا کلیک نمایید


۵ اسفند ۹۵ – سازمان قضایی نیروهای مسلح:  با عرض پوزش از داوطلبین محترم ، به اطلاع می رساند نتایج نهایی مصاحبه تخصصی آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ اعلام خواهد شد.


۲۰ بهمن ۹۵ – زمان اعلام نتایج نهایی مصاحبه تخصصی سازمان قضایی نیروهای مسلح

به اطلاع کلیه شرکت کنندگان در مصاحبه تخصصی استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح می رساند نتایج نهایی منتخبین چند برابر ظرفیت استخدام، از تاریخ ۲۷ بهمن ماه بر روی سایت سازمان قابل مشاهده خواهد بود.

جهت مشاهده این اطلاعیه در سایت سازمان قضایی نیروهای مسلح اینجا کلیک نمایید


۳ بهمن ۹۵ – پیرو اطلاعیه های قبلی، زمان بندی مصاحبه علمی پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح به تفکیک رشته های شغلی و سهمیه ایثارگری به شرح ذیل اعلام می گردد.
پذیرفته شدگان گرامی لازم است تا با به همراه داشتن اصل مدارک ذیل در تاریخ تعیین شده، از ساعت ۹ صبح در اداره کل امور اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح، به آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، بالاتر از سه راه معلم، سازمان قضایی نیروهای مسلح، ساختمان اداری، طبقه اول حضور به هم رسانند.
عدم مراجعه در تاریخ اعلامی به منزله انصراف قطعی از استخدام تلقی شده و سازمان قضایی نیروهای مسلح هیچ مسئولیتی را عهده‌دار نخواهد بود.

مدارک مورد نیاز
۱-اصل شناسنامه.
۲- اصل کارت ملی.
۳- اصل کارت پایان خدمت یا معافیت دائم.
۴-اصل آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا گواهی موقت پایان تحصیلات، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
۵– اصل قرارداد انجام کار معین (مشخص) دارای کد شناسه مربوط به سال جاری-قرارداد کارگری دارای کد شناسه مربوط به سال جاری و تاییدیه سابقه کار از دستگاه اجرایی محل خدمت.(مخصوص کارکنان دستگاه‌های اجرایی)
۶- اصل مدارک مربوط به بومی بودن داوطلب. (شهرستان، استان) (مطابق با شرایط مندرج در قسمت بومی بودن دفترچه راهنمای آزمون)
۷- اصل مدارک تاییدیه برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثارگران و یا مشمولین سهمیه ۵ درصد ایثارگران. (مطابق با شرایط مندرج در قسمت ایثارگران دفترچه راهنمای آزمون)
۸- اصل مدارک مبنی بر معلولیت عادی، تایید شده از سوی سازمان بهزیستی.
اداره کل امور اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح

برای مشاهده رشته شغلی متصدی امور دفتری اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده  رشته شغلی تقریر نویس اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده رشته شغلی کاردان شبکه،کارشناس برنامه ریزی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده سهمیه ایثارگری ۲۵ درصد، حسابدار،کارشناس مطالعات اجتماعی ،مدد کار اینجا کلیک نمایید


۳۰ دی ۹۵ – جدول زمان بندی مصاحبه استخدامی در روز یکشنبه مورخ ۳/۱۱/۱۳۹۵ در پرتال سازمان قابل مشاهده است.
به گزارش گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان، به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، به اطلاع پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان قضایی نیروهای مسلح می رساند: جدول زمان بندی مصاحبه استخدامی در روز یکشنبه مورخ ۳/۱۱/۱۳۹۵ در پرتال سازمان قابل مشاهده است.

مصاحبه از داوطلبان بر اساس زمان‌بندی صورت گرفته در موعد مقرر انجام می شود و عدم حضور در تاریخ اعلامی به منزله انصراف از مراحل استخدام تلقی می شود.


۹ دی ۹۵ – به اطلاع داوطلبان استخدام سازمان قضایی نیروهای مسلح که در اعلام نتایج اولیه سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده چند برابر ظرفیت معرفی شده‌اند، می‌رساند:
به منظور شرکت در مصاحبه‌ استخدامی و طی مراحل استخدام، لازم است مدارک زیر را از طریق پست پیشتاز و حداکثر تا تاریخ سه‌شنبه ۱۴/۱۰/۱۳۹۵ به آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، نرسیده به چهار‌راه قصر، سازمان قضایی نیروهای مسلح، اداره کل اموراداری، اداره استخدام، صندوق پستی ۱۳۱۵-۱۶۷۶۵ ارسال نمائید .
بدیهی است عدم ارسال مدارک در موعد مقرر، ارسال مدارک ناقص و یا عدم تطابق مدارک و مستندات ارسال شده با اطلاعات مندرج در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی، به منزله انصراف از استخدام در سازمان قضایی نیروهای مسلح تلقی شده و فرد پذیرفته شده از ادامه روند استخدامی خارج خواهد شد و این سازمان هیچ مسئولیتی را در قبال قبولی فرد به عهده نخواهد داشت.

مدارک مورد نیاز :
۱- تصویر کارنامه منتشر شده توسط سازمان سنجش و آموزش کشور.
۲- تصویر تمامی صفحات شناسنامه.
۳- تصویر دو طرف کارت ملی.
۴- تصویر دو طرف کارت پایان خدمت یا معافیت دائم.
۵- تصویر آخرین دانشنامه پایان تحصیلات و یا تصویر گواهی موقت پایان تحصیلات، مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری.
۶- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ که در سال جاری گرفته شده باشد.( برای بانوان با حجاب کامل اسلامی )
۷- قرارداد انجام کار معین (مشخص) دارای کد شناسه مربوط به سال جاری – قرارداد کارگری دارای کد شناسه مربوط به سال جاری و تاییدیه سابقه کار از دستگاه اجرایی محل خدمت.(مخصوص کارکنان دستگاه‌های اجرایی)
۸- مدارک مربوط به بومی بودن داوطلب. (شهرستان، استان) (مطابق با شرایط مندرج در قسمت بومی بودن دفترچه راهنمای آزمون)
۹- مدارک تاییدیه برای مشمولین سهمیه ۲۵ درصد ایثاگران و یا مشمولین سهیه ۵۵ درصد ایثارگران. (مطابق با شرایط مندرج در قسمت ایثارگران دفترچه راهنمای آزمون)
۱۰- تصویر مدارک مبنی بر معلولیت عادی، تایید شده از سوی سازمان بهزیستی.

* لازم به ذکر است پس از بررسی و تایید مدارک ارسالی، اطلاع رسانی لازم جهت شرکت در مصاحبه استخدامی از طریق همین پرتال به عمل خواهد آمد. لذا از تماس تلفنی خودداری فرمائید.
* ضمنا افراد دعوت شده به مصاحبه می بایست در تاریخ تعیین شده برای مصاحبه حاضر و اصل مدارک ارسالی را جهت تطبیق، به همراه داشته باشند.
اداره کل اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 1 امتیاز: 1]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل