آغاز ثبت نام تسهیلات مشاغل خانگی در استان چهارمحال وبختیاری

به گزارش وب سایت استخدامی باروت – به نقل از سایت خبر آنلاین، مهندس جزایری، مدیرکل تعاون وکار ورفاه اجتماعی استان چهارمحال وبختیاری از آغاز ثبت نام تسهیلات مشاغل خانگی از طریق دستگاههای اجرایی ذیربط در این استان خبر داد.
مهندس جزایری بیان داشت در راستای ایجاد اشتغال در استان چهارمحال و بختیاری با پیگیریهای مکرردر جذب اعتبارات مشاغل خانگی با تخصیص سهم استان چهارمحال و بختیاری از اعتبارات مشاغل خانگی به دستگاههای اجرایی ذیربط استان ابلاغ گردید از متقاضیان مشاغل خانگی در حرف مختلف ثبت نام و پس از تکمیل پرونده و طی شدن مراحل قانونی به متقاضیان پرداخت می شود.
مدیرکل تعاون،کارورفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری تأکید کرد دستگاههای اجرایی با توجه به اینکه شش ماه از سال گذشته است باید در ثبت نام و پرداخت تسهیلات مشاغل خانگی تسهیل نمایند تا در کمترین زمان ممکن اعتبارات مربوطه جذب و زمینه اشتغال هم استانیان عزیز فراهم گردد.
مهندس جزایری با اشاره به اینکه ما دغدغه بیکاری جوانان را دراستان داریم بیان داشت باید گرایش فکری جوانان بیکار از مشاغل اداری به سمت و سوی مشاغل تولیدی هدایت شود تا با فعالیت در مشاغل تولیدی و زود بازده بتواند اشتغال پیدا کنند و به تولید کشور کمک شود.

لطفا به این مطلب رای دهید
[رای ها: 0 امتیاز: 0]

نظر خود را با ما در میان بگذارید

دیدگاه خود را در مورد این مطلب با ما درمیان بگذارید.

wpDiscuz

جستجوی شغل