استخدام بانک آینده در سال ۹۶

استخدام بانک آینده سال ۹۶

۱۰ خرداد ۹۶ – دعوت به همکاری جهت تکمیل کادر کارشناسی 

بانک آینده به عنوان یکی از بانک‌های خصوصی کشور با ویژگی‌های متمایز در عرصه بانکداری پیشرفته و با اعتقاد به سرمایه انسانی به عنوان برجسته‌ترین شایستگی کلیدی برای ایجاد مزیت رقابتی، از افراد متعهد، متخصص، مجرب و با انگیزه، از بین دانش آموختگان رشته‌های ذیل و برای مشاغل کارشناسی، دعوت به همکاری می‌نماید.

واجدین شرایط فوق در صورت دارا بودن شرایط عمومی ذیل:
۱- کارشناسی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) با گرایش محصول و بازار با حداقل ۳ سال تجربه در تحقیقات بازاریابی و مدیریت توسعه محصول: ۱ نفر
۲- کارشناسی ارشد اقتصاد و دارای حداقل ۳ سال تجربه در حوزه تحلیل اقتصاد کلان آمار کاربردی و مسلط به نرم افزارهای آماری-کاربردی: ۱ نفر
۳- کارشناسی ارشد مدیریت استراتژیک دارای حداقل ۳ سال تجربه موثر در برنامه‌ریزی استراتژیک و مدیریت استراتژی بانکی: ۱ نفر
۴- کارشناسی ارشد مهندسی صنایع با تجربه در زمینه‌ی طراحی محصولات و خدمات بانکی: ۱ نفر

متقاضیان محترم در صورت برخورداری از روحیه‌ی ارزش آفرینی و تجربه کافی، می‌توانند درخواست خود را از طریق ثبت نام در فرم دعوت به همکاری حداکثر تا تاریخ ۱۳۹۶/۰۳/۲۵ تکمیل فرمایند.

بدیهی است پس از بررسی درخواست‌های واصله، از متقاضیان واجد شرایط، برای انجام مصاحبه تخصصی، دعوت لازم به عمل آورده می‌شود. قضاوت خواهند فرمود که ثبت نام افراد، تعهدی برای بانک در جهت استخدام ایجاد نمی‌نماید.


۳۰ اردیبهشت ۹۶ – دعوت به همکاری برای سطوح شغلی کارشناسی و سطوح شغلی مدیریتی شعب بانک (بازنشستگان سیستم بانکی کشور)

بانک آینده برای تکمیل کادر مدیریتی و فنی نمودن نظام اطلاعات منابع انسانی خود، از کلیه علاقمندان به همکاری، در سطح رئیس شعبه، دعوت به همکاری می‌نماید.

برای مشاهده فرم دعوت به همکاری سطوح شغلی کارشناسی اینجا کلیک نمایید

برای مشاهده فرم دعوت به همکاری سطوح شغلی مدیریت شعب اینجا کلیک نمایید


۲۲ تیر ۹۵ – بانک آینده، در نظر دارد؛ به منظور غنا بخشیدن به منابع انسانی بانک در سطوح شغلی تخصصی، در چارچوب اصول ارزش آفرینی و نقش آفرینی در بازار و هم چنین تقویت امور جاری و فعالیت های گسترده ی بانکی، با ملحوظ داشتن شرایط احراز زیر برای همکاری در مرکز تحقیقات و مطالعات بازار، دعوت به همکاری نماید:

۱ -تخصص های مورد نیاز:

طراحی و توسعه/ تجاری سازی خدمات و محصولات نوین بانکی.
تحقیقات و مطالعات بازاریابی/ اقتصادی.
تعالی سازمانی/ بهبود فرآیندها و سیستم ها.
مدیریت و ارتقای بهره وری سازمانی.
مدیریت/ برنامه ریزی استراتژیک.
۲- شرایط احراز:

فارغ التحصیل رشته های مدیریت (گرایش های مرتبط)، اقتصاد، MBA، بانکداری، اقتصاد و مالی در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و بالاتر از دانشگاههای معتبر داخلی یا خارجی.
دارابودن حداقل سه سال سابقه کار مرتبط با تخصص های فوق الذکر(دارندگان تجربه کار در محیط های عملیاتی مبتنی بر اصل ارزش آفرینی برای مشتریان، به ویژه شبکه بانکی کشور، در اولویت خواهند بود).
تسلط کافی بر زبان انگلیسی به ویژه بهره برداری از متون های مرتبط با تخصص های فوق الذکر.
توانایی تحلیل مسائل، گزارش نویسی و مکاتبات اداری.
تسلط کاربردی حرفه ای بر رایانه و نرم افزارهای مرتبط با تدوین و ارائه طرح، تحلیل آماری و کنترل پروژه (دارندگان مدرک ICDL، در اولویت خواهند بود).
آشنایی با اصول و فنون مذاکره.
دارابودن انگیزه، روحیه تحول گرا، رویکرد نوآوری، مهارت های ارتباطی و رفتاری و توان انجام کار تیمی.

۳ – مدارک مورد نیاز:
تصویر صفحه اول شناسنامه و کارت ملی.
تصویر آخرین مدرک تحصیلی.
عکس به روز رنگی ۴*۳.
تصویر آخرین حکم انتصاب.
تصویر خلاصه سوابق شغلی از اداره کارگزینی سازمان متبوع.
ارائه خلاصه­ای از سوابق شغلی و توانایی ویژه خود.
۴- نحوه ثبت نام:
نظر به این که، ثبت نام فقط از طریق تارگاه (سایت) بانک آینده و به صورت اینترنتی انجام خواهد شد؛ لذا، از تمام متقاضیان واجد شرایط درخواست می گردد؛ مشخصات خود و سایر اطلاعات لازم را در فرم دعوت به همکاری ثبت نمایند. ضمناًً تقاضا می شود؛ از ارسال هرگونه مدارکی به ادارات مرکزی بانک خودداری فرمایند.

۵- یادآوری:
از داوطلبان گرامی خواهشمند است؛ به نکات زیر توجه فرمایند:
لطفاً شماره پرونده الکترونیکی را نزد خود نگهداری نمائید.
دارابودن شرایط احراز برای متقاضیان ضروری بوده و زمان مصاحبه بر اساس اولویت های تحصیلی، آموزشی و تجربی، حرفه ای و مهارتی از طریق مرکز ارتباط بانک به شماره تلفن ۲۷۶۶۳۲۰۰-۰۲۱، به استحضار متقاضیان خواهد رسید و نیازی به پی گیری حضوری و تلفنی نمی باشد.
چنان چه بانک در هر یک از مراحل استخدام متوجه عدم صحت اطلاعات ثبت شده توسط داوطلب یا عدم تطبیق هریک از شرایط اعلامی خود با موارد مندرج در تارگاه (سایت) بانک گردد؛ ادامه فرآیند استخدامی میسر نبوده و موضوع همکاری کان لم یکن تلقی می­گردد.
درج شماره تلفن (در فرم تقاضای همکاری) برای تماس با داوطلبان، ضروری بوده و در صورت عدم موفقیت بانک در برقراری ارتباط، مسئولیتی متوجه بانک نخواهد بود.
پس از بررسی، در صورت حائز شرایط بودن اولیه، از آن دسته از متقاضیان، به منظور حضور در مصاحبه عمومی و تخصصی، دعوت به عمل خواهد آمد. پس از مصاحبه تخصصی، افراد، رتبه بندی شده و انتخاب نهایی صورت خواهد پذیرفت. لذا، خواهشمند است؛ از پی گیری حضوری و تلفنی، خودداری فرمایند.
بانک در قبول یا رد درخواست متقاضی مجاز می باشد.
متقاضیان محترم، مطمئناً خواهند پذیرفت که ثبت نام در تارگاه (سایت) بانک، هیچ گونه تعهدی برای بانک آینده در جهت به کارگیری افراد، ایجاد نخواهد کرد.
مقتضی است؛ در صورت وجود هر گونه سؤال و یا ابهام، با مرکز مرکز تحقیقات و مطالعات بازار بانک شماره تلفن ۸۹۳۴۷۲۰۰-۰۲۱، تماس حاصل نمایید.
پیشاپیش، از اینکه بانک آینده را به عنوان سازمان آینده خود انتخاب می کنید؛ اظهار خوشوقتی می نمائیم.

معاون سرمایه انسانی و توسعه مدیریت

برای ثبت نام به سایت بانک آینده مراجعه نمایید.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 2 امتیاز: 3]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل