استخدام اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری | یزد

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از سایتاداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد ،   اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد در نظر دارد جهت اجرای پروژه های گردشگری در سطح استان از تجربه و تخصص مشاوران معماری و طراحی تاسیسات گردشگری استفاده نماید.
به گزارش روابط عمومی، امور فرهنگی و اجتماعی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان یزد معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری این اداره کل گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یزد در نظر دارد جهت اجرای پروژه های گردشگری در سطح استان از تجربه و تخصص مشاوران معماری و طراحی استفاده نماید تا شاهد رونق صنعت گردشگری در این خطه باشیم.
محمدرضا نصیری عنوان کرد: با توجه به روند رو به رشد سرمایه گذاری در تاسیسات گردشگری و آغاز تحرکی جدید در این بخش در نظر دارد پروژه های موجود به مشاوران معماری و طرح دارای مجوز، رتبه و گواهینامه فعالیت جهت طراحی و مشاوره ارائه نماید.
وی خاطرنشان ساخت: شرکت هایی که تمایل به همکاری در این بخش دارند می توانند رزومه کاری خود را به آدرس خیابان امام خمینی (ره) ـ خیابان شهید ابراهیمی ـ اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ معاونت برنامه ریزی و سرمایه گذاری و یا پست الکترونیکی syazd@chmail.ir ارسال نمایند.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل