اجرایی شدن طرح مطالبه ۳ درصد استخدام معلولان در دستگاه‌‌های اجرایی قم

مدیرکل بهزیستی قم با تاکید بر مطالبه ۳ درصد استخدام معلولان در دستگاه‌های اجرایی گفت: استفاده از توانمندی تمامی معلولان در سطح استان در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی الزامی است.
رضا سلیقه با تاکید بر مطالبه ۳ درصد استخدام معلولان در دستگاه‌های اجرایی اظهارداشت: استفاده از توانمندی تمامی معلولان در سطح استان در عرصه‌های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی الزامی است.
مدیرکل بهزیستی استان قم ساماندهی آمار و اطلاعات، افزایش پوشش طرح‌های غربالگری پیشگیری، رسیدگی و پاسخگویی به درخواست‌ها و مطالبات مراجعان و کاهش مراجعه حضوری مددجویان را از جمله اقدامات مهم بهزیستی برشمرد و افزود: با توجه به سیاست های سازمان بهزیستی بنا داریم با میدان دادن به معلولین در عرصه های مختلف آنان را خودکفا کنیم.
وی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی باید رویکرد و نگاه خود را به جامعه معلولان عوض کنند، خاطرنشان کرد: در راستای خودکفایی معلولان از همه ظرفیت‌های موجود برای ایجاد اشتغال و فراهم‌کردن بسترهای لازم جهت فعالیت اقتصادی و درآمدزایی برای معلولان استفاده می‌شود.
سلیقه با تاکید براینکه کارشناسان سازمان‌های نظارتی و بازرسی سراسر کشور بر چگونگی سهم سه درصدی معلولان نظارت بیشتری اعمال کنند، گفت: علاوه بر استخدام‌های رسمی در سایر قراردادهای کار باید به این قشر توجه کنیم تا آنها نیز بتوانند در امور کاری خود با آرامش خاطر فعالیت های خود را ادامه دهند.

 

 

منبع:تسنیم

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل