اتمام مرحله گزینش صلاحیت های عمومی داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت ‌آموزش و پرورش با بیان اینکه نتیجه قطعی پذیرفته شدگان باید از سازمان سنجش آموزش و پرورش اعلام شود، گفت: مرحله گزینش صلاحیت های عمومی داوطلبان استخدام در آموزش و پرورش تا اواخر آذرماه به اتمام می رسد.
شاپور محمدزاده در حاشیه دومین همایش «دیده بیدار» که در سالن حجاب برگزار شد، اظهار کرد: از ۵ هزار سهمیه استخدامی در آموزش وپرورش ، ۱۳۰۰ نفر مختص خانواده شهدا و ایثارگران و ۳۷۰۰ نفر مربوط به داوطلبان آزاد است.
وی افزود: سازمان سنجش اسامی سه برابر ظرفیت داوطلبان را به آموزش وپرورش اعلام کرد و آموزش وپرورش در مدت دو هفته مرحله مصاحبه علمی پذیرفته شدگان را با دقت انجام داده و نمرات به سازمان سنجش بازگردانده شد.
محمدزاده اضافه کرد: سازمان سنجش باید براساس ۷۰ درصد نمره علمی و ۳۰ درصد مصاحبه علمی داوطلب و براساس بالاترین امتیاز، ۳۷۰۰ داوطلب پذیرفته شده را به آموزش وپرورش اعلام کند تا آموزش و پرورش مرحله گزینش صلاحیت های عمومی داوطلبان را در اسرع وقت انجام دهد و در نهایت نتایج قطعی آزمون اعلام شود.
مدیر کل دبیرخانه هیئت مرکزی گزینش وزارت ‌آموزش وپرورش خاطرنشان کرد: وزارت آموزش وپرورش آمادگی دارد با بهره گیری از ظرفیت کامل هسته های گزینش ، مرحله گزینش صلاحیت های عمومی داوطلبان را تا پایان آذرماه انجام داده و به اطلاع عموم برساند.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل